Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(AIRA @ 2007 10 23, 19:53)
Na gal su manim nesutiksit, bet aš niekad neperku LABAI pigių siūlų, man gaila savo darbo schmoll.gif  Juk numegzt kad ir šaliką užtrunka ne vieną valandą, jau nekalbu apie didesnį mezginį. Gaila jei po plovimo, o kartais ir jo nesulaukus gaminys neturi išvaizdos. Žinoma, ne visada brangus reiškia geras, bet aš jau ne kartą įsitikinau, kad kokybė kainuoja. Na čia tik mano nuomonė, o mezgu jau labai seniai mirksiukas.gif

Pritariu 4u.gif O dėl Vernito - graži man atrodė jų medvilnė, nu bet kad viskas skersuoja blink.gif
Atsakyti
Aira -sutinku ,kad geri siūlai ir kainuoja nepigiai drinks_cheers.gif

net virbalai ir tie ,pvz: mokėjau už storus virbalus (prancūziški)beveik 9 Litus.
Vakar Norfoj pažiūriu -tokio pat storio ,bet kinietiški -1,69 blink.gif Jomajo ,galvoju -kas per kaina blink.gif bet kol įkišau atgal į polietileno įpakavimą-ėmė ir nukrito virbalo galiukas tongue.gif tai vat kokybė paaiškėjo ,net nepradėjus jais naudotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2007 10 23, 19:53)
Na gal su manim nesutiksit, bet aš niekad neperku LABAI pigių siūlų, man gaila savo darbo schmoll.gif  Juk numegzt kad ir šaliką užtrunka ne vieną valandą, jau nekalbu apie didesnį mezginį. Gaila jei po plovimo, o kartais ir jo nesulaukus gaminys neturi išvaizdos. Žinoma, ne visada brangus reiškia geras, bet aš jau ne kartą įsitikinau, kad kokybė kainuoja. Na čia tik mano nuomonė, o mezgu jau labai seniai mirksiukas.gif


Aš 100 proc. su Jumis sutinku drinks_cheers.gif Ankščiau ieškodavau pigesnių siūlų, o dabar man gaila darbo, mezginio norisi originalesnio, ir kad savo darbeliu ilgiau galėčiau džiaugtis. O ir megzti iš geresnių ar gražesnių siūlų vienas malonumas. Nesu iš tų, kurie iš vienerių siūlų vis kitą megztinį mezga, paskui vėl ardo ir mezga... doh.gif
QUOTE(Skarlet @ 2007 10 23, 20:04)
Pritariu  4u.gif O dėl Vernito - graži man atrodė jų medvilnė, nu bet kad viskas skersuoja blink.gif

Tikrai Vernito siūlas suka mezginį, pats siūlas yra blogai susuktas doh.gif Iš jo tinka nerti vašeliu (gaunasi gana storokas mezginys doh.gif ) bet tuomet nesiskersuoja...
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2007 10 23, 20:53)
Na gal su manim nesutiksit, bet aš niekad neperku LABAI pigių siūlų, man gaila savo darbo schmoll.gif  Juk numegzt kad ir šaliką užtrunka ne vieną valandą, jau nekalbu apie didesnį mezginį. Gaila jei po plovimo, o kartais ir jo nesulaukus gaminys neturi išvaizdos. Žinoma, ne visada brangus reiškia geras, bet aš jau ne kartą įsitikinau, kad kokybė kainuoja. Na čia tik mano nuomonė, o mezgu jau labai seniai mirksiukas.gif


as sutinku visiskai...
geriausia jau kai randi geriems siulams nuolaidas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 10 23, 18:09)
Ačiū labai už patarimą  4u.gif  Deja, jau nusipirkau vernito ir likau tikrai nepatenkinta  unsure.gif


O kodėl nepatenkinta?
Nu tai tikrai nėra aukščiausios kokybės siūlai, bet... Mezgiau pernai prieš žiemą savo 5 metų panelei sijoną iš Vernito pusvilnės, iki šiol mano didelei nuostabai jokio "nusišerimo", nusibumbuliavimo ar išsisėdėjimo. O vaikai juk nelabai tvarkingai nešioja.

O šiaip tai pritariu nuomonei, kad norint pasiekti gerą rezultatą, verta mokėti brangiau (nors turbūt kaip ir visur yra išimčių).

Atsakyti
Aš tris megstinius esu mezgusi iš Vernito medvildės, ir tik vienas paskutinius truputuką susiskersavo. Bet čiaip vieną aš pati nešioju, tai labai gerai, nesusiburbuliavo, nenusivėlė...
Atsakyti
QUOTE(Tauskale @ 2007 10 24, 10:15)
Aš tris megstinius esu mezgusi iš Vernito medvildės, ir tik vienas paskutinius truputuką susiskersavo. Bet čiaip vieną aš pati nešioju, tai labai gerai, nesusiburbuliavo, nenusivėlė...


Tai vat, su medvilne viskas tvarkoj, labai gražiai raštas gaunasi.
O vat su pusvilne, kažkas netaip doh.gif
Atsakyti
Man Vernito pusvilnė negražiai gula g.gif Akys išeina šleivos kreivos, ir tikrai manau čia siūlų kaltė, nes iš kitų gaunasi lygiai blush2.gif Šiaip jau mezgiau kažkada iš jos, nebuvau patenkinta, tai net nežinau, ko vėl ją pirkau doh.gif , turbūt dėl to, kad skubiai reikėjo ir nieko kito neradau (radau tik Maximoj rusiškus siūlus, bet jie buvo per ploni). Beje, yra ir pigesnių už Vernito mirksiukas.gif Lana gamybos, tai šitie kaip ir vidutinės kainos ax.gif
Šiaip Vernito medvilnė man thumbup.gif
O va dabar jei vėl reikėtų pusvilnės, taiir nežinočiau kur imt unsure.gif Iš interneto užsisakinėt nenoriu blush2.gif , nes man būtina prieš pirkimą tuos siūliukus pačiupinėt, įvertinti storį g.gif rolleyes.gif O daugiau niekur neradau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 24 spalio 2007 - 09:57
QUOTE(Mantilė @ 2007 10 23, 23:19)
Aira -sutinku ,kad geri siūlai ir kainuoja nepigiai drinks_cheers.gif

net virbalai ir tie ,pvz: mokėjau už storus virbalus (prancūziški)beveik 9 Litus.
Vakar Norfoj pažiūriu -tokio pat storio ,bet kinietiški -1,69 blink.gif Jomajo ,galvoju -kas per kaina blink.gif bet kol įkišau atgal į polietileno įpakavimą-ėmė ir nukrito virbalo galiukas tongue.gif tai vat kokybė paaiškėjo ,net nepradėjus jais naudotis doh.gif


As pirkau Norfoj virbalus uz 2.29 ,kolkas nieko neatgriuvo biggrin.gif , bet kai nusipirkau brangesnius siulu parduotuvej, supratau kodel anie tokie pigus..del svorio..nes tie brangesni nors ir didesnio nr.daug lengvesni uz norfinius (norfoj pirkau 6 dydzio,tai beveik sav.reikejo priprast jais megzt-negalejau nulaikyt,krito is ranku blink.gif doh.gif )..
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 10 24, 10:54)
Man Vernito pusvilnė negražiai gula  g.gif  Akys išeina šleivos kreivos, ir tikrai manau čia siūlų kaltė, nes iš kitų gaunasi lygiai  blush2.gif  Šiaip jau mezgiau kažkada iš jos, nebuvau patenkinta, tai net nežinau, ko vėl ją pirkau  doh.gif , turbūt dėl to, kad skubiai reikėjo ir nieko kito neradau (radau tik Maximoj rusiškus siūlus, bet jie buvo per ploni). Beje, yra ir pigesnių už Vernito  mirksiukas.gif  Lana gamybos, tai šitie kaip ir vidutinės kainos  ax.gif
Šiaip Vernito medvilnė man  thumbup.gif
O va dabar jei vėl reikėtų pusvilnės, taiir nežinočiau kur imt  unsure.gif  Iš interneto užsisakinėt nenoriu  blush2.gif , nes man būtina prieš pirkimą tuos siūliukus pačiupinėt, įvertinti storį  g.gif  rolleyes.gif  O daugiau niekur neradau  blink.gif

Vernito medvilnė tikrai labai liuks, daug ką iš jos mezgus, ir nėrus esu. Ir nešiojasi gerai. O pusvilnė tai šukuotinė man visai nieko g.gif
Atsakyti
O kas čia per šukuotinė pusvilnė? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 10 25, 17:20)
O kas čia per šukuotinė pusvilnė?  unsure.gif


Paprastai lyg ir medvilnė būdavo šukuotinė g.gif O apskritai kur Vernito Kaune būtų galima rasti be ABC?
Atsakyti