Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(laimužėX @ 2007 10 08, 18:02)
nuo rytojaus dar pigiau smile.gif


va dabar tai su nuolaida mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2007 10 09, 09:29)
va dabar tai su nuolaida  mirksiukas.gif


Na ir ką iš tokių siūlų megzti doh.gif
100 proc. vilnos, tai nusivels burbuliukais doh.gif galėtų nors trupučiuką buti akrilo sudėty smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2007 10 09, 14:14)
Na ir ką iš tokių siūlų megzti  doh.gif
100 proc. vilnos, tai nusivels burbuliukais  doh.gif galėtų nors trupučiuką buti akrilo sudėty smile.gif


bet uztat kaip silta bus ax.gif
Vieni labai faini siuliukai yra Seskineje pirktu, IKI pasaze, irgi 100 proc vilnos, kainuoja apie 7 lt. yra daug vienspalviu ir margu, ir labai minkstuciai thumbup.gif
Atsakyti
Man teko megzti iš tokių siūlų (Podmoskovskoje, atrodo), t.y. šito gamintojo 100 proc. vilnos. Šiaip nesivelia burbuliukais, smagūs siūlai megzti, bet jau kanda tai labai. doh.gif Nešioti nelabai mieli, nors ir tiesiogiai prie kūno nesiliečia. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 09 spalio 2007 - 15:46
QUOTE(Renna @ 2007 10 09, 14:14)
Na ir ką iš tokių siūlų megzti  doh.gif
100 proc. vilnos, tai nusivels burbuliukais  doh.gif galėtų nors trupučiuką buti akrilo sudėty smile.gif


Argivilna veliasi,lygtais neturetu g.gif o megzti- kojines ziemai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 10 09, 16:43)
Man teko megzti iš tokių siūlų (Podmoskovskoje, atrodo), t.y. šito gamintojo 100 proc. vilnos. Šiaip nesivelia burbuliukais, smagūs siūlai megzti, bet jau kanda tai labai.  doh.gif  Nešioti nelabai mieli, nors ir tiesiogiai prie kūno nesiliečia. schmoll.gif

Tad man jau tokie siūlai netinka schmoll.gif ,kurie ''kadžiojasi'' g.gif .Nebent kojnes nusimegzti žiemai smile.gif
Atsakyti
Sakykite, kokius siulus reikia rinktis najagimiu rubeliams? Ar gryna vilna ne per kieta ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2007 10 09, 19:53)
Sakykite, kokius siulus reikia rinktis najagimiu rubeliams? Ar gryna vilna ne per kieta ax.gif  ?


Kojinytes patarčiau iš tos kandančios tikros vilnos megzti, o rūbelius iš merino arbe spec.kūdykiams vilnelės mirksiukas.gif Ji brangi, bet labai maloni.


Man tai irgi nemalonu, kai megztukas kanda, ypač apie kaklą doh.gif Tai dažniausiai renkuosi pusvilnę smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2007 10 09, 22:29)
Kojinytes patarčiau iš tos kandančios tikros vilnos megzti, o rūbelius iš merino arbe spec.kūdykiams vilnelės mirksiukas.gif Ji brangi, bet labai maloni.



As savo dukrytei mezgiau kepuryte is merino vilnos, tai man rodos ta kepuryte kanda vis tiek, ji vis bando nusitempt ja doh.gif ir tokia nepatenkinta..mastau gal koki pamusaliuka isiut viduj g.gif o jei megzti kokius megztukus, ar kitus drabuzelius, kurie tiesiogiai prie kuno nenesiojami, tai merino vilna tikrai fainute thumbup.gif o kojinytes tai tikrai geriausiai is tos tikrosios vilnos - siluma garantuota mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai, 100procentinė vilna kojinėms geriausia thumbup.gif .
O vakar maximoj pirkau troicko gamybos siūliukus "Pušinka" atrodo vadinasi, 50proc ožkos pūko, 50 - vilnos. Labai liuks, toks pūkelis fainas, švelnūs, o ir plonyčiai, galima megzti ir vietoj mocheros. mirksiukas.gif Akcijiniai, 5,99 50gr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 10 spalio 2007 - 11:38
thumbup.gif aciu uz atsakymus, tai reikes matyt ivairiu paieskot (ir gal dar specializuotose parduotuvese konsultanciu paklausti) ...
Atsakyti
Merginos, labai prasau,gal kuri is Jusu gali nusakyti kokios spalvos dera tarpusavyje,kurios graziai ziurisi salia viena kitos.... doh.gif
Atsakyti