Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Sveikos,
Na o aš savaitgalį buvau Kaziuko mugėje Kaune ir pamačiau vieną dieduką iš Prienų rajono siūlais prekiaujantį. Prašė 25lt už kilą biggrin.gif . Gryna nebalinta vilna. Buvo balti, gelsvi, pilkšvi siūlai(priklausomai nuo vilnos spalvos). Na, prekyboje retai tokių pamatau. Jei pamatau, kaina būna didesnė. Paderinus atspalvius, labai orginalus, folk-tipo ansamblis išeitų mirksiukas.gif . Išreikalavau dar, kad diedukas pademonstruotų megztinį, kurį buvo apsirengęs. Atrodė neblogai. Tai va. Baigsiu dabartinį ansamblį megzti, varysiu pas dieduką siūlų thumbup.gif .
Beje, ABC parduotuvės siūlais esu gerokai nusivylusi. Bet pirkau senokai. Gal daba ir pasitaisė padėtis.
Atsakyti
wink.gif+2005 03 09, 14:26-->
QUOTE(Dar ne mama wink.gif @ 2005 03 09, 14:26)
Gal galit greitai kas nors parasyti savanoriu "siulu" tikslu adresa?? Vaziuosiu tuoj pirkti siulu wink.gif

tikslaus nepasakysiu, bet vaziuojant link lazdynu bus desinej pusej, nedavaziavus gerosios vilties stoteles. buvau ten vakar, siulu tiek daug, kad nieko neissirikau. nors daugelis siulu man pasirode "gariuniniai" , t.y. gariunu megztinius is panasiu mezga tongue.gif man geros akys labiau patinka 4u.gif
Atsakyti
"Atradau" dar viena siulu parduotuve. Pasilaiciuose, Laisves pr. 123 (atrodo) padevetu drabuziu parduotuveje yra nemazai ir visai neblogu siulu. Daug medvilniniu ir visokiu "sniureliniu", "juosteliniu". Kainos mazdaug 2.5Lt/50g. Siulai tikrai tvarkingai sudeti, su etiketemis, nepanasus i "padevetus" (tikrai tvarkingesni nei "geram rube" Savanoriu pr.)
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 03 09, 18:44)
tikslaus nepasakysiu, bet vaziuojant link lazdynu bus desinej pusej, nedavaziavus gerosios vilties stoteles.  buvau ten vakar, siulu tiek daug, kad nieko neissirikau. nors daugelis siulu man pasirode "gariuniniai" , t.y. gariunu megztinius is panasiu mezga  tongue.gif man geros akys labiau patinka  4u.gif

Sitoje parduotuveje tokie pat siulai kaip Gariunuose,tik brangiau.Sakau,nes pirkau turgui ir ta pardaveja pati pasake,kad ten ju parduotuve.
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 03 09, 18:44)
tikslaus nepasakysiu, bet vaziuojant link lazdynu bus desinej pusej, nedavaziavus gerosios vilties stoteles.  buvau ten vakar, siulu tiek daug, kad nieko neissirikau. nors daugelis siulu man pasirode "gariuniniai" , t.y. gariunu megztinius is panasiu mezga  tongue.gif man geros akys labiau patinka  4u.gif



na savanoriu pr. reiktu gerai paieskot... Bet apskritai imanoma issirinkt geros kokybes ir uz gera kaina.
Atsakyti
Sveikos mezgėjos 4u.gif
Gal kas nors žinote, kur Kaune galima nusipirkti rusiškų "Iris" siūlų?
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2005 03 17, 11:04)
Sveikos mezgėjos 4u.gif
Gal kas nors žinote, kur Kaune galima nusipirkti rusiškų "Iris" siūlų?



Nagi "HiperMaximoje" maciau 4u.gif Tik nebepamenu,kokiu spalvu buvo...
Atsakyti
Vakar nuvariau pirkt siulu tokiam plonam placiam salikui permatomam pavasariui - vasarai. Tai siulai 150gr. jam kainuotu apie 50 Lt mazdaug ploni, tai pagalvojau, kad gal apsieisiu be saliko....
Atsakyti
O as uzikreciau mezgimo manija... tai dabar sedziu ir ryte ryju jusu diskusijas visas rankdarbiu tema....

reikia vaziuot siulu pirkt ir neisirenku kur galu gale....

nenoriu sintetikos tai turbut Savanoriu pr. atkrenta ... busiu netoli VCUP'o tai gal ten ir usukt (ten yra verpalai ir geros akys) bet kainos turbtu kandziojasi.. ir dar nzn ka megziu pirmiau .. tai reikia apsisprest...


siaip del siulu tai sudeties nezinua, bet Rimi buna tokie margi siulai, tai si ju vaiksiski faini dalykiukai iseini.. numezgiau faina kepuryte nuplagijavus is jusu kazkurios blush2.gif atrodo liuksiskai.. o mociute mezga kostiumeli mano krikstaduktei tai irgi neblogai atrodo....

o kas yra tie batraisciai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2005 03 18, 14:46)

o kas yra tie batraisciai?  blush2.gif

Tokie siulai kaip sniureliai, panasus i batraiscius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE
O ar naudojat Vernito siulus. Kaip jie? Kai anksciau Rimi buvo tu Vernito siulu kazkokia akcija-ispardavimas, man kazkaip nepatiko jie. O dabar vienoj parduotuvej Jasinskio gatvej pamaciau Vernito siulu 50proc.vilnos, 50 proc. akrilo ir kiti 50proc.medvilnes, 50 proc. akrilo, tai man jie visai patiko ypac pastarieji, ir spalvos tokios neblogos. Kaina irgi l.gera  Tai nusipirkau tu medvilnes su akrilu bliuskutei, tai kai nusimegziu ir panesiosiu galesiu ir savo nuomone parasyti. 


Kaip tik pirkau per akcija 50% PAN, 50% vilna. Mezgiau maziukui liemene. Skalbiau. Na lyg visai nieko atrodo, tiesa, mezgiau spalvotu rastu, tai liemene kaip dviguba gavosi, o ir ne taip pasiduoda deformacijoms. Dar negaliu pasakyti kaip nesiojasi, ta prasme, ar burbuliuojasi. Bet siandien dar tokiu nusipirkau ir siuo metu neriu uzklota is tokiu siulu.
Atsakyti
Lamoj (basanaviciaus g) skelbia pavasario-vasaros kolekcija. Gal kas buvo?
Atsakyti