Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

va, aš taip ir galvojau ?
Atsakyti
QUOTE(aukse7 @ 2007 09 18, 14:54)
Aš apžiūrėjau tuos siūlus vakar Maximoj, norėjau vaikui, tai pasirodė, kad bus šiurkštūs. O ir spalvų nelabai buvo pasirinkimo lotuliukas.gif

Šiurkštūs tai tikrai nebus, nors kaip vaikui, tai nžn g.gif Man nelabai patiko, yra geresnių ir pigesnių tokio tipo parduotuvėje prie 25-mečio turgelio mirksiukas.gif topsecret.gif
Papildyta:
Tarp kitko, dabar RIMI parduotuvėse yra akcija Vernito siūlams, 50 % medvilnė, 50 % sintetika, šitie geri bigsmile.gif Nusipirkau ir mezgu dabar ploną megztuką, liuks gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
o kokia Rimi kaina?
Atsakyti
O aš prie 25-čio turgaus pirkau Linate siūlus 80% vilnos ir metražas 750m , kaina tik 8Lt thumbup.gif
Atsakyti
o gal gali parasyti kur tiksliau ta parduotuve yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2007 09 18, 15:47)
o kokia Rimi kaina?

Tiksliai jau neprisimenu, bet kažkur 2.50 - 2.70 už 100 gr mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(?angeliux? @ 2007 09 18, 17:50)
o gal gali parasyti kur tiksliau ta parduotuve yra?  smile.gif

Ji yra Kovo 11-sios gatvėj, ten pat, kur perėja ir įėjimas į turgelį yra toks žalias pastatas, didelė iškaba "Siūlai", rasti lengva, nes iškaba krenta į akis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 09 18, 15:37)
Šiurkštūs tai tikrai nebus,

Vakar dar kartą apžiūrėjau-gal tikrai nėra šiurkštūs 4u.gif (tik taip pasirodė), bet spalva tik oranžinė, tai man ji nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Dontstop, ačiū labai, numaniau, kad toj wietoj, tik norėjau pasitikslint, reiks kada užbėgt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2007 09 19, 17:40)
Dontstop, ačiū labai, numaniau, kad toj wietoj, tik norėjau pasitikslint, reiks kada užbėgt  smile.gif

Nėr už ką, visada prašom smile.gif
Atsakyti
nauja siulu parduotuveinternete:mirksiukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vainora: 26 rugsėjo 2007 - 15:56
QUOTE(Vainora @ 2007 09 26, 16:55)
nauja  siulu parduotuveinternete:mirksiukas:


Labai faina ideja! thumbup.gif Tik kazkodel negaliu prisiregistruoti... g.gif
Atsakyti
Merginos,gal kam teko palyginti turkiska Kid mohera ir italiska? Ar labai skiriasi ju kokybe? Nes kaina skiriasi tai laaabai
Atsakyti