Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(saldainia @ 2007 08 30, 18:55)
gal reiktų atidaryti tėmelę, kur kas parduoda siūliukus, ar taip po likusį kamuoliuką, ar ieško kažkokių siūliukų kam nereikalingi?


Būtų įdomu.
Atsakyti
tai kas atidarys?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2007 08 30, 17:55)
gal reiktų atidaryti tėmelę, kur kas parduoda siūliukus, ar taip po likusį kamuoliuką, ar ieško kažkokių siūliukų kam nereikalingi?



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o čia tai gera mintis drinks_cheers.gif nes aš tai pastoviai nusiperku 1 ar 2 matkiukais per daug, o po to nėr kur jų dėti, tai bandau narplioti ką nors nesigauna ai doh.gif o čia gal žmogui pravers ax.gif
Atsakyti
aš tą ir turėjau omenyje.
Atsakyti
Mergaitės, pirkdamos siūlus pasiteiraukit pardavėjos, gal likusius kamuoliukus galės pakeisti. Žinau, kad priimti atgal, t.y. grąžinti pinigų negali, bet Casa lanoje ir Gerose akyse tikrai keičia.
Reiškia, jei liko nepanaudotų kamuoliukų, juos galima pakeisti į kitus siūliukus. Aišku, jei parduotuvė dar turi tokių siūlų, o jūs nenumetėte etiketės, o dar geriau - pirkimo čekio...
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 08 30, 21:53)
Mergaitės, pirkdamos siūlus pasiteiraukit pardavėjos, gal likusius kamuoliukus galės pakeisti. Žinau, kad priimti atgal, t.y. grąžinti pinigų negali, bet Casa lanoje ir Gerose akyse tikrai keičia.
Reiškia, jei liko nepanaudotų kamuoliukų, juos galima pakeisti į kitus siūliukus. Aišku, jei parduotuvė dar turi tokių siūlų, o jūs nenumetėte etiketės, o dar geriau - pirkimo čekio...

kaune prie 25mečio turgelio, priima nepanaudotus siūlų matkelius biggrin.gif (aišku, jei iš ten perki)
Atsakyti
tai atidarom atkyrą temą?
Atsakyti
[quote=Virbalai,2007 08 30, 21:53]
Mergaitės, pirkdamos siūlus pasiteiraukit pardavėjos, gal likusius kamuoliukus galės pakeisti. Žinau, kad priimti atgal, t.y. grąžinti pinigų negali, bet Casa lanoje ir Gerose akyse tikrai keičia.
Reiškia, jei liko nepanaudotų kamuoliukų, juos galima pakeisti į kitus siūliukus. Aišku, jei parduotuvė dar turi tokių siūlų, o jūs nenumetėte etiketės, o dar geriau - pirkimo čekio...

O tai koks skirtumas jei vienas liko, kitokio kamuoliuko vieno man nereikia, ar čia kai perki siūlus tada pasikeiti ir kamuoliuką prideda nemokamai? Biški nesupratau to pakeitimo 4u.gif


[quote=saldainia,2007 08 31, 13:11]
tai atidarom atkyrą temą?

aš už, bet atidaryti nemoku taip gražiai papuošti ir pan blush2.gif
Atsakyti
O tai koks skirtumas jei vienas liko, kitokio kamuoliuko vieno man nereikia, ar čia kai perki siūlus tada pasikeiti ir kamuoliuką prideda nemokamai? Biški nesupratau to pakeitimo 4u.gif

Aišku, jei daugiau nieko nesiruoši megzti, tai ner į ką keisti bigsmile.gif
Bet jei planuoji dar ką nors, tai eini į tą pačią parduotuvę, atneši likusį kamuoliuką ir atiduodi, tada išsirenki kitus siūlus kitam mezginiui ir iš piniginės sumos už juos pardavėja minusuoja tavo grąžinto kamuoliuko kainą. Aiškiau? mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal žinote ar geri šitie akcijiniai Maximos siūlai, kur pavaizduoti dešiniame kampe? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 18 rugsėjo 2007 - 12:29
aš irgi norėčiau sužinoti, nes susigundžiau, nes su vilna.
Atsakyti
Aš apžiūrėjau tuos siūlus vakar Maximoj, norėjau vaikui, tai pasirodė, kad bus šiurkštūs. O ir spalvų nelabai buvo pasirinkimo lotuliukas.gif
Atsakyti