Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(Evah @ 2007 06 21, 12:30)
Mielosios, mums reikėtų patarimo.

Norėčiau savo mažyliui numegzti apklotėlį, bet niekaip neišsirenku siūlų. Iš pradžių maniau megzti iš merinosų vilnos, bet Klaipėdoj čia sunkoka gauti.. Po to pamąsčiau apie Lamos vilną - natūrali, švelnutė, taip pat gerai turėtų sulaikyti šilumą. Tik ar ji tiks naujagymiui? Ar nebus per daug... plaukuota? g.gif

O gal turite konkrečių patarimų iš siūlų srities naujagymiams? Būtų nuostabu, jei paminėtumėt net firmą, pavadinimą ar net vietą, kur įsigyt. Aš dar labai žalia mezgimo reikaluose blush2.gif


Klaipėdoj merinosų vilnos siūliukų gali nusipirkt "Verpalų" parduotuvėj bigsmile.gif
Atsakyti
laimužėX > labai dėkui už informaciją 4u.gif

Azali > o jeigu netyčia ant burnytės užkristų? g.gif Gal tada nieko būtų ir iš lamos vilnos..
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 04 04, 12:38)
Ieškau tokio storumo siūlų
http://b.foto.radika...24175c1316e.jpg
Gal kuri mamka užmatė Vilniuje kur nors pirkti?  ax.gif


Nežinau ar dar reikia ,bet panašaus storumo siūlų esu pirkusi Vokiečių g (ten šalia dailės galerijos) siūlų parduotuvėje.
Atsakyti
Esu dar tik pradedanti mezgeja (esu mezgusi tik visokius salikus, bet dabar jau ir megztuka nusimegzt labai noreciau ax.gif ) ir noreciau paklausti, kaip suzinoti, kurie siulai "kanda", kurie ne. Esu labai jautri "kandantiems" siulams unsure.gif Ar imanoma kazkaip patikrinti juos perkant, ar reikia zinoti rusis? Labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2007 07 23, 00:17)
Esu dar tik pradedanti mezgeja (esu mezgusi tik visokius salikus, bet dabar jau ir megztuka nusimegzt labai noreciau  ax.gif  ) ir noreciau paklausti, kaip suzinoti, kurie siulai "kanda", kurie ne. Esu labai jautri "kandantiems" siulams  unsure.gif  Ar imanoma kazkaip patikrinti juos perkant, ar reikia zinoti rusis? Labai aciu  smile.gif

Tai žinoma, įmanoma. Aš visada rinkdamasi siūlus parduotuvėje prisidedu juos prie kaklo ir patikrinu. ax.gif
Atsakyti
Apie panašų tikrinimą buvau galvojusi ir aš, bet galvojau, kad jis gal ne visai teisingas blush2.gif Ačiū, dabar žinosiu ir aš smile.gif
Atsakyti
Vaikams yra pirkti specialių siūlų. Aš dažniausiai perkuosi Savanorių prospekte, Vilniuje, esančioje siūlų parduotuvėje. Ten labai malonios ir savo darbą išmanančios pardavėjos. Visais klausimais sulauksi praktiško patarimo. Tos parduotuvės savininkė dar prekiauja Gariūnuose.
Atsakyti
as taip pat ten daznai perku, bet vaikisku siulu koybe man ten nelabai... Kokybiskiausi (nors nepigus) vaikams skirti siuliukai Cassa lanoj Basanavicius g.
Atsakyti
Klaipėdietės, kur perkate siūlus? Kur yra didžiausias siūlų pasirinkimas Klaipėdoje?
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2007 08 30, 11:11)
Klaipėdietės, kur perkate siūlus? Kur yra didžiausias siūlų pasirinkimas Klaipėdoje?

pasiskaityk ČIA
Atsakyti
QUOTE

Ačiū, važiuosiu ieškoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IevaP: 30 rugpjūčio 2007 - 14:23
gal reiktų atidaryti tėmelę, kur kas parduoda siūliukus, ar taip po likusį kamuoliuką, ar ieško kažkokių siūliukų kam nereikalingi?
Atsakyti