Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Na va, gausi dar sykį permegzti megztuką kur nors pasiaurindama ar patrumpindama verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 05, 11:33)
Na va, gausi dar sykį permegzti megztuką kur nors pasiaurindama ar patrumpindama  verysad.gif


hihihi.gif Nu tai ir as taip pagalvojau po to, kai pirma karta bemegzdama pamaciau, kad net ir detalems truksta siulu. Tai patrumpinau keliomis eilemis, susiaurinau keliomis akimis. Finale uzteko siulu detalems. karsta.gif O va apdailai ... Bet daugiau tai jau nepermezginesiu irnesakyk.gif Va apziurejau, kad Vilniaus g. parduotuvej yra tokios pat spalveles pusvilnes. Tai ja ir panaudosiu tongue.gif
Atsakyti
gal pasirodysiu kaip bobutėpomidorai2.gif, bet man patys mieliausi yra vilnoniai siūlai. jei imuosi mandresnių - nieko nesigauna, tenka ardyti
Atsakyti
QUOTE(Amobuffone @ 2007 03 06, 15:13)
gal pasirodysiu kaip bobutėpomidorai2.gif, bet man patys mieliausi yra vilnoniai siūlai. jei imuosi mandresnių - nieko nesigauna, tenka ardyti


jeigu jie tau prie širdies ir moki mezginius iš jų prižiūrėti tai vualia mirksiukas.gif , o ir vilnos juk būna visokios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vvile @ 2007 03 06, 16:21)
jeigu jie tau prie širdies ir moki mezginius iš jų prižiūrėti tai vualia  mirksiukas.gif , o ir vilnos juk būna visokios  thumbup.gif

Man patinka, kad rūbai būna šilti. Kitiems vilna griaužia, o man tikrai ne. Vasarai tai tikrai iš vilnos nieko nemezgu, tada labai geri būna medvilniniai siūlai.
Atsakyti
Mezgejėlės, gal kur nors ka nors panašaus esate matę??? Jergau kaip reikia apdailai kažko panašaus, sėdžiu darbe parinuosi nuo kurios čia parduotuvės pradėjus ieškoti. wacko.gif spalva kol kas nesvarbu... svarbiausia, kažką panašaus radus....

user posted image
Atsakyti
Labai maža nuotraukytė...
Atsakyti
user posted image

va didesnė biggrin.gif
Atsakyti
Labai įdomus dalykas, bet niekuo negaliu padėt - neseniai naršiau dvi siūlų parduotuves, radau visokių įdomybių, bet nieko panašaus nemačiau g.gif
Atsakyti
Klausimas vilnietėms ir kaunietėms - gal kuri esat užtikusi lininių siūlų nėrimui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 20, 14:30)
Klausimas vilnietėms ir kaunietėms - gal kuri esat užtikusi lininių siūlų nėrimui?  ax.gif

Nerimui ,tai cia kokiu nors ipatingu? Jei paprastu(nu tokiu kur anksciau kaime verpdavo) ,tai maciau Kaune Vilniaus gatvej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 20, 13:30)
Klausimas vilnietėms ir kaunietėms - gal kuri esat užtikusi lininių siūlų nėrimui?  ax.gif



Casa Lanoj Basanavičiaus g. 2 yra natūralios spalvos, baltų ir dažytų 4u.gif
Atsakyti