Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(LYLY @ 2007 02 24, 08:31)
Gal žinote kokias parduotuves siūlų ,kur pardavinėtų Vernito siūlus Vilniuje smile.gif būtų idomu pabandyt vernito medvilnę , o dar jei spalvų daugoka iš vis faina  ax.gif


Vilniaus g. mačiau, tik spalvų mažoka verysad.gif
O gal kas matėt nebūtinai Vernito, bet medvilnės ryškių spalvų? Pageidautina kuo didesniais kamuoliais (gali būti ant špūlės). Reikia va tokiam reikalui
http://show.7ya.ru/p...?...388839&ob=0
Atsakyti
vernito siulu yra beveik visose rimi parduotuvese smile.gif
Atsakyti
Vernito siulais prekiauja labai daug parduotuviu. Manau, jeigu tau reikia didelio kiekio, tai kreipkis tiesiogiai i pati gamintoja
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2007 02 26, 14:29)
O kur pirkai, jei ne paslaptis  4u.gif ir kokio storumo. Ar tiktu  topams megzti?


Kaune,ABC,ties Urmo žiedu 4u.gif

QUOTE(Greta @ 2007 02 26, 15:40)
šiuo metu mezgu iš Vernito medvilnės suknelę, nė kiek neskersuoja.Labai džiaugiuosi, nes nerti siūlai gana storoki, o virbalais vasarai pats tas.


Na nežinau ką ir besakyt,gal technolpgija kuo pasikeitė,arba neri iš tų pačių kaip aš-medvilnė/akrilas,kurie tikrai neskersuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Regama @ 2007 02 27, 00:01)
Sveika
turiu apie mezgimą knygą, galiu padovanoti  smile.gif , bet rusų kalba , ar tiks ?
ten ir modeliuku yra ir schemų ir paaiškinti kai kurie niuansai, knyga 2006 m.
Parašyk į AŽ man

nemoku rusu k, bet namie susiradau knyga "Didzioji mezgeja" lietuviskai. Vis vien aciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laumiux @ 2007 02 06, 11:21)
Sveikinu, kad nori išmokti megzti  thumbup.gif . Jei pradėjai megzti, tai kažkiek moki, ar ne? Beje, didžioji dauguma megztinių modelių ir mezgami nuo apačios. Kažkiek gal būna nuo kaklo ar rankovės, bet aš tokių nebandžau.
Raštų - "kiaurų" ir ne tik, galima daug rasti šiame forume, tik kitoje temoje.
Kad būtų lengviau modeliuoti mezginį, patarčiau pasidaryti būsimojo drabužėlio brėžinį. Tada mezginuką nuolat dėsi prie to brėžinio ir matysi, kada ir maždaug kiek akių nuleisti ar uždėti kaklui, pažastims ar kitoms detalėms.
Šiaip patarčiau pradžiai įsigyti ir kokią knygą. Aš neseniai nusipirkau "Mezgimo menas" (Pegaso knygyne). Mezgimo knygose gana aiškiai viskas būna parodyta.
Gali užsiprenumeruoti kokį mezgimo žurnaliuką. Aš pati jau n metų prenumeruoju laikraštuką "Kraitė" ir žurnaliuką "Rankdarbių kraitelė".
Kad drąsiau jaustumeisi su virbalais ar vąšeliu, pirmiau gali megzti ne megztuką, bet kokį šaliką ar pleduką.
Sėkmės!


Aciu labai, jau kazkaip pamazu tvarkausi smile.gif O knygu mugej, ir rankdarbiu kraitele nusipirkau lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandiena apvaziavau nemazai parduotuviu, bet niekur neradau Vernito akrilo smelio spalvos. Permezgiau megztini ir pritruko gal kokio puses matkelio. Va cia spalvele user posted image

Gal kartais matet kur Vilniuj tokiu?
Atsakyti
QUOTE(Lauradr @ 2007 03 03, 17:12)
Siandiena apvaziavau nemazai parduotuviu, bet niekur neradau Vernito akrilo smelio spalvos. Permezgiau megztini ir pritruko gal kokio puses matkelio. Va cia spalvele Gal kartais matet kur Vilniuj tokiu?


Deja, siūlų nemačiau, bet gėlytė-orchidėja ant mezginio labai graži thumbup.gif Ar schemutė labai didelė paslaptis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 03, 22:06)
Deja, siūlų nemačiau, bet gėlytė-orchidėja ant mezginio labai graži  thumbup.gif  Ar schemutė labai didelė paslaptis?  blush2.gif


smile.gif Aciu
Deja, schemute kaip tokia neegzistuoja. Jau geliu temoj rasiau, kad atsiverciau internete katlejos nuotrauka ir neriau. Pirma nuneriau liezuveli, o po to lapelius. Pasididinus labai aiskiai matosi mezgimas, nes stori siulai.
O as vis dar laukiu kokios nors nuorodeles, kur tokiu siuliuku matkeli ar puse gauti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauradr: 03 kovo 2007 - 21:58
QUOTE(Lauradr @ 2007 03 03, 19:57)
smile.gif Aciu
Deja, schemute kaip tokia neegzistuoja. Jau geliu temoj rasiau, kad atsiverciau internete katlejos nuotrauka ir neriau. Pirma nuneriau liezuveli, o po to lapelius. Pasididinus labai aiskiai matosi mezgimas, nes stori siulai.


Tau labai šauniai pavyko thumbup.gif

QUOTE(Lauradr @ 2007 03 03, 19:57)
O as vis dar laukiu kokios nors nuorodeles, kur tokiu siuliuku matkeli ar puse gauti smile.gif


ir Vilniaus g. buvai? Man ten Vernito gan nemazai siulu pasirode, bet spalvu nepamenu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 03 kovo 2007 - 22:36
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 03, 23:35)
ir Vilniaus g. buvai? Man ten Vernito gan nemazai siulu pasirode, bet spalvu nepamenu  ax.gif


Ten pirmiausiai nuvaziavau. Pusvilnes yra, o gryno akrilo - ne. Blogiausiu atveju pirksiu pusvilne, jei spalva atitiks.
Atsakyti
QUOTE(Lauradr @ 2007 03 03, 19:12)
Siandiena apvaziavau nemazai parduotuviu, bet niekur neradau Vernito akrilo smelio spalvos. Permezgiau megztini ir pritruko gal kokio puses matkelio.
Gal kartais matet kur Vilniuj tokiu?

Galbūt gali įkelt tų siūliukų nuotrauką, nes iš foto nelabai skiriu spalvelę hihihi.gif O prieš kokias geras dvi savaites aš maximoj mačiau 100 proc akrilo, bet čia Klaipėdoj. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rys @ 2007 03 04, 12:49)
Galbūt gali įkelt tų siūliukų nuotrauką, nes iš foto nelabai skiriu spalvelę  hihihi.gif O prieš kokias geras dvi savaites aš maximoj mačiau 100 proc akrilo, bet čia Klaipėdoj.  ax.gif


Tai kad neliko visai siuliuku. Tik mezginys permegztas. O spalvele jo yra smelio, ar kakavine, kaip kas pavadintu. Rusiskai butu bež.
Anksciau esu girdejus, kad Vernitas su Maxima sudares sutarti ir nuolat i parduotuves tiekia siulus. Bet Vilniuj nei vienoj maximoj net etiketes Vernito nemaciau. O kai kuriose Rimi buvo.
Tik is Klaipedos siusdintis situos siulus blush2.gif ... kazkaip nilabai unsure.gif
Atsakyti