Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(panelė Prym @ 2007 02 22, 12:37)
Gal kas galite pasakyti, kur Vilniuje nusipirkti Vernito siūlų?

Rimi visada būna Vernito siūlų pirkti.

Atsakyti
Ir didesnese Maximose esu maciusi Vernito siulu.
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2007 02 22, 16:04)
Rimi visada būna Vernito siūlų pirkti.



QUOTE(~saulyte~ @ 2007 02 22, 16:53)
Ir didesnese Maximose esu maciusi Vernito siulu.

Ačiu ax.gif
Atsakyti
Vakar buvau Ditekse (žvėryne), medvilniniai siūlai, gan stori po 35 Lt uz kg. Manau, labai tiktų mezgančioms užklotukus ar pledus. Tiesa, spalvos tik dvi - žydra ir rausva lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal žinote kokias parduotuves siūlų ,kur pardavinėtų Vernito siūlus Vilniuje smile.gif būtų idomu pabandyt vernito medvilnę , o dar jei spalvų daugoka iš vis faina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LYLY @ 2007 02 24, 10:31)
Gal žinote kokias parduotuves siūlų ,kur pardavinėtų Vernito siūlus Vilniuje smile.gif būtų idomu pabandyt vernito medvilnę , o dar jei spalvų daugoka iš vis faina  ax.gif


Dėl pardavimo vietos nepasakysiu,bet perspėsiu,jog gryna Vernito medvilnė siaubingai skersuota doh.gif tiek neriant,tiek mezgant.Dabar jau yra medvilnė su akrilu,va ta liux,iš jos dabar neriu,neturiu prie ko prikibt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 02 26, 15:02)
Dėl pardavimo vietos nepasakysiu,bet perspėsiu,jog gryna Vernito medvilnė siaubingai skersuota  doh.gif tiek neriant,tiek mezgant.Dabar jau yra medvilnė su akrilu,va ta liux,iš jos dabar neriu,neturiu prie ko prikibt wink.gif



O kur pirkai, jei ne paslaptis 4u.gif ir kokio storumo. Ar tiktu topams megzti?
Atsakyti
šiuo metu mezgu iš Vernito medvilnės suknelę, nė kiek neskersuoja.Labai džiaugiuosi, nes nerti siūlai gana storoki, o virbalais vasarai pats tas.
Atsakyti
Greta, kur pirkai? notworthy.gif
Atsakyti
Pirkau Kaune, ABC parduotuvėje, prie Taikos pr.žiedo. Ten galybė Vernito siūlų blink.gif
Atsakyti
aciu! Gaila tik, kad as - Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2007 02 05, 19:07)
sveikutes, turiu problema. AS mezgime visai nauja, bet labai noriu ismokti. Pradejau megztuka megzti, bet nuo apacios, nezinau , kaip ten ta kakla daryti, ar siaip koki rasta grazesni, tu kiauru akiu nemoku. Gal kas galetu pamokyti? Del atlygio susitartumem. Aciu


Sveika
turiu apie mezgimą knygą, galiu padovanoti smile.gif , bet rusų kalba , ar tiks ?
ten ir modeliuku yra ir schemų ir paaiškinti kai kurie niuansai, knyga 2006 m.
Parašyk į AŽ man
Atsakyti