Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(Pasaulė @ 2007 02 05, 19:04)
Visomis kitomis dirba viskas.


Dėkui aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2007 02 05, 18:07)
sveikutes, turiu problema. AS mezgime visai nauja, bet labai noriu ismokti. Pradejau megztuka megzti, bet nuo apacios, nezinau , kaip ten ta kakla daryti, ar siaip koki rasta grazesni, tu kiauru akiu nemoku. Gal kas galetu pamokyti? Del atlygio susitartumem. Aciu

Sveikinu, kad nori išmokti megzti thumbup.gif . Jei pradėjai megzti, tai kažkiek moki, ar ne? Beje, didžioji dauguma megztinių modelių ir mezgami nuo apačios. Kažkiek gal būna nuo kaklo ar rankovės, bet aš tokių nebandžau.
Raštų - "kiaurų" ir ne tik, galima daug rasti šiame forume, tik kitoje temoje.
Kad būtų lengviau modeliuoti mezginį, patarčiau pasidaryti būsimojo drabužėlio brėžinį. Tada mezginuką nuolat dėsi prie to brėžinio ir matysi, kada ir maždaug kiek akių nuleisti ar uždėti kaklui, pažastims ar kitoms detalėms.
Šiaip patarčiau pradžiai įsigyti ir kokią knygą. Aš neseniai nusipirkau "Mezgimo menas" (Pegaso knygyne). Mezgimo knygose gana aiškiai viskas būna parodyta.
Gali užsiprenumeruoti kokį mezgimo žurnaliuką. Aš pati jau n metų prenumeruoju laikraštuką "Kraitė" ir žurnaliuką "Rankdarbių kraitelė".
Kad drąsiau jaustumeisi su virbalais ar vąšeliu, pirmiau gali megzti ne megztuką, bet kokį šaliką ar pleduką.
Sėkmės!
Atsakyti
Kažkur kažkas klausė apie lininius siūlus, tik nebepamenu ir neberandu katroj temoj, tai parašysiu čia ax.gif Lininius siųlu aptikau parduotuvėj Kaune, Vilniaus g. 36 UAB "Viluga". 100 gr. kaina 4 Lt, paklausiau, tai sakę gauna didelėm babinom, tai suvynioja mažesnėm ir parduoda, jei klientas nori gali bilekiek suvyniot. Va teip vat ax.gif Tikiuosi kam nors prireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka megzti is moheriniu siulu - labai grazus gaunasi mezginiai ax.gif
Atsakyti
Ir man mocheriniai siūlai patys mėgstamiausi. 4u.gif thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 16, 21:09)
Ir man mocheriniai siūlai patys mėgstamiausi. 4u.gif  thumbup.gif  4u.gif  thumbup.gif

O mane tai jie per daug kanda. mirksiukas.gif O jei šalis - tai pūkuojasi ant tamsių drabužių beprotiškai... ax.gif
Atsakyti
Nu nežinau, turiu šaliką iš kids mocheros, tai tikrai šiltas, plonas ir atrodo nesipūkuoja... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 17, 18:32)
Nu nežinau, turiu šaliką iš kids mocheros, tai tikrai šiltas, plonas ir atrodo nesipūkuoja... g.gif  g.gif  g.gif

Na kids mohera gal šiek tiek kitokia, nežinau, bet man yra taip kaip sakau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia patarimo ax.gif Mezgiau juoda megztuka ir ant rankoviu dariau rasta is baltu siulu. Po kokiu 2-3 skalbimu baltas rastas patamsejo verysad.gif Nusizade truputi nuo juodu siulu doh.gif Tai vel zadu kazka panasaus megztis, kad butu su baltu rastu. Gal galit patart kokius siulus pirkti ar kokiom specialiom priemonem skalbti kad nenusidazytu balti siulai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2007 02 17, 19:37)
Na kids mohera gal šiek tiek kitokia, nežinau, bet man yra taip kaip sakau.  mirksiukas.gif


Juk ir mes skirtingos... lotuliukas.gif
lotuliukas.gif
QUOTE(Ramsyte @ 2007 02 18, 17:25)
Reikia patarimo  ax.gif Mezgiau juoda megztuka ir ant rankoviu dariau rasta is baltu siulu. Po kokiu 2-3 skalbimu baltas rastas patamsejo  verysad.gif Nusizade truputi nuo juodu siulu  doh.gif Tai vel zadu kazka panasaus megztis, kad butu su baltu rastu. Gal galit patart kokius siulus pirkti ar kokiom specialiom priemonem skalbti kad nenusidazytu balti siulai?  ax.gif


O iš kokių mezgei, kad dažėsi? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 18, 18:53)
Juk ir mes skirtingos... lotuliukas.gif
lotuliukas.gif
O iš kokių mezgei, kad dažėsi? verysad.gif


doh.gif Dabar jau net nepamenu blush2.gif Gal mochera g.gif Nu bet galva mano tai doh.gif Dar pardaveja sake, kad tipo tokie is "geresniu" sad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 02 18, 20:38)
doh.gif Dabar jau net nepamenu blush2.gif Gal mochera g.gif Nu bet galva mano tai doh.gif Dar pardaveja sake, kad tipo tokie is "geresniu"  sad.gif  mad.gif


Tai va tau tie geresni...ir žinai balta ir juoda...tai tikrai sunku ką ir patarti... g.gif g.gif g.gif

jeidu būtų vienos spalvos,tai su rankom kai plauni, tai jokių problemų nesudarytų, kad ir biški pabluktų... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti