Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

iseinu ieskoti siulu rolleyes.gif
Atsakyti
siaip daugiausia sau mezgu is Vernito, o maziui kazkada pirkau vaikiskus BABY NACO ar kazkaip panasiai. Nu bent jau pagal nesiojimosi kokybe tai vernitas nepalyginamai geriau nesiojosi nei tie vaikiski, kurie po poros dienu apsivele guziukais. Tik nepatogu, kad ant vernito siulu nera metrazo nurodyto, bet jis ir taip pakankamai didelis. Zodziu mano nuomone apie vernita tokia - kokybe lenkia kaina. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
O kur perkate Vernito siulus? Rimi lyg tai buna, jau senokai beziurejau koks ten asortimentas. Dar man patiko parduotuvyte Vilniuje, Jasinskio g. "sagu pasaulis" atrodo vadinasi thumbup.gif , ten visko po truputi ir sagu, ir audiniu, ir siuvinejimo reikmenu maciau yra ir siulu - Vernito ir kitu lietuvisku firmu.
Ir apskritai gal dar kokiu siulu parduotuviu zinot apart Casa Lana, Verpalu, Geru akiu ir "mezgimo siulai" Savanoriu pr. (cia Vilniuj)? g.gif
Atsakyti
Ash ish Visagino, tai jei ir pasakysiu vietinius siulu pardavimo "taskus" naudos bus turbut nedaug....................... tongue.gif
Atsakyti
Kaunietems galiu pasiulyti siulu parduotuve prie baziu. ''ABC'' parduotuves rusyje. Ankciau nebudavo geru spalvu, o dabar pasitaise. 200g. 50% akrilo 50% vilnos pirkau uz 3.5lt. Nusimezgiau megstini. Pasakiskai nesiojasi ir po plovimo neissitampe nei susitrauke. O skalbiu visada su automatine. Neturiu nei laiko nei noro rankomis.
O pasirinkimas isties didelis, ne tik lietuviskos produkcijos, bet ir atveztiniu yra.
Atsakyti
vetros nuspusta, atsiprasau.... nukreipta blush2.gif -perkopinu savo klausima:

gal galetumet man paaiskinti (manau butu naudinga ne tik man), jei perki siulus ,kuriu sudetyje 50 % vilnos, kokia likusi sudetis yra geriausia? o pvz. kokios savybes uz ir pries akrilo, poliamido? ziemai mezgiau keleta megztinuku, tai dazniausiai merino vilnos,nes cia ja isgyre buvot o siaip tai nelabai suprantu ...
taigi, buciau bais dekinga, jei apsviestumete
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 02 18, 11:06)
iseinu ieskoti siulu  rolleyes.gif



ar jau grizai ? ka gero radai? wink.gif
Atsakyti
rolleyes.gif grizau visa patenkinta ir apsipirkusi ax.gif pirkau ryskiai geltonus siulus - batraiscius tongue.gif liko viena rankove numegzti ir bus vasarinis megztukas thumbup.gif o geriausia, kad siulu reikia daug maziau nei sake pardaveja, tai pakeisiu i tokius pacius kitos spalvos...
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 02 24, 22:44)
rolleyes.gif grizau visa patenkinta ir apsipirkusi  ax.gif pirkau ryskiai geltonus siulus - batraiscius  tongue.gif liko viena rankove numegzti ir bus vasarinis megztukas  thumbup.gif o geriausia, kad siulu reikia daug maziau nei sake pardaveja, tai pakeisiu i tokius pacius kitos spalvos...

Lauksim nuotraukyciu mirksiukas.gif As tai vis pasiziuriu i tokius idomesnius siulus, bet vis nedristu pirkti - nezinia ka is ju megzti, nezinia kaip atrodys. g.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2005 02 24, 19:34)
gal galetumet man paaiskinti (manau butu naudinga ne tik man), jei perki siulus ,kuriu sudetyje 50 % vilnos, kokia likusi sudetis yra geriausia? o pvz. kokios savybes uz ir pries akrilo, poliamido?



manau, sudeties 'gerumas' labai priklauso nuo to, ka megsi unsure.gif pavyzdziui, shventishkesniam rubui baisiai gera likusi dalis butu naturalus shilkas tongue.gif
Siaip, kai dabar tokios technologijos tai ir atkirt viena dirbtini pluoshta nuo kito sunkoka:rolleyes:
Akrilas principe imituoja vilna,- minkshtas, purus, tik ne toks shiltas.Tvirtesnis uz vilna.
Poliesteris ne taip 'gumuluojasi', nesiglamzho, nesitraukia, minkshtesnis ir tampresnis.
Nailonas (poliamidas) labai lengvas, elastingas ir labai tvirtas.

as nemegstu, kai dirbtinio pluoshto yra daugiau nei 20-30%

O ish naturaliu pluoshtu niekam nerekomenduociau Ramio,- turiu megztini su 60 ar 80% ramio ...kazhkokia vata doh.gif


P.S. Radau labai nebjauru saita apie siulu sudeti:
http://secure.elann.com/FibreFacts.asp
Atsakyti
labai labai aciu, uups smile.gif
dar neskaiciau to puslapiuko, bet bus tikrai naudingas thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Gal galit greitai kas nors parasyti savanoriu "siulu" tikslu adresa?? Vaziuosiu tuoj pirkti siulu wink.gif
Atsakyti