Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(Laumiux @ 2006 11 18, 17:08)
Būtent kad aš iš ten ir pirkau pradžiai. Numezgiau vieną megztuką, po to tokį baltą kostiumėlį, tada susižavėjau vienu nuostabiu kombinezoniuku, pradėjau jį megzti ir pamačiau, kad neužteks geltonų siūlų  verysad.gif . Nuvariau į "verpalus". nebėra ir ten geltonų... Dabar teks kažką kombinuoti - daryti baltus dryžius ar ką panašaus. Užtat ir norėjau pasiklausti, gal dar kur be "verpalų" būna tokių siūlų...
user posted image



Tai gal įkelk etiketę ir siūlų pavyzdėlį, galiu pažiūrėti Klaipėdoje gal bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2007 02 02, 22:38)
Man patinka siulu parduotuve CUP'0 penktame aukshte, prekiauja ivairiu garsiu firmu siulais mezgimui, siuvinejimui. Dar Basanavichiaus/Pylimo gatves kampe yra Casa Lana parduotuve. Savanoriu prospekte, netoli sankryzhos su Gerosios Vilties gatve yra siulu parduotuve, kur prekiaujama turkishkais, lietuvishkais, rusishkais siulais. ADDI virbalu turetu buti CUP'e.


Labai labai ACIU!!!! wub.gif
Atsakyti
Aš dažniausiai perku CUP. Dar esu pirkusi Gariūnuose ir Kavarijų turguje. Aišku parduotuvėje dar ir pardavėjos daug patarimų duoda. Gaila tik kad nėra kokios nors nuolatinio kliento kortelės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 03, 11:48)
Labai labai ACIU!!!! wub.gif



Ner uzh ka smile.gif Dar pamirshau pamineti parduotuve Zhveryne, Kestuchio 1. "Diteksas" vadinasi, parduoda sveriamus italishkus verpalus (daug ivairiu spalvu mocheros, angoros, medvilnes, pagal sezona) ir audinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 04 vasario 2007 - 14:31
O kur Jus perkate siulus Gariunuose? Ten kur kioskeliai sagu, ar medziagu aikstele? Neds kiek buvau mezgimui siulai uz akiu neuzkliuvo.
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2007 02 04, 15:41)
O kur Jus perkate siulus Gariunuose? Ten kur kioskeliai sagu, ar medziagu aikstele? Neds kiek buvau mezgimui siulai uz akiu neuzkliuvo.

Ne, ne prie medžiagų. Gariūnuose yra bent 4 vietos, kur tik mezgimo siūlais prekiauja.
Viena - geltonuose pavilionuose, vienoj iš pirmųjų eilių (čia iš tos pusės, kur toliau nuo Vilniaus). Ten 2 pavilionai apjungti.
Kita irgi geltonuose pavilionuose, ant kampo, priešais kavinę.
Dar viena tuose senuose pilkuose kioskuose, einant link autobusų aikštelės.
Ir dar viena irgi geltonuose pavilionuose, bet nemoku tiksliau paaiškinti kurioj vietoj smile.gif

Bent jau tiek aš esu aptikusi 4u.gif
Atsakyti
Acu visoms uz atsakymus wub.gif
Gal dar galetumete paaiskinti kaip nusigauti iki Gariunu ?
Busiu netoli Santariskiu, Jeruzalej. Gal is ten koks transportas vaziuoja iki Gariunu ? Arba nuo autobusu stories ?
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 04, 16:50)
Acu visoms uz atsakymus wub.gif
Gal dar galetumete paaiskinti kaip nusigauti iki Gariunu ?
Busiu netoli Santariskiu, Jeruzalej. Gal is ten koks transportas vaziuoja iki Gariunu ? Arba nuo autobusu stories ?
ax.gif

Nuo autobusų stoties, man atrodo, esu mačiusi, kad važiuoja vienas mokamas autobusas (ta prasme, ne savivaldybės autobusų parko), bet tiksliai negaliu pasakyti, kelintas ir iš kurios tiksliai vietos.
Beje, jei važiuosi pirmadienį, tai Gariūnai nedirba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulė: 04 vasario 2007 - 19:24
QUOTE(Pasaulė @ 2007 02 04, 20:23)
Nuo autobusų stoties, man atrodo, esu mačiusi, kad važiuoja vienas mokamas autobusas (ta prasme, ne savivaldybės autobusų parko), bet tiksliai negaliu pasakyti, kelintas ir iš kurios tiksliai vietos.
Beje, jei važiuosi pirmadienį, tai Gariūnai nedirba.



O kokiomis dienomis geriau važiuoti į Gariūnus, nes ir aš ten norėčiau nuvykti? O sekmadieniais dirba? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2007 02 02, 22:45)
Tai gal įkelk etiketę ir siūlų pavyzdėlį, galiu pažiūrėti Klaipėdoje gal bus g.gif

Baigiau aš tą kombinezoną. Tiksliau, nespėjau numegzti iki gimdymo, tai paskui nutariau, kad nemegsiu pėdelių, nes ne taip greit išaugs. Paskui užbaigau. Kas man išėjo, galima pamatyti nuotraukose.
Bet kai ką pastebėjau: tie Merino vilnos siūlai nėra šilti. Net ir esant 20C su tais mezginukais mano mergytei būna šalta. Tie siūlai tinkami tik papuošti. Todėl dabar kai prisikruošiu ką megzti, tai megsiu iš paprasčiausios avies vilnos.
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 04, 19:44)
O kokiomis dienomis geriau važiuoti į Gariūnus, nes ir aš ten norėčiau nuvykti? O sekmadieniais dirba? ax.gif

Visomis kitomis dirba viskas.
Atsakyti
sveikutes, turiu problema. AS mezgime visai nauja, bet labai noriu ismokti. Pradejau megztuka megzti, bet nuo apacios, nezinau , kaip ten ta kakla daryti, ar siaip koki rasta grazesni, tu kiauru akiu nemoku. Gal kas galetu pamokyti? Del atlygio susitartumem. Aciu
Atsakyti