Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(Laumiux @ 2006 11 18, 12:01)
Kai nori ką nors megzti sau ar kitam suaugusiam žmogui, tai siūlus gali pirkti bet kokius ir bet kur. Bet jei nori ką sukurpti netrukus gimsiančiam kūdikėliui, tai nors nusišauk - nieko nėra.
Jūsų išvardintose kiruose, maximose, rimi ir kitur siūlų yra, bet ne KŪDIKIAMS  verysad.gif . Ten pluoštai dažniausiai vilnos ir akrilano mišinys, dar poliamido kitur dėta. O man reikia Baby Marino. Juo labiau, kad pradėjau iš jos megzti. Dabar reikia tik pasipildyti. Ir nebeišeina  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif .


Savo leliukui siulu ieskok VERPALUOSE - tikrai ten maciau vilneles kudikiams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2006 11 18, 01:09)
Taip,  buvau šiandien - susižavejau rusiškais siūlais. Gaila tik kad spalvų mažoka. Rusaičių forumuose labai giria verpalus "Moskovskaja".

O gal "Podmoskovnaja"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2006 11 18, 11:36)
Savo leliukui siulu ieskok VERPALUOSE - tikrai ten maciau vilneles kudikiams smile.gif

Būtent kad aš iš ten ir pirkau pradžiai. Numezgiau vieną megztuką, po to tokį baltą kostiumėlį, tada susižavėjau vienu nuostabiu kombinezoniuku, pradėjau jį megzti ir pamačiau, kad neužteks geltonų siūlų verysad.gif . Nuvariau į "verpalus". nebėra ir ten geltonų... Dabar teks kažką kombinuoti - daryti baltus dryžius ar ką panašaus. Užtat ir norėjau pasiklausti, gal dar kur be "verpalų" būna tokių siūlų...
user posted image

Atsakyti
Laumiux, o nebandei su pardavėjom kalbėt, kad užsakytų reikiamų siūliukų?
aš tai irgi "mėgėja" dažnai pamažint siūliukų, bet turint etiketę, nemanau, kad butų problema- man ne kartą padėjo geranoriškos pardavėjos 4u.gif
tik gali tekt palaukt,kol atveš užsakytuosius siūliukus (kartą aš laukiau savaitę, o kitą kartą-tik 2 dieneles thumbup.gif )

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 11 18, 15:42)
O gal "Podmoskovnaja"?  g.gif


tikrai taip! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eimi @ 2006 11 18, 17:36)
Laumiux, o nebandei su pardavėjom kalbėt, kad užsakytų reikiamų siūliukų?
aš tai irgi "mėgėja" dažnai pamažint siūliukų, bet turint etiketę, nemanau, kad butų problema- man ne kartą padėjo geranoriškos pardavėjos 4u.gif
tik gali tekt palaukt,kol atveš užsakytuosius siūliukus (kartą aš laukiau savaitę, o kitą kartą-tik 2 dieneles  thumbup.gif )

Sėkmės  4u.gif


Etiketes ir aš turiu. klausiau, ar nežino, kada jų vėl atveš. Sakė, kad kol kas nėra net Vilniuje sandėlyje. Jei manęs laikas nespaustų, galėčiau ir ilgiau palūkėti - vis tiek kada nors atveš. bet noriu suspėti iki gimdymo, kuris gali būti bet kada (pagal liniuotę - už savaitės). Tai jau susitaikiau su ta mintimi, kad tame drabužėlyje bus daugiau baltos spalvos, jau idėjau juosteles į klešnytes.
Galų gale, tai ne vienintelis mano padarytas pakeitimas. Raštą irgi pasirinkau kitą - pynių "pėdeles", nes rūbelis bus dėvimas per pačią žiemą, tai ažūrinis raštas man pasirodė kiek vėsokas. O su pynelėmis tai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Prašau pagelbos help.gif

Mezgiau mezgiau ir siūlų pritrūkau verysad.gif Pirkus buvau viršuliškių madoj, šiandien nupėdinau ir teko nusivilti, nes tokios spalvos nebeturi. Patarė nuvažiuoti į siūlų parduotuvę Gerosios vilties gatvėj. Gal kas žino, ar ta parduotuvė dirba sekmadieniais, nes kitom dienom negaliu nuvažiuot. verysad.gif
Atsakyti
man atrodo, kad nedirba....
Atsakyti
Gal kuri nors žinote, kur Kaune galime pigiai nusipirkti medvilninių siūlų nėrimui (lygtai Irisiniais vadina). clap.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2007 01 06, 17:23)
Prašau pagelbos  help.gif

Mezgiau mezgiau ir siūlų pritrūkau verysad.gif  Pirkus buvau viršuliškių madoj, šiandien nupėdinau ir teko nusivilti, nes tokios spalvos nebeturi. Patarė nuvažiuoti į siūlų parduotuvę Gerosios vilties gatvėj.  Gal kas žino, ar ta parduotuvė dirba sekmadieniais, nes kitom dienom negaliu nuvažiuot. verysad.gif



Kiek zinau,nedirba sekmadieni.O sestadieni dirba iki pietu.
Atsakyti
ar bandete ka virvelinius siulus.nezinau ar taip tiksliai pavadinau:hm .jie storoki ,bet ploksti. parasykite jei kuri ka mezgete ir kaip.nusipirkau ir as tokiu nes buvau macius ,kad grazu.dabar ieskausi kaip ir ka megzti.patarkite kas galite smile.gif .aciu.
Atsakyti
QUOTE(gintareles @ 2007 02 02, 15:16)
ar bandete ka virvelinius siulus.nezinau ar taip tiksliai pavadinau:hm .jie storoki ,bet ploksti. parasykite jei kuri ka mezgete ir kaip.nusipirkau ir as tokiu nes buvau macius ,kad grazu.dabar ieskausi kaip ir ka megzti.patarkite kas galite smile.gif .aciu.


Esu mezgusi. Jie tinka ivairiems kiaurarashchiams su paleistomis akimis.
Atsakyti