Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Laba diena,
labai prašau klaipėdiečių pagalbos. Rytoj važiuoju į Klaipėdą ir labai noriu pasipirkti siūlų mezgimui. Žinau tik vieną parduotuvę (jei ji ten dar yra, atrodo Taikos pr. prie IKI). Ar yra dar kur nors gausus siūlų pasirinkimas. Jei galite parašykite su visais adresais 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2006 11 14, 17:31)
Sveikos, o gal kuri nors ką nors mezgė iš juodų INCA siūlų ir liko koks kamuoliukas? Nes man trūksta šiek tiek apykaklei, o parduotuvėje (Verpaluose) nebėra... Ir kitur nerandu...  cry.gif


Buvau VCUP-e 5 aukstas, verpalu parduotuveje, maciau kaip tik 1 kamuoliukas juodos inkos metesi lentynoje uzsilikes. Tai buvo uzvakar. Pasiskambink, jei dar yra, rezervuokis. Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2006 11 17, 14:11)
Laba diena,
labai prašau klaipėdiečių pagalbos. Rytoj važiuoju į Klaipėdą ir labai noriu  pasipirkti siūlų mezgimui. Žinau tik vieną parduotuvę (jei ji ten dar yra, atrodo Taikos pr. prie IKI). Ar yra dar kur nors gausus siūlų pasirinkimas. Jei galite parašykite su visais adresais  4u.gif  4u.gif  4u.gif .


Yra nebloga parduotuvė prekybos centre "Kiras", yra Taikos pr. 12-2 parduotuvė "Verpalai".
O tavo žinanti parduotuvė tai yra prie vaikų pasaulio g.gif
O kokios firmos siūlai tave domina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ženščina @ 2006 11 17, 13:15)
Buvau VCUP-e 5 aukstas, verpalu parduotuveje, maciau kaip tik 1 kamuoliukas juodos inkos metesi lentynoje uzsilikes. Tai buvo uzvakar. Pasiskambink, jei dar yra, rezervuokis. Sekmes smile.gif

g.gif Kai buvau antradienį Vokiečių g-vėje, skambino į VCUP, tai jie sakė, kad turi vieną, bet rezervuotas. Bet dėl viso pikto paskambinsiu rytoj. Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2006 11 17, 13:54)
Yra nebloga parduotuvė prekybos centre "Kiras", yra Taikos pr. 12-2 parduotuvė "Verpalai".
O tavo žinanti parduotuvė tai yra prie vaikų pasaulio g.gif
O kokios firmos siūlai tave domina g.gif

Aga, prie vaikų pasaulio. O firma nelabai kol kas ir svarbu, nes idėjų prisisėmiau, o dabar reikia siūlų prisirinkt tongue.gif . Man reikia pamatyt, tada aš žinosiu ko man reikia ax.gif biggrin.gif .
Didelis dėkui už pagalbą. Labai daug ir nespėčiau aplėkt, nes ir šeimyna turi savo norų tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2006 11 17, 22:51)
Aga, prie vaikų pasaulio. O firma nelabai kol kas ir svarbu, nes idėjų prisisėmiau, o dabar reikia siūlų prisirinkt  tongue.gif . Man reikia pamatyt, tada aš žinosiu ko man reikia  ax.gif  biggrin.gif .
Didelis dėkui už pagalbą. Labai daug ir nespėčiau aplėkt, nes ir šeimyna turi savo norų  tongue.gif .


Jei esat ratuoti, dar galite nulekti ir i MAXIMA XX (buvusiMEDIA, Šilutes plentas, prieš buvusį RASOS kombinatą) 2 aukštas - prekiauja verpalais.
Taip pat Taikos prospektas , prieš AVITELĄ yra parduotuvė VERPALAI (penkiaaukštis, prisišliejęs prie MAXIMOS (buvusi MINIMA), netoli nuo senojo turgaus.
Prie senojo turgaus - salonas BURDA - PREKIAUJA VERPALAIS IR ŽURNALAIS.
Papildyta:
Beje, netoli senojo turgaus yra ir prekybos centras KIRAS.
Dar prisiminiau - pachiam turguj yra parduotuve "SĖKLOS" - joje taip pat prekiaujama visokiausiais verpalais. Ir kainos laaaabai humaniškos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2006 11 17, 22:51)
Aga, prie vaikų pasaulio. O firma nelabai kol kas ir svarbu, nes idėjų prisisėmiau, o dabar reikia siūlų prisirinkt  tongue.gif . Man reikia pamatyt, tada aš žinosiu ko man reikia  ax.gif  biggrin.gif .
Didelis dėkui už pagalbą. Labai daug ir nespėčiau aplėkt, nes ir šeimyna turi savo norų  tongue.gif .

Be visų minėtų parduotuvių patarčiau dar užeiti į Akropolį, pačioj Maximoj tikrai bus neblogų siūlų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2006 11 17, 13:11)
Laba diena,
labai prašau klaipėdiečių pagalbos. Rytoj važiuoju į Klaipėdą ir labai noriu  pasipirkti siūlų mezgimui. Žinau tik vieną parduotuvę (jei ji ten dar yra, atrodo Taikos pr. prie IKI). Ar yra dar kur nors gausus siūlų pasirinkimas. Jei galite parašykite su visais adresais  4u.gif  4u.gif  4u.gif .


taigi ryt šeštadienis - nemažas siūlų pasirinkimas Tilžės turguje, ir kainos mažesnės nei parduotuvėse, dar ir pasiderėt galima jei daugiau perki thumbup.gif
Atsakyti
[quote=vita82,2006 11 17, 23:54]
taigi ryt šeštadienis - nemažas siūlų pasirinkimas Tilžės turguje, ir kainos mažesnės nei parduotuvėse, dar ir pasiderėt galima jei daugiau perki thumbup.gif
[/quote
Taip, tikrai. Tik paskutinej eilej pasirinkimas menkas , o priešpaskutinej - tas pats kas KIRE - viena šeimininkė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2006 11 17, 23:50)
Be visų minėtų parduotuvių patarčiau dar užeiti į Akropolį, pačioj Maximoj tikrai bus neblogų siūlų  4u.gif


Taip, buvau šiandien - susižavejau rusiškais siūlais. Gaila tik kad spalvų mažoka. Rusaičių forumuose labai giria verpalus "Moskovskaja".
Atsakyti
Rimi privežta Vernito pusvilnės ,kaina 2,49 Lt
Atsakyti
Kai nori ką nors megzti sau ar kitam suaugusiam žmogui, tai siūlus gali pirkti bet kokius ir bet kur. Bet jei nori ką sukurpti netrukus gimsiančiam kūdikėliui, tai nors nusišauk - nieko nėra.
Jūsų išvardintose kiruose, maximose, rimi ir kitur siūlų yra, bet ne KŪDIKIAMS verysad.gif . Ten pluoštai dažniausiai vilnos ir akrilano mišinys, dar poliamido kitur dėta. O man reikia Baby Marino. Juo labiau, kad pradėjau iš jos megzti. Dabar reikia tik pasipildyti. Ir nebeišeina verysad.gif verysad.gif verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ženščina @ 2006 11 17, 13:15)
Buvau VCUP-e 5 aukstas, verpalu parduotuveje, maciau kaip tik 1 kamuoliukas juodos inkos metesi lentynoje uzsilikes. Tai buvo uzvakar. Pasiskambink, jei dar yra, rezervuokis. Sekmes smile.gif

Paskambinau - iš tikrųjų turi! Matyt, nepaėmė, kas buvo rezervavęs. Ačiū! Šiandien nuvažiuosiu pasiimti! aciuks.gif
Atsakyti