Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(Endendu @ 2006 11 13, 14:43)
Priesh pora savaichiu machiau Savanoriu pr. RIMI parduotuveje ivairiu spalvu Vernito pusvilnes.


ačiū, kas dar kur matė? man reiktų grynos vilnos arba 80% blush2.gif
Atsakyti
Virbalai, Bite Plius, 4u.gif
labai jums aciu uz patarimus aciuks.gif
Bandysiu panarplioti, o kas ten gausis - ziuresim mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal kuri nors ką nors mezgė iš juodų INCA siūlų ir liko koks kamuoliukas? Nes man trūksta šiek tiek apykaklei, o parduotuvėje (Verpaluose) nebėra... Ir kitur nerandu... cry.gif
Atsakyti
Ką galėčiau nusinarpliot iš 100proc poliakrilo. Turiu nemažai. Sako, kad vaikui nelabai tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2006 11 14, 21:25)
Ką galėčiau nusinarpliot iš 100proc poliakrilo. Turiu nemažai. Sako, kad vaikui nelabai tiks g.gif



Tai yra grynai sintetiniai siulai, todel oda po ish ju megztu rubu nekvepuotu. Ish tokiu siulu megzchiau rankine arba kilimeli. Jei tinka nerimui vasheliu - nerchiau shali kiaurarashchiu.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 11 14, 21:37)
Tai yra grynai sintetiniai siulai, todel oda po ish ju megztu rubu nekvepuotu. Ish tokiu siulu megzchiau rankine arba kilimeli. Jei tinka nerimui vasheliu - nerchiau shali kiaurarashchiu.

Siūlai su pūkeliu(panašūs į moherą) g.gif
Atsakyti
Sveiki,
ieskau mezgejos Vilniuje. Parasykit i az ar diana@vigintos.com
uzsakymu tureciau nemazai.Cia sau megzti.
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri zinot kur Siauliuose geru ir pigiu siuliuku rasti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 11 13, 16:55)
ačiū, kas dar kur matė? man reiktų grynos vilnos arba 80%  blush2.gif

Vernito siūlų būna parduotuvytėje Jasinskio gatvėje (prie įsukimo į Rotundo), nepamenu kaip ji vadinasi gal "sagų pasaulis". ten visko po truputį - siūlų, sagų, audinių.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 11 13, 14:26)
Bitė Plius, o kokiam mieste gavai On-Line firmos siūliukus?


Srauniau, situ siulu dar siek tiek yra Vilniaus ir Kauno Casa lana parduotuvese. O kuriu tau is On-Line reikia?
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 11 16, 23:57)
Srauniau, situ siulu dar siek tiek yra Vilniaus ir Kauno Casa lana parduotuvese. O kuriu tau is On-Line reikia?

taigi, uh doh.gif radau sekančią dieną tuos siūlus - anksčiau tik pavadinimus pažiūrėdavau ir tiek žinių, o firma neįstrigo galvot. Ačių už rūpestį 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kur Klaipėdoje be "Verpalų" parduotuvės būna pirkti "Baby Merino" siūlų. Man verkiant reikia geltonos spalvos, o "verpaluose" nebėra verysad.gif
Atsakyti