Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(Neryte @ 2006 11 07, 11:23)
sveikos,
visos temos neperskaiciau,bet gal patartumet kur kaune geriausios parduotuves ir siulu kainos  4u.gif

Urmo bazėj: 4 ir 6 sandėly, ta pati savininkė - savanorių pr. 16 Oriana (prie sinagogos)
Urmo bazė - 10 sandėly dvejose vietose, naujam pasaže - 4 sandėly.
Šilainiuose - Žiemgos pastate (prie Bernelių užeigos) - II aukšte (ta pati turi bazėj 10 sandėly)
Kovo 11- osios šalia 25-čio turgaus yra padėvėtų parduotuvėlė (tam pačima pastate vaistinė) - ten būna ir naujų gerų ir nebrangių siūlų. Lange matosi.
ABC parduotuvė- Pramonės pr. - Taikos pr. žiedas
C.a.s.a Lana - Algirdo 2. prie Hyper Maximos
Geros Akys - Palangos g. 22/ Vilniaus g. 44
Viluga - Vilniaus g. 36
Geras kraitis - Šv. Gertrūdos g. 8
Išvada - firminėse parduotuvėse kainos aukštesnės, bet būna didesnis pasirinkimas. ABC, urmo bazėj, Šilainiuose - pigiau.
Dar kažkur prie buvusio Saulėtekio (Pliuso) yra siūlų kioskas. Ir senamiesty ar Daukšos ar pan. atsidarė nauja.
4u.gif


Atsakyti
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 11 07, 11:01)
Vilniuje, Kestuchio 1, kieme, palipus i antra aukshta. Vadinasi Diteksas. Prekiauja italishkais audiniais ir verpalais.


Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Pirkau šiandien Rimi pusvilnės siūlų už 100 g /6,25 Lt.Gamintojas "Geros akys".Tokie švelnučiai atrodo.
Gal kas turit atsiliepimų apie juos ?
Atsakyti
Aš noriu nusinerti tokį nestorų siūlų sijoną ir palaidinę.Sijono noriu kiauraraščio.patarkit iš kokių siūlų geriausiai nerti.
Atsakyti
Mielos koleges,

stai tokius siulus nusipirkau siandien
user posted image

o pats siulas atrodo taip
user posted image

Siulus numaciau plono megztuko pailginimui. Kadangi megztukas pirktinis ir tokiu paciu siulu nepririnksiu, tai nusipirkau kontrastingus smile.gif
Bet pati is tokiu siulu niekad nieko nemezgiau. Gal kuri jau esat su jais susipazinusi? Kaip su jais elgtis? Ant pakuotes parasyta - megzti 6-6,5 nr virbalais. Pabandziau, tik labai tankus gavosi ir mano megztiniui - per stora. Pabandziau su 9 nr - lyg ir per skysta... g.gif
Kaip su jais tvarkotes? Ar mezgat nekreipdamos demesio i tuos galiukus, ir numezgusios detale istraukaliojat juos i viena puse, ar iskart megzdamos stengiates kad jie butu vienoj pusej? Ir kuom geriau megzt - virbalais, o gal vaseliu?
Busiu labai labai dekinga uz patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2006 11 08, 23:58)
Pirkau šiandien Rimi pusvilnės siūlų už 100 g /6,25 Lt.Gamintojas "Geros akys".Tokie švelnučiai atrodo.
Gal kas turit atsiliepimų apie juos ?

Man "Geros akys" aplamai patinka wub.gif Kad ir kokius siūlus pirkau ,visais likau patenkinta smile.gif Vat, ir vakar dar iš jų nusipirkau siūliukus, šiandien megsiu blush2.gif Būtent apie tą pusvilnę nieko pasakyti negaliu, apart to, kad ir pati ją nusižiūrėjau 4u.gif Ale, Rimi ji pigiau, nei maximoj, reikės užeiti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligičiukas @ 2006 11 11, 16:29)
Aš noriu nusinerti tokį nestorų siūlų sijoną ir palaidinę.Sijono noriu kiauraraščio.patarkit iš kokių siūlų geriausiai nerti.

Sakyčiau, iš medvilnės g.gif
Atsakyti
Ligičiuk, medvilnė, medvilnė su viskoze arba viskozė (gražiai kris) thumbup.gif

Lauradr, jei nori su Smash-Crazy siūliukais pailginti megztuką, tai gal bandyk nerti? Tik storu vašeliu (gal kokiu Nr.3). Aš ką tik apnėriau šiuo siūlu šalį, visai linksmai atrodo biggrin.gif
Jei megzt, tai bandyk 7-8 numerio virbalais, nes jei Nr.6 gaunasi per tankiai, reiškia, mezgi gana kietai...
Dėl galiukų - tai kai megsi, stenkis jų nesumegzt, nes po to bus sunkiau ištraukaliot.
Atsakyti
Gal kas žino kur Vilniuje yra Vernito siūlų ax.gif ? Domina pusvilnė ir vilna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauradr @ 2006 11 11, 19:06)
Mielos koleges,

stai tokius siulus nusipirkau siandien
user posted image

o pats siulas atrodo taip
user posted image

Siulus numaciau plono megztuko pailginimui. Kadangi megztukas pirktinis ir tokiu paciu siulu nepririnksiu, tai nusipirkau kontrastingus smile.gif
Bet pati is tokiu siulu niekad nieko nemezgiau. Gal kuri jau esat su jais susipazinusi? Kaip su jais elgtis? Ant pakuotes parasyta - megzti 6-6,5 nr virbalais. Pabandziau, tik labai tankus gavosi ir mano megztiniui - per stora. Pabandziau su 9 nr - lyg ir per skysta...  g.gif
Kaip su jais tvarkotes? Ar mezgat nekreipdamos demesio i tuos galiukus, ir numezgusios detale istraukaliojat juos i viena puse, ar iskart megzdamos stengiates kad jie butu vienoj pusej? Ir kuom geriau megzt - virbalais, o gal vaseliu?
Busiu labai labai dekinga uz patarimus  ax.gif


Aš kažkokiais labai panašias dukrai irgi rankoves ilginau tongue.gif , bet aš mezgiau normaliai (tikrai su plonesniais nei 6 nr virbalais) ir gavosi ne kiek ne per storai. Tuos galiukus aš iš karto stengiausi palikti vienoje pusėje, gavosi, kaip prisiūtas kailiukas (na bliuskutė nebuvo labai plona, greičiau kaip megstukas ax.gif )
Atsakyti
Bitė Plius, o kokiam mieste gavai On-Line firmos siūliukus?
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 11 13, 13:04)
Gal kas žino kur Vilniuje yra Vernito siūlų  ax.gif ? Domina pusvilnė ir vilna  rolleyes.gif



Priesh pora savaichiu machiau Savanoriu pr. RIMI parduotuveje ivairiu spalvu Vernito pusvilnes.
Atsakyti