Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

O dėl Vernito, nusipirkau 30 proc vilnos, 70 proc sintetikos, tai man jie lygiai tokie pat iš pažiūros kaip 100 akrilo blink.gif
O gal kas bandė 50 proc medvilnės, 50 proc akrilo? Įdomu būtų sužinoti nuomonę g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 10 31, 13:54)
O dėl Vernito, nusipirkau 30 proc vilnos, 70 proc sintetikos, tai man jie lygiai tokie pat iš pažiūros kaip 100 akrilo  blink.gif
O gal kas bandė 50 proc medvilnės, 50 proc akrilo? Įdomu būtų sužinoti nuomonę  g.gif


Man Vernito siulai tai visai nieko. mirksiukas.gif Na, as pati dirbau ten, tai galiu pasakyt, kad ju kokybe tikrai nebloga. Turiu megztuka 50/50 medvilne/akrilas - nesiojasi gerai. 100 medvilne truputuka kietoka gal... 30/70 vilna/akrilas irgi geri... Nu nzn, bent jau jie nebrangus, o nesiojasi neblogai. geriausia pirkti tuos, kur uzrasyta 28/5; 28/6 ir pan, tada jie buna susukti is 5-6 plonyciu siulu, o tie ploni siulai buna tikrai geros kokybes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2006 10 31, 15:34)
Man Vernito siulai tai visai nieko.  mirksiukas.gif Na, as pati dirbau ten, tai galiu pasakyt, kad ju kokybe tikrai nebloga. Turiu megztuka 50/50 medvilne/akrilas - nesiojasi gerai. 100 medvilne truputuka kietoka gal... 30/70 vilna/akrilas irgi geri... Nu nzn, bent jau jie nebrangus, o nesiojasi neblogai. geriausia pirkti tuos, kur uzrasyta 28/5; 28/6 ir pan, tada jie buna susukti is 5-6 plonyciu siulu, o tie ploni siulai buna tikrai geros kokybes.  mirksiukas.gif

Ačiū už informaciją, Amade aciuks.gif
Atsakyti
Nusipirkau labai faino melanziuko Vernito (100% akrilas). Maximoj akcija 8 uz 6 kaina. Pradejau megzti uztiesaliuka foteliui is kvadrateliu. didis.gif
Atsakyti
Man irgi patinka Vernito siūlai thumbup.gif
Tiesa 50 proc medvilnės ir 50 proc. akrilano šiektiek pasipumpuravo. O dar mezgiau iš pusvilnės, tai labai gerai ir liemenė ir skraistė nešiojasi. bigsmile.gif
Skraistei siūlė šimtaprocentinį akrilano, sako labai gražiai blizga ir nešiojasi, bet aš nebandžiau dar . ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos!!!! Prisiskaičius jūsų patarimų nulėkiau ir aš į Vilnių (nes pati esu iš Kauno)siūlų pirkti. Tai kai įėjau į tą parduotuvę Kęstučio gatvėj wub.gif , tai blink.gif blink.gif blink.gif akys ant kaktos iššoko nuo siūlų grožio ir kainų. Nežinojau kuriuos griebt. Gal man ten kaip pirmą kartą pasirodė visi gražūs ir geri g.gif . O ten asortimentas keičiasi ar daug maž pastovus? Pripirkau siūlų iškart trim megztiniam (kas man visai nebūdinga) blush2.gif . Jau pusę vieno numezgiau:valio ....
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2006 11 02, 16:13)
Man irgi patinka Vernito siūlai thumbup.gif
Tiesa 50 proc medvilnės ir 50 proc. akrilano šiektiek pasipumpuravo. O dar mezgiau iš pusvilnės, tai labai gerai ir liemenė ir skraistė nešiojasi.  bigsmile.gif
Skraistei siūlė šimtaprocentinį akrilano, sako labai gražiai blizga ir nešiojasi, bet aš nebandžiau dar . ax.gif


maniske mendvile/akrilas tai labai liuks nesiojasi (nors as retokai nesioju blush2.gif )...
o del 100% akrilo. Jis blizga, jei yra stabilizuotas. Nes paprastas putlus tai neblizga schmoll.gif schmoll.gif O is ''blizgancio'' turiu liemene. Labai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepukė @ 2006 11 06, 10:17)
Sveikos visos!!!! Prisiskaičius jūsų patarimų nulėkiau ir aš į Vilnių (nes pati esu iš Kauno)siūlų pirkti. Tai kai įėjau į tą parduotuvę Kęstučio gatvėj wub.gif , tai  blink.gif  blink.gif  blink.gif akys ant kaktos iššoko nuo siūlų grožio ir kainų. Nežinojau kuriuos griebt. Gal man ten kaip pirmą kartą pasirodė visi gražūs ir geri g.gif . O ten asortimentas keičiasi ar daug maž pastovus? Pripirkau siūlų iškart trim megztiniam (kas man visai nebūdinga) blush2.gif . Jau pusę vieno numezgiau:valio ....



Asortimentas ten daugmazh pastovus, bet vis atnaujinamas. Ash ish tos parduotuves nieko nenusipirkus irgi niekad neisheinu. Ten dar ir audiniai kokybishki.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 11 06, 13:37)
Asortimentas ten daugmazh pastovus, bet vis atnaujinamas. Ash ish tos parduotuves nieko nenusipirkus irgi niekad neisheinu. Ten dar ir audiniai kokybishki.

Audiniai man irgi labai patiko thumbup.gif . Net vieną gabaliuką nugriebiau rolleyes.gif . Bus kokia nors bliuzelė...
Atsakyti
O kur yra ta parduotuvė Kęstučio gatvėje? Kaip vadinasi? Čia Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2006 11 07, 10:51)
O kur yra ta parduotuvė Kęstučio gatvėje? Kaip vadinasi? Čia Vilniuje?



Vilniuje, Kestuchio 1, kieme, palipus i antra aukshta. Vadinasi Diteksas. Prekiauja italishkais audiniais ir verpalais.
Atsakyti
sveikos,
visos temos neperskaiciau,bet gal patartumet kur kaune geriausios parduotuves ir siulu kainos 4u.gif
Atsakyti