Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(rege @ 2006 10 28, 18:49)
Aciu uz greita atsakyma 4u.gif O sijonas is ju ne per storas bus g.gif

dėl storio nelabai ką galiu pasakyti, nes būna įvairių storių - esu turėjusi labai plonyčių
Atsakyti
QUOTE(rege @ 2006 10 28, 20:58)
sveikos
gal kuri zinot kas tai per siulai "Альпака 100%"?

Esu mezgusi iš alpakos, bet penkiasdešimties % , na ,man patiko, negraužia smile.gif va mano mezginys
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 10 29, 09:47)
Esu mezgusi iš alpakos, bet penkiasdešimties % , na ,man patiko, negraužia  smile.gif va mano mezginys


kaip grazu thumbup.gif bet itariu, siulas per storas sijonui?
Atsakyti
QUOTE(rege @ 2006 10 29, 11:01)
kaip grazu thumbup.gif bet itariu, siulas per storas sijonui?

Iš tokių kur aš mezgiau , tai manyčiau , kad taip smile.gif
Atsakyti
O, Alpaka, kiek girdėjau, labai geri siūlai thumbup.gif Bet niekur nemačiau jų pirkti g.gif Gal kas pasufleruotų? ax.gif
Atsakyti
Kad geri , tai tikrai clap.gif po kelių skalbimų mezginys nei patįso , nei susitraukė , nei pumpuruojasi , v. ž. neprarado savo išvaizdos , kaip ką tik numegztas ok.gif
Papildyta:
šiemet aš jų taip pat dar nemačiau pirkti g.gif
Atsakyti
Aš pernai pirkau Casa Lana Vilniuje, bet buvo tik juodos, pilkos, baltai-kreminės spalvos. 100%. O dar turėjau kažkada pirktos, labai seniai, tai mezgiau kostiumą, dviem siūlais. Megztukas ir sijonas. Sijoną megziau virbalais, 3geros x 3 išvirkščios. Storas buvo, tik labai šaltai žiemai smile.gif . Bet iš vieno siūlo tai bus pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 10 29, 10:47)
Esu mezgusi iš alpakos, bet penkiasdešimties % , na ,man patiko, negraužia  smile.gif va mano mezginys

bazuka -labai šaunus megstukas drinks_cheers.gif

o kas žinot kaip siūliukai pusvilnoniai LANA ? maximoj dabar pardavinėja 50 g po 0,99 Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2006 10 31, 00:22)
bazuka -labai šaunus megstukas  drinks_cheers.gif

o kas žinot kaip siūliukai pusvilnoniai LANA ? maximoj dabar pardavinėja 50 g po 0,99 Lt  g.gif

Maximoj dabar, ko gero, patys prasčiausi iš Lana, firminej jų parduotuvėje tokie po 1 lt, bet yra daug geresnių ir spalvyčių įvairiausių mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia buvo nemazai nuomoniu issakyta del Vernito siulu.
Dar pries ju isigydama, girdejau gera nuomone apie 100 proc. akrila. Paprastai akrilo negalima lyginti karstu lygintuvu, nes jis arba issitampo, arba susiburbuliuoja. O man sake, kad Vernito akrilas nei tysta, nei burbuliuojasi. Nusipirkau Maximoj, dabar net nepamenu kiek kainavo kg, bet nedaug, iki 4 lt berods. Nusimezgiau, ir uzsimirsus atgarinau megztini... ale kaip nustebau, kad nieko jam nepasidare - tikrai, nei istyso, nei susivele.
Nesiojasi puikiai. Aisku, is vilnos butu minkstesnis ir siltesnis. Bet manasis akrilinis irgi atrodo thumbup.gif . Skalbiau skalbimo masinoj, dziovinau net ne ant ranksluoscio - nieko jam nesidaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 10 31, 10:30)
Maximoj dabar, ko gero, patys prasčiausi iš Lana, firminej jų parduotuvėje tokie po 1 lt, bet yra daug geresnių ir spalvyčių įvairiausių  mirksiukas.gif

o kur yra firminė jų parduotuvė?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2006 10 31, 12:58)
o kur yra firminė jų parduotuvė?

Kaune, Taikos prospekte, ant žiedo prie Urmo bazių 4u.gif Iš tolo matosi raidės ABC ax.gif
Atsakyti