Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Mantilė
Daug mezgiau iš rusiškos - Novotroicko vilnos - pagrinde iš "Podmoskovnaja" - puse per puse akrilo ir vilnos, kaip man nesigriaužia, aš deviu megztuką ir normaliai. O dukra atsisako.
Mezgiau ir su ožkos vilna - griaužiasi. Guli dar keturi matkeliai, nieko nemezgu, o dukrai mezgiau megztinį, tai ir siūlus garinau, ir patį megztuką garinau, ir mezgiau didesniais virbalais. Pernai dar nešiojo, šiais metais guli smile.gif))))
"podmoskovnaja" man patinka - gerai laiko formą, nesivelia, bet padažyta ryškesniomis spalvomis gali blukti - jau balto su raudonu neišėjo megzti.
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 10 22, 10:13)
Mantilė
Daug mezgiau iš rusiškos - Novotroicko  vilnos - pagrinde iš "Podmoskovnaja" - puse per puse akrilo ir vilnos, kaip man nesigriaužia, aš deviu megztuką ir normaliai. O dukra atsisako.
Mezgiau ir su ožkos vilna - griaužiasi. Guli dar keturi matkeliai, nieko nemezgu, o dukrai mezgiau megztinį, tai ir siūlus garinau, ir patį megztuką garinau, ir mezgiau didesniais virbalais. Pernai dar nešiojo, šiais metais guli smile.gif))))
"podmoskovnaja" man patinka - gerai laiko formą, nesivelia, bet padažyta ryškesniomis spalvomis gali blukti - jau balto su raudonu neišėjo megzti.

dėkui už patarimus thumbup.gif vato graužimo kažkaip ir pabijojau...
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 10 22, 10:13)
Mantilė
Daug mezgiau iš rusiškos - Novotroicko  vilnos - pagrinde iš "Podmoskovnaja" - puse per puse akrilo ir vilnos, kaip man nesigriaužia, aš deviu megztuką ir normaliai. O dukra atsisako.
Mezgiau ir su ožkos vilna - griaužiasi. Guli dar keturi matkeliai, nieko nemezgu, o dukrai mezgiau megztinį, tai ir siūlus garinau, ir patį megztuką garinau, ir mezgiau didesniais virbalais. Pernai dar nešiojo, šiais metais guli smile.gif))))
"podmoskovnaja" man patinka - gerai laiko formą, nesivelia, bet padažyta ryškesniomis spalvomis gali blukti - jau balto su raudonu neišėjo megzti.

O kaip "Chutorianka" iš tos pačios "operos"? 4u.gif Ar gražiai susimezga, kaip atlaiko skalbimus? g.gif
Atsakyti
Aš chutorianką pačiupinėjau ir pagalvojau, kad nepirksiu smile.gif)))) ne švelniaodžaims smile.gif)))) bet, manau, formą gerai laikytų. Nors dėl vėlimosi tai nesu tikra.
Atsakyti
Norejau pasiteirauti gal žinote kur būtų galima nusipirkti natūralaus šilko siūliukų. unsure.gif
Atsakyti
Aš perku audinių parduotuvėj.Sudėjus du siūliukus apnerinėju karolius. smile.gif
Atsakyti
Gal galėtum patikslinti, kurioje ir kuriam mieste. Aš matydavau tik Gerose akyse, bet ten jis sintetinis.
Atsakyti
sveikos
gal kuri zinot kas tai per siulai "Альпака 100%"?
Atsakyti
QUOTE(Agni @ 2006 10 26, 08:29)
Gal galėtum patikslinti, kurioje ir kuriam mieste. Aš matydavau tik Gerose akyse, bet ten jis sintetinis.

Vilniuje Vokiečių gatvėje šalia ŠMC turėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(rege @ 2006 10 28, 17:58)
sveikos
gal kuri zinot kas tai per siulai "Альпака 100%"?

Alpaka - tai lyg lama, jei neklystu, tai šie siūlai iš lamos vilnos, paprastai būna švelnučiai ir šilti - geri siūlai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2006 10 28, 20:33)
Alpaka - tai lyg lama, jei neklystu, tai  šie siūlai iš lamos vilnos, paprastai būna švelnučiai ir šilti - geri siūlai  smile.gif


Aciu uz greita atsakyma 4u.gif O sijonas is ju ne per storas bus g.gif
Atsakyti
Alpaka būna ir švelni ir šiurkštesnė. Puikiai laiko formą, labai tinka reljefiniams raštams. Labai geri siūlai. smile.gif
Atsakyti