Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Bandyk pynes. Gerai turetų atrodyti didesnės pynės g.gif

user posted image
Atsakyti
Tokom, thumbup.gif megztinis, kažkur mačiau jau jį, gal kokiam rusiškam forume g.gif Gal ir schemutę turi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 10 15, 12:23)
Tokom,  thumbup.gif  megztinis, kažkur mačiau jau jį, gal kokiam rusiškam forume  g.gif  Gal ir schemutę turi?  4u.gif



siaip nera cia sudetinga mirksiukas.gif
kokiu adresu siusti ? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 10 16, 17:35)
siaip nera cia sudetinga  mirksiukas.gif
kokiu adresu siusti ?  cool.gif

Na, kaip ir nereikia ax.gif Jau pradėjau iš akies megzti, išties nesudėtinga thumbup.gif
Atsakyti
saunu thumbup.gif linkiu sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*sraige* @ 2006 10 12, 17:33)
Cia megzta is situ siuliuku, ka tik baigiau, dar siulu galiuku nepaslepiau...labai silta su jom prie kompo sedet.... biggrin.gif

tai sakai šiltos kojnytės? ar tokia siūlų sudėtis tiktų šiltai skraistei ?
ir kokia jų kaina -reiks maximoj pasidairyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azali: 16 spalio 2006 - 22:47
Siltos ir telpa i batus, jei ka....nes siuliukai tokie gana ploni.O sudetis 65 akrilanas, 35 mohera, nelabai kokia. matkiuko kaina50 gr.~ 2.60. jei megsi kojines sau, tai megzk ilgesne virsutine dali, gali 20 cm drasiai daryt, tada reikes 2 matkeliu. o vaikiskos turbut iseis ir is vieno.
Megztinio nesiryzciau megzt is ju, nors ir mezgasi gana greitai.
Atsakyti
QUOTE(*sraige* @ 2006 10 18, 08:56)
Siltos ir telpa i batus, jei ka....nes siuliukai tokie gana ploni.O sudetis 65 akrilanas, 35 mohera, nelabai kokia. matkiuko kaina50 gr.~ 2.60. jei megsi kojines sau, tai megzk ilgesne virsutine dali, gali 20 cm drasiai daryt, tada reikes 2 matkeliu. o vaikiskos turbut iseis ir is vieno.
Megztinio nesiryzciau megzt is ju, nors ir mezgasi gana greitai.

O aš pirkau po 4 lt/50 gr g.gif Kur čia galima pigiau nusipirkti? Nes matau, kad pritruks man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 10 18, 12:01)
O aš pirkau po 4 lt/50 gr  g.gif  Kur čia galima pigiau nusipirkti? Nes matau, kad pritruks man  ax.gif


aš tai pernai Norfoj buvau pirkus, lyygiai tokią pat spalvytę ax.gif o mezgiau šaliką-skraistę.. žiūrėjosi ir nešiojosi tikrai puikiai thumbup.gif megztinuką pabijojau megzt- vaidenasi, kad gali pagraužt blush2.gif
kas dėl kainos, tai 3,49 ar 3,99 kainuoja, bet tada pasitaikė akcija, tai kažkiek pigiau mokėjau, bet tikrai ne 2,49 ax.gif
o ką tu mezgi? tą su pynėm megztuką? kaip sekasi? kiek matkelių jau sumezgei?
Atsakyti
QUOTE(eimi @ 2006 10 18, 23:58)
aš tai pernai Norfoj buvau pirkus, lyygiai tokią pat spalvytę  ax.gif o mezgiau šaliką-skraistę.. žiūrėjosi ir nešiojosi tikrai puikiai  thumbup.gif megztinuką pabijojau megzt- vaidenasi, kad gali pagraužt  blush2.gif
kas dėl kainos, tai 3,49 ar 3,99 kainuoja, bet tada pasitaikė akcija, tai kažkiek pigiau mokėjau, bet tikrai ne 2,49  ax.gif
o ką tu mezgi? tą su pynėm megztuką? kaip sekasi? kiek matkelių jau sumezgei?

Taip, mezgu tą su pinėm blush2.gif
Sekasi neblogai, bet lėtokai, per 3 dienas tik priekį tenumezgiau blush2.gif Jam išėjo beveik 2 matkeliai, o aš tik 4 teturiu, tai jau matosi, kad pritruks unsure.gif
Atsakyti
na ka mielos mamos, matau jau isvaiksiojusios geriausias siulu parduotuves. neseniai atvykau i vilniu studijuoti ir nezinau kur pirkti siulus. noretusi kur pigiau. tai kiek supratau yra parduotuve kazkur savanoriu pr., gariunuose pigiau kur dar? beje gal galit patikslinti kurioj ten mazdaug vietoj savanoriu pr? nebegaliu kaip pasiilgau megzti wub.gif
Atsakyti
Maximoj mačiau rusiškus siūliukus "50/50 ožkos pūkas ir vilna " berods.
Sakykit ar negraužia jie ?
spalvytė tik mutna -ruda,bet sudėtis suintrigavo.Kaina 4,99-50 g
Atsakyti