Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Auksarankes, ka daryti su baisingai dazanciais siulais???
Numezgiau vyrui merinosu vilnos juoda megztini, tai rankos juodos juodos verysad.gif gal yra koks stebuklingas budas,kad nustotu terliot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2006 10 09, 09:39)
Auksarankes, ka daryti su baisingai dazanciais siulais???
Numezgiau vyrui merinosu vilnos juoda megztini, tai rankos juodos juodos verysad.gif gal yra koks stebuklingas budas,kad nustotu terliot? unsure.gif

Pabandyk skalauti vandenyje su actu.
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2006 10 09, 10:29)
Pabandyk skalauti vandenyje su actu.

Ačiū, reiks bandyt,kai baigsiu visą siūti 4u.gif
Atsakyti
Mielos mezgėjos, smile.gif
nusipirkau tokius siūliukus My Webpage
(sudėtis 65 proc akrilanas, 35 porc mochera) ir nežinau, ką iš jų megzti g.gif Norėčiau megztuko, tik neįsivaizduoju, koks raštas gražiai žiūrėtųsi blush2.gif Laukiu jūsų patarimų 4u.gif
Užsivedžiau naują temelę, nes gal atsiras daugiau norinčių pasikonsultuoti, o gal tik aš nusiperku siūlus, o paskui nežinau, ką iš jų megzti ? doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Nu aš tai irgi paskutiniu metu nusiperku siūlų, o tik paskui galvoju kur juos pritaikyti, o vyras tai iš vis sako, kad aš susirgau siūlų pirkimo manija wub.gif

O šiap manau, kad iš jų nusimegsti megstuką tiktų ir kiauraraščiu ir lygiu mezgimu, jeigu skaitai rusiškai, tai pasižvalgyk po rusiškus forumus, ten manau turėtumei atrasti sau tinkamo, ar geriau pasiūlyti variantus g.gif

Nu kad ir toks paprastutis

user posted image
Atsakyti
Vat ir aš sergu siūlų pirkimo manija blush2.gif
Rusiški forumai tikrai pilni gerybių thumbup.gif , bet kažkaip nieko negaliu priderinti būtent prie šitų siūlų g.gif Bandžiau megzti kiauraraščių - negražu schmoll.gif , stulpeliais, pinėm - kreivos akys gaunasi doh.gif Gal, sakau, kas mezgė būtent iš tokių siūlų ką nors? Čia Sofia mini, jų pilnos Maximos.. ax.gif
Atsakyti
Cia megzta is situ siuliuku, ka tik baigiau, dar siulu galiuku nepaslepiau...labai silta su jom prie kompo sedet.... biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sraige, jėga kokios kojinytės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip iš tokių gerai turėtų paprasti ažūriniai raštai žiūrėtis ax.gif arba skraistė nuostabi išeitų šilta biggrin.gif
Atsakyti
rolleyes.gif mano mama irgi kojines iš tokių mezga thumbup.gif šiltutėlės, minkštutėlės wub.gif thumbup.gif bet pritariu LYLY - ir ažūriniai raštai fainiai turėtų gautis iš tokių thumbup.gif
Atsakyti
Bandžiau vieną ažūrinį, kad nelabai gražiai g.gif
Atsakyti
dontstop, gal kur skersai eina , tai tada tikrai ne kas , bet šiaip iš tokių neilgo plauko tikrai puikiai atrodytų arba skraistė neažūrinė, bet su rašteliu ax.gif
Atsakyti