Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Tikrai daugiau nei 2 vietose Gariūnuose siūlais prekiauja. Aš bent 4 buvau aptikus 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinote kur galima gauti kiliminiu siulu?? bigsmile.gif
Atsakyti
patarkit kur angora pirkt
Atsakyti
Gal žinote kur galima pigiau nusipirkti mocheros su šilku? Pigiausiai radau Basanavičiaus g. už berods 12.50Lt. Klausiau Kalvarijų turguj ar turės, bet sakė, kad neaišku ar gaus. Kažin ar Gariūnuose jų būna? Ir kokia kaina?
Atsakyti
daugiausiai siulus perku Lana siulu namuose, Kaune, prie hypermaximos. Siaip jo, brangus ten siulai, bet jau grozis blink.gif Akys apraibsta visada uzejus. Labai grazus ir sudeciu geru yra, ir spalvu pasirinkimas didelis thumbup.gif
Atsakyti
Žiemą numezgiau kelis šalikus iš moheros su šilku. Labai gražūs buvo, bet... verysad.gif iki pirmo skalbimo. Visas grožis subliuško. Turiu dar megztuką nusimezgus, bijau skalbt, o ir šiaip nesmagus, nusivelki striukę - visas susiglamžęs. Pasiskundžiau pardavėjai, sakė, kad ne iš manęs pirmos girdi.
Taigi, noriu perspėti, atsargiai, nes daug darbo, brangu ir po skalbimo nedžiugina. schmoll.gif
O nusimezgiau skraistę iš moheros su nailonu - visai kas kita. thumbup.gif
Atsakyti
gal kas kurnors matėt pirkti tikros naminės vilnos, na tokia ne balta, o į geltonumą būna g.gif kaži ar būna parduotuvėse pirkti tokios? g.gif

ir dar noriu paklausti - naujagimių drabužėliams yra kažkokie specialūs siūlai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2006 10 04, 09:37)
gal kas kurnors matėt pirkti tikros naminės vilnos, na tokia ne balta, o į geltonumą būna g.gif  kaži ar būna parduotuvėse pirkti tokios? g.gif

ir dar noriu paklausti - naujagimių drabužėliams yra kažkokie specialūs siūlai? g.gif


Tikrai mačiau tokius siūlus Casa Lana parduotuveje ir dar CUP'e irgi buvo, ant jų net būna parašyta, kad specialiai maziems vaikiukams. Pirkau pabandymui merino vilnos motkelį (būvo parašyta, kad nealergizuoja, ypač tinka vaikams). Arba dažnai iš pačio pavadinimo aišku, kad vaikiukams, būna koks nors "Baby ----" pavadinimas.
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2006 10 04, 09:54)
Žiemą numezgiau kelis šalikus iš moheros su šilku. Labai gražūs buvo, bet... verysad.gif iki pirmo skalbimo. Visas grožis subliuško. Turiu dar megztuką nusimezgus, bijau skalbt, o ir šiaip nesmagus, nusivelki striukę - visas susiglamžęs. Pasiskundžiau pardavėjai, sakė, kad ne iš manęs pirmos girdi.
Taigi, noriu perspėti, atsargiai, nes daug darbo, brangu ir po skalbimo nedžiugina. schmoll.gif
O nusimezgiau skraistę iš moheros su nailonu - visai kas kita.  thumbup.gif


O kuo skalbei tuos šalius? Kaip skalbei? Geriausia skalbt su šampūnu be balzamo, atsargiai gniaužant ir netrinant, negręžti, tik nuspausti, džiovinti patiesus, ne pakabinus... tada neturėtų prarast grožio...
Nebent tie siūlai tiesiog nekokybiški buvo...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2006 10 04, 09:54)
Žiemą numezgiau kelis šalikus iš moheros su šilku. Labai gražūs buvo, bet... verysad.gif iki pirmo skalbimo. Visas grožis subliuško. Turiu dar megztuką nusimezgus, bijau skalbt, o ir šiaip nesmagus, nusivelki striukę - visas susiglamžęs. Pasiskundžiau pardavėjai, sakė, kad ne iš manęs pirmos girdi.
Taigi, noriu perspėti, atsargiai, nes daug darbo, brangu ir po skalbimo nedžiugina. schmoll.gif
O nusimezgiau skraistę iš moheros su nailonu - visai kas kita.  thumbup.gif


O kur pirkai mocherą su šilku? Nes vienoj pardėj mačiau po 17 Lt, kitoj po 13 Lt. Tai gal ne tik kaina, bet ir kokybė skiriasi?
O ta su nailonu - iš kur ir po kiek? ax.gif
Atsakyti
Šiaip tai aš siūlus perku Druskininkuose. Jie vežasi iš Vilniaus. Moheros su šilku kaina buvo gal 16,90 Lt. Tikrai ne pigi. Skalbiau su Perwoliu. Gal aš ir pati kalta blush2.gif , bet su jokiais kitais siūlais neturėjau problemų.
O ta mohera, kur su nailonu, tai vadinasi Super Kids, jos kaina apie 8,90 Lt. Irgi motkeliai po 25 g. Labai švelni, ilgokas plaukas. Bet Kaune Lanos parduotuvėj tokios nemačiau.
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2006 10 05, 11:08)
Šiaip tai aš siūlus perku Druskininkuose. Jie vežasi iš Vilniaus. Moheros su šilku kaina buvo gal 16,90 Lt. Tikrai ne pigi. Skalbiau su Perwoliu. Gal aš ir pati kalta  blush2.gif , bet su jokiais kitais siūlais neturėjau problemų.
O ta mohera, kur su nailonu, tai vadinasi Super Kids, jos kaina apie 8,90 Lt. Irgi motkeliai po 25 g. Labai švelni, ilgokas plaukas. Bet Kaune Lanos parduotuvėj tokios nemačiau.


Aišku. Aš mamai iš tos brangesnės mezgiau šalį, mezgėsi tai super gerai. Tik neskalbė nei karto, reiks perspėt, kad atsargi būtų.
Atsakyti