Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(knopkė @ 2006 02 05, 21:43)
Jeigu atmintis manes nepaveda, tai ten nėra, bet lyg tai mačiau sveriamų siūlų (ta prasme babinose, jei teisingai suprantu) yra kur "Vaikų pasaulis", kur baras "Medinava".


ir man rodos, kad ten schmoll.gif nėėr...
prie "Vaikų pasaulio" TIKRAI yra, dar gal g.gif Burdos salone (irgi prie turgelio)...
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2006 02 05, 20:11)
Eimi, aplankiau šį savaitgalį tąją puikią vietelę, ir dar gi apsilankyt atvažiavusią sesę namo išlydėjau su pilnu maišu siūlų  bigsmile.gif  biggrin.gif


Džiaugiuosi, kad pamačyjau biggrin.gif
Aš irgi neperseniausiai apsilankiau, pritūkusi 1 matkelio, ir.......nebegavau man reikalingos spalvos siūliukų doh.gif nebūčiau patikėjusi net, kad ten toks perkamumas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri žinote, kurioje parduotuvėje Vilniuje yra geras lininių siūlų pasirinkimas? Man reikia storų lininių siūlų, kad tiktų nerti 3.5-4 nr. vašeliu.
Atsakyti
Lina visada randu parduotuveje DVINITIS Sodu g. Bet daba seniai ten nebuvau
Atsakyti
Help lotuliukas.gif lotuliukas.gif , gal kas nors atsimena tos siūlų pardės Klaipėdoje darbo laiką notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(vvile @ 2006 02 07, 09:56)
Help  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , gal kas nors atsimena tos siūlų pardės Klaipėdoje darbo laiką  notworthy.gif


Jei apie tą pačią kalbam lotuliukas.gif tai iki 16 val
Šeštadieniais lyg tai iki 14 blush2.gif
Atsakyti
O aš siūlus perkuosi Šiauliuose tokioj vienoj audinių ir siūlų parduotuvėj su stiklinėmis durimis. Vis pamirštu gatvęs pavadinimą.. doh.gif Siūlai susukti ir galima atsisukti ir nusipirkti tiek gramų siūlų, kiek reikia.. O dabar kaip tik žieminiams siūlams ten nuolaidos. Ir asortimentas labai didelis. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2006 04 11, 01:07)
O aš siūlus perkuosi Šiauliuose tokioj vienoj audinių ir siūlų parduotuvėj su stiklinėmis durimis. Vis pamirštu gatvęs pavadinimą..  doh.gif Siūlai susukti ir galima atsisukti ir nusipirkti tiek gramų siūlų, kiek reikia.. O dabar kaip tik žieminiams siūlams ten nuolaidos. Ir asortimentas labai didelis.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

gal galetum suzinoti adresa 4u.gif
Atsakyti
Dvaro gatveje, piratnamyje biggrin.gif 4u.gif audiniu parduotuve, tikrai pamatysi mirksiukas.gif , beje ten ir zymiai pigiau siulai thumbup.gif as irgi perkuosi ten thumbup.gif
Atsakyti
o as noreciau jums patarti pirkti siulus gariunuose, dabar ne taip kaip anksciau, yra po stogu kioskas, didziulis, siulai sudeti ili lubu, yra vos ne visu siulu numegzti pavyzdeliai, yra visokiu, ir nerimui, ir mezgimui, is spalvotu kad megztinis iskarto gaunas dryzuotas, nu zodziu zinokit keik nusivoldavau, bet cia tikrai liuks, tik parduoda ipakavimasi, pvz pirkau pusvilne, juoda, ploni siulai, mokejau 30lt uz ipakavima, atrodo 500g. Nunere man nerealu megztuka, kai galima bus man, tada idesiu foto, skalbiau, siulai liux,drauge pirko su pumpuriukais, ir nerealiai atrodo.
zodziu daba ten siulai tikrai nieko, ir pasirinkimas ne taip kaip anksciau.
Atsakyti
As irgi siulus perku butent toj vietoj Gariunuose, irgi nekart nenusivyliau.
Ir moteriskes saunios dirba,visada pataria.
Atsakyti
Aš irgi naksčiau pirkdavau Gariūnuose, nors ir turgus bet buleisti tai jau labai jos , net lituko nenori, nbent visą pakuotę perki, kadangi man atrodo tik dviejuose vietose tuos siūlus ir pardavinėja.
Atsakyti