Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Man taip pat patinka Vernito siulai. Kaina patraukti ir kokybe vsiai nieko. Megzti malonu ir spalvu yra. tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivajna @ 2006 01 12, 12:39)
Laba diena visoms, noriu pasiteirauti ar nera mezgeju is Panevezio? Kur Panevezyje butu galima isigyti kokybisku siulu uz "nesikandziojancia" kaina?

Coliukėje prie Autobusų stoties arba Citybumas.., paskui sagos/siūlai einant į turgų (sankryža prie Ukmergės gatvės, dar - prie senosios optikos.. Kudirkos gatvėje - atrodo... na ir Saulės kraitė..
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2006 01 12, 11:41)
Merginos, Marijampoles verpimo fabriko siulais Vernitas, kur vilna per puse su akrilanu esu ziauriai patenkinta.Be to ju kaina juokinga- 100 gr. nekainuoja 4 lt. Mezgasi labai fainai, nes jie nei per stori, nei per ploni, nei per kieti, nei per minksti.Ir prieziura bent jau kol kas gera.Tik verciau skalbti vesiame vandenyje, nes itariu, kad gali dazyti.


Va va ir aš tik vakar vakare pradėjau mažiui liemenę iš Vernito pusvilnės, o šiandien jau einu į pabaigą biggrin.gif Ir ką galiu pasakyt- nerealu drinks_cheers.gif Mažiui liemenė nekainuos net- 2.80 lituko, o kur dar patirtas malonumas mezgant ax.gif

Klaipėdoj radau vietikę, kur Vernito pusvilnės 100g kainuoja -2.80
šimtaprocentinė vilna-3.80
Atsakyti
QUOTE(eimi @ 2006 01 23, 14:13)
Klaipėdoj radau vietikę, kur Vernito pusvilnės 100g kainuoja -2.80
                                                        šimtaprocentinė vilna-3.80


malonėkite pasidalinti... ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2006 01 23, 14:31)
malonėkite pasidalinti... ax.gif  rolleyes.gif



iš jūsų- matkelis nemokamai, o iš manęs- "gera" vietikė tongue.gif
kažkas jau anksčiau buvo minėjęs- tai senojo turgaus teritorijoj, kur prekiauja įv. daržovėm, esanti SĖKLŲ-SIŪLŲ parduotuvė...Šalia yra lyg tai 'Rovisos" mėsos parduotuvė, prieskonių parduotuvė..ir ta, pigių siūlų parduotuvė ax.gif
Atsakyti
tai kad jūs pateikėt atsakymą nesudariusi sandėrio, dabar jau nieko nežinau, aš niekuo neįsipareigojusi cool.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif

Be to, šiuo metu esu siūlais aprūpinta draugių, mamų ir anytų, tai šita informacija reikalinga ateičiai. O jūs turbūt neturėsite kantrybės laukti ax.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 23 sausio 2006 - 16:23
Norėjau paklausti ar ten yra sveriamų siūlų (nebrangių). Jei ten nėra gal kuri žinote kur jų Klaipėdoje gauti? smile.gif
Atsakyti
Karoliniškių Maximoj pirkau moheros siūlų: Novita, Kid Mohair, 80 proc. moherio, 20 proc. poliamido. Plona, juoda, kaina 6,99 Lt/50 g. Man ji patinka, jau mezgu sau megztinį.
Atsakyti
Gal kas žinot, kur Klaipėdoje galima nusipirkti "Gedifros" siūlų g.gif
Atsakyti
Eimi, aplankiau šį savaitgalį tąją puikią vietelę, ir dar gi apsilankyt atvažiavusią sesę namo išlydėjau su pilnu maišu siūlų bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
tai gal pasakykit ar yra ten sveriamų ( nebrangių) siūlų lotuliukas.gif lotuliukas.gif ar tik matkeliais
Atsakyti
QUOTE(vvile @ 2006 02 05, 22:19)
tai gal pasakykit ar yra ten sveriamų ( nebrangių) siūlų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ar tik matkeliais



Jeigu atmintis manes nepaveda, tai ten nėra, bet lyg tai mačiau sveriamų siūlų (ta prasme babinose, jei teisingai suprantu) yra kur "Vaikų pasaulis", kur baras "Medinava".
Atsakyti