Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Pavyzdžiui, dar šitie... Ar, Jūsų manymu, jie irgi dažyti..?
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 12 28, 12:12)
Pavyzdžiui, dar šitie... Ar, Jūsų manymu, jie irgi dažyti..?



blush2.gif Niu šitie gal ir nedažyti blush2.gif biggrin.gif
Manau, kad Vilmak teisingai parašė - aš dabar kaip tik skarą taip siuvinėjau, pereinamų spalvų juostas dariau: pradžioj vienos spalvos, po to išėmiau vieną siūliuką ir įdėjau kitos spalvos vieną, po to išėmiau du ir t.t. Tik aišku reikia, kad siūlai būtų iš daug smulkių suvynioti, tada gražiau spalvų "perėjimas" atrodys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 12 22, 17:22)
Gal kas žinote, kur galima įsigyti pereinamų spalvų siūlų? Ta prasme, kad mezginys išeitų ne margas, o pats mezginys pereinamų spalvų..? Nežinau, ar čia aiškiai aš parašiau, bet gal suprasit, ką noriu parašyti, pavyzdžiui, iš šito paveiksliuko..? blush2.gif

Man tas megztukas nerealus thumbup.gif . Aš tokio jau labai seniai noriu wub.gif . Kad ir nepereinamų spalvų, bet aš vistiek tokio nesugebėčiau nusimegzti blush2.gif .
Atsakyti
Laba diena visoms, noriu pasiteirauti ar nera mezgeju is Panevezio? Kur Panevezyje butu galima isigyti kokybisku siulu uz "nesikandziojancia" kaina?
Atsakyti
rodos, Femina yra is Panevezio, paklausk jos.
Atsakyti
Merginos, Marijampoles verpimo fabriko siulais Vernitas, kur vilna per puse su akrilanu esu ziauriai patenkinta.Be to ju kaina juokinga- 100 gr. nekainuoja 4 lt. Mezgasi labai fainai, nes jie nei per stori, nei per ploni, nei per kieti, nei per minksti.Ir prieziura bent jau kol kas gera.Tik verciau skalbti vesiame vandenyje, nes itariu, kad gali dazyti.
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2006 01 12, 09:41)
Merginos, Marijampoles verpimo fabriko siulais Vernitas, kur vilna per puse su akrilanu esu ziauriai patenkinta.Be to ju kaina juokinga- 100 gr. nekainuoja 4 lt. Mezgasi labai fainai, nes jie nei per stori, nei per ploni, nei per kieti, nei per minksti.Ir prieziura bent jau kol kas gera.Tik verciau skalbti vesiame vandenyje, nes itariu, kad gali dazyti.

man jie truputi "kanda". Na bet jei ant ko nors nesioti - labai neblogi. Ir spalvu visokiausiu yra

Dar lietuviskus bandziau "Teksrenos" ar panasiai kazkaip, irgi puse vilnos, puse akrilano, siek tiek storesni ir putlesni. Pernai dukrytei buvau kepure numezgusi, nesiojosi neblogai, siemet megztini - kol kas irgi nieko....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 12 sausio 2006 - 11:55
QUOTE(AgnePagne @ 2006 01 12, 11:41)
Merginos, Marijampoles verpimo fabriko siulais Vernitas, kur vilna per puse su akrilanu esu ziauriai patenkinta.Be to ju kaina juokinga- 100 gr. nekainuoja 4 lt. Mezgasi labai fainai, nes jie nei per stori, nei per ploni, nei per kieti, nei per minksti.Ir prieziura bent jau kol kas gera.Tik verciau skalbti vesiame vandenyje, nes itariu, kad gali dazyti.


Kaina ir mezgimo malonumas thumbup.gif, bet greitai apsipumpuruoja.
Du megztinius vaikams mezgiau iš tos pusvilnės, greit nusinešiojo,
liko "naminiai" megztiniai.
Atsakyti
bet kad as kiek turiu megztu rubu su vilna, visi apsipumpuruoja, netgi pirktiniai "fabrikinio" mezgimo... Gal nemoku priziuret..
Atsakyti
O man "Vernito" pusmedvilniniai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaterla @ 2006 01 12, 10:05)
O man "Vernito" pusmedvilniniai patinka  smile.gif

tie irgi geri, ir 100% akrilano visai faini...
Is tiesu tai ju kaina labai patraukli
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2006 01 12, 12:12)
tie irgi geri, ir 100% akrilano visai faini...
Is tiesu tai ju kaina  labai patraukli


taip, sutinku, kaina ir spalvų pasirinkimas atstoja kai kuriuos nepatogumus prižiūrint.
Atsakyti