Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

QUOTE(vetra @ 2005 02 07, 12:51)
Man irgi Verpalu sliulai labiau patinka, nes juose maziau sintetikos. Ir casa Lana faini siulai - dabar nusipirkau pas juos siulu liemenei 82% merino vilna, 18% akrilas. Ziuresim kaip nesiosis. O Savanoriu pr. aisku pigiau ir ten kai ka neblogo irgi galima issirinkti.



man taip pat patiko casa lana siūlai. Numezgiau vaikui kelnytes ir megztuką, tai neblogai dėvisi.
O pūkelius nurenku specialiu prietaisu, nežinau kaip jis vadinasi - kai nusipukuoja megztinis tai su juo brauki ir ir jis nurenka tuos 'burbuliukus".
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2005 12 07, 21:50)
O pūkelius nurenku specialiu prietaisu, nežinau kaip jis vadinasi - kai nusipukuoja megztinis tai su juo brauki ir ir jis nurenka tuos 'burbuliukus".


Kiek toks prietaisas kainuoja, ir kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2005 12 08, 09:54)
Kiek toks prietaisas kainuoja, ir kur pirkai?


tokių prietaisų - volelių būna Maximoje, Droge. 10-20 Lt
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2005 11 24, 15:27)
Vakar nusipirkau pusvilnonių verpalų 80% vilna, 10% akrilas ir 10% poliesteris.
Siūlai gaminti firmoje "Teksrena" (lietuviški). 
Gal kas jau mezgė iš šių siūlų, man svarbu ar jie po plovimo neištįsta g.gif


Tai vat, pati klausiau pati ir atsakysiu ax.gif
Jau nusinėriau skraistę iš "lietuviškų" siūlų ir visai šauniai gavosi, ploviau su mašina ir neištįso biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kur galima įsigyti pereinamų spalvų siūlų? Ta prasme, kad mezginys išeitų ne margas, o pats mezginys pereinamų spalvų..? Nežinau, ar čia aiškiai aš parašiau, bet gal suprasit, ką noriu parašyti, pavyzdžiui, iš šito paveiksliuko..? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 22 gruodžio 2005 - 17:23
QUOTE(Susiena @ 2005 12 22, 17:22)
Gal kas žinote, kur galima įsigyti pereinamų spalvų siūlų? Ta prasme, kad mezginys išeitų ne margas, o pats mezginys pereinamų spalvų..? Nežinau, ar čia aiškiai aš parašiau, bet gal suprasit, ką noriu parašyti, pavyzdžiui, iš šito paveiksliuko..? blush2.gif


Nu bijau apsimeluot, bet manau, kad šitas megztukas dažytas unsure.gif Pažiūrėk, jis megztas skersai, kaklui darytas "išėmimas", o siūlai vis tiek labai vienodai nuo apačios šviesėja... Niu nežinau, kaip čia iš tikrųjų yr g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2005 12 22, 18:06)
Nu bijau apsimeluot, bet manau, kad šitas megztukas dažytas unsure.gif Pažiūrėk, jis megztas skersai, kaklui darytas "išėmimas", o siūlai vis tiek labai vienodai nuo apačios šviesėja... Niu nežinau, kaip čia iš tikrųjų yr  g.gif

drinks_cheers.gif pritariu Ladutei. Labai gražus megstukas ,bet įtariu dažytas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sho ja @ 2005 12 02, 11:53)
aš maciau vakar net dviejų rušių merinosus, vieni 100 % 20tl/kg o kiti 70% 42Lt/kg.

šiaip moheros pirkimui geriausia vieta Vilniuje - Diteksas, kadangi siulai labai ploni ir  metrazas 100 g.  thumbup.gif didelis.

Čia rimtai kilogramo kaina blink.gif 100 pr.turėtų būti brangesni už 70 pr.
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2005 12 22, 18:06)
Nu bijau apsimeluot, bet manau, kad šitas megztukas dažytas unsure.gif Pažiūrėk, jis megztas skersai, kaklui darytas "išėmimas", o siūlai vis tiek labai vienodai nuo apačios šviesėja... Niu nežinau, kaip čia iš tikrųjų yr  g.gif

Dėl šito megstuko tai gal ir aš jums pritariu, kad jis dažytas. Bet įdėjau šitą pavyzdėlį tik tam, kad suprastumėte ką noriu pasakyti. Tokių megztukų mačiau daug žurnaluose, man labai gražu. Einu dar paieškoti pavyzdėlių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal turi jo aprasyma arba schema g.gif
Atsakyti
Neturiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 12 23, 10:12)
Dėl šito megstuko tai gal ir aš jums pritariu, kad jis dažytas. Bet įdėjau šitą pavyzdėlį tik tam, kad suprastumėte ką noriu pasakyti. Tokių megztukų mačiau daug žurnaluose, man labai gražu. Einu dar paieškoti pavyzdėlių. mirksiukas.gif


Pabandysiu paaiškinti, pati taip niekada nemezgiau, tik skaičiau, kaip tai turi būti daroma. pas ruses kažkada buvo pamišimasdėl tokių pereinamų spalvų servetėlių...
Tad, jei gerai pamenu, reikia megzti iš kelių siūliukų. Taigi apačioje pradedate megzti ,tarkim, 4mėlyni, vėliau 3 mėlyni+ 1 baltas, dar vėliau 2+2 ir t..t.
Nežinau, ar tiksliai paaiškinau, žodžiu palengva keičiant siūlus , spalvos intensyvumas mažėja...
Atsakyti