Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Tai negi niekas nezino is kokiu siulu megzti skara, klubini rubeli?

Ar tiktu bukle klubiniam?ar neistystu?
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2005 11 19, 19:55)
Vilnietės - mezgejėlės, prašyčiau tikslaus adreso siūlų parduotuvės esančios Žvėryne. Tenais galima nusipirkti sveriamų siūlų.

Kęstučio g. 1, prie infekcinės ligoninės, parduotovė "Diteksas". Ten siūlai suvynioti didelėse ritėse, atvynioja ir pasveria, kiek reikia. Kainos moheros apie 90 - 130 Lt/kg, kitų siūlų 40 - 80 Lt/kg, būna ir pigesnių (likučių). smile.gif Pirkau ten ne vieną kartą, kokybė nebloga. 4u.gif
Atsakyti
o jus apie siulus daug nusimanote...gal patartumete man, kokie siulai geriausiai tiktu vyriskam zieminiui salikui, kad butu siltas ir pakankamai svelnus smile.gif kokio storio siulu reik? Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuxė @ 2005 11 20, 16:06)
Kęstučio g. 1, prie infekcinės ligoninės, parduotovė "Diteksas". Ten siūlai suvynioti didelėse ritėse, atvynioja ir pasveria, kiek reikia. Kainos moheros apie 90 - 130 Lt/kg, kitų siūlų 40 - 80 Lt/kg, būna ir pigesnių (likučių).  smile.gif Pirkau ten ne vieną kartą, kokybė nebloga. 4u.gif


Sioje parduotuveje dar nebuvau, bet del moheros galiu parekomenduoti parduotuve Savanoriu pr. 49/2 (salia gerosios vilties stoteles). Mohera 70% 100g. tik 6 Lt. Spalvu - ivairiausiu, pati mezgu jau antra megztini... thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū Laimuxe 4u.gif Ir aš girdėjau neblogus atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(Laimuxė @ 2005 11 20, 16:06)
Kęstučio g. 1, prie infekcinės ligoninės, parduotovė "Diteksas". Ten siūlai suvynioti didelėse ritėse, atvynioja ir pasveria, kiek reikia. Kainos moheros apie 90 - 130 Lt/kg, kitų siūlų 40 - 80 Lt/kg, būna ir pigesnių (likučių).  smile.gif Pirkau ten ne vieną kartą, kokybė nebloga. 4u.gif


Dar galiu pridurti, kad parduotuvė kieme, virš garažų. Bet nuo gatvės matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuxė @ 2005 11 20, 15:06)
Kęstučio g. 1, prie infekcinės ligoninės, parduotovė "Diteksas". Ten siūlai suvynioti didelėse ritėse, atvynioja ir pasveria, kiek reikia. Kainos moheros apie 90 - 130 Lt/kg, kitų siūlų 40 - 80 Lt/kg, būna ir pigesnių (likučių).  smile.gif Pirkau ten ne vieną kartą, kokybė nebloga. 4u.gif

O ten ar yra pirkti Merinosų vilnos ? Nes VCUP 50g matkelis kainuoja 13,95 Lt,norėtusi rasti pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2005 11 21, 20:53)
O ten ar yra pirkti Merinosų vilnos ? Nes VCUP 50g matkelis kainuoja 13,95 Lt,norėtusi rasti pigiau  ax.gif


Ko gero reikia skambinti ir klausti.
Atsakyti
Vakar nusipirkau pusvilnonių verpalų 80% vilna, 10% akrilas ir 10% poliesteris.
Siūlai gaminti firmoje "Teksrena" (lietuviški).
Gal kas jau mezgė iš šių siūlų, man svarbu ar jie po plovimo neištįsta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2005 11 21, 23:53)
O ten ar yra pirkti Merinosų vilnos ? Nes VCUP 50g matkelis kainuoja 13,95 Lt,norėtusi rasti pigiau  ax.gif



aš maciau vakar net dviejų rušių merinosus, vieni 100 % 20tl/kg o kiti 70% 42Lt/kg.

šiaip moheros pirkimui geriausia vieta Vilniuje - Diteksas, kadangi siulai labai ploni ir metrazas 100 g. thumbup.gif didelis.
Atsakyti
sakykit, o koks metrazas laikomas geru, na as suprantu, kad kuo didesnis tuo geriau, bet gal galima santymiu kazkokiu tarp svorio ir metrazo nsuakyti g.gif
Atsakyti
labai neblogu siulu yra Gariunuose, geltonuose paviljonuose.Parduoda po kiek nori matkuciu.Pirkau keliu spalvu moheros ,matkute - 7 lt. I siaip visokiu bumbuluotu , ar su silku siulu yra,man patiko visi, kuriuos pirkau.
Atsakyti