Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

esu baisi salcmire, todel megztuko man reikia tiiiiikrai silto. bet nemegstu "lasiniu"megztuku, ty is storu siulu. kokius siulus rinktis, kad megztukas butu plonas ir siltas? kas silciau mochera ar angora ? kokie siulai geriau nesiojasi.

girdejau kad labai silti kupranugario vilnos siulai biggrin.gif na bet tai jau nereali egzotika smile.gif
Atsakyti
Ir man šaltesniu oru visada šalta biggrin.gif Todėl aš mezgu iš merino (avies vilna) siūlų sau megztukus. Nėra labai stori, bet užtat šilta thumbup.gif Patariu išbandyt, tikrai nesigailėsi rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai labiausiai patinka mochera, nors ji ir plona, bet ažūriniai raštai atrodo fantastiškai, beje ji gan stabili biggrin.gif beje angora ir merinosu vilna palyginus grubi ir gali susitraukti biggrin.gif
Atsakyti
mochera man taip pat labai grazu thumbup.gif labai graziu rastu galima ismegzti thumbup.gif

o koks "pagrindas" geriausiai mocherai ?
ty pacios mocheros siuluose gali buti max 80 % (bent jau man taip aiskino siulu pardaveja ) mochera yra viniojama ant kito siulo pvz akrilo ar polyamido.

as asmeniskai megstu "trumpaplauke" mochera. ji maziau veliasi ir nestorina, neatrodai kaip pukuotas meskiukas.
Atsakyti
o mochera nekanda? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2005 10 27, 15:35)
o mochera nekanda? unsure.gif

Yra kandancios ir nekandancios biggrin.gif Mane labai kanda "LINATE" machiera,ji tokia 4u.gif siurksti,tai as is jos net nemezgu niekada nieko,,renkuosi svelnute ir minkstute,bet ji brangesne! 4u.gif
Atsakyti
Man mochera pats geriausias siūlas. Plonas, šiltas. Dar patinka alpako vilna. "Verpaluose" yra labai plonai suverptos.
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2005 10 28, 09:13)
Man mochera pats geriausias siūlas. Plonas, šiltas. Dar patinka alpako vilna. "Verpaluose" yra labai plonai suverptos.



Žurnale "Geri patarimai" perskaičiau, kad: "švelniausia - merinosų, šilčiausia - alpakų vilna."
Atsakyti
Man irgi labiau patinka mochera, nors dukrytei nupirkau angoros. Kazin ar nekas jai ta angora?
Atsakyti
na angora tokie svelnuciai minkstuciai siulai 4u.gif tikrai neturetu kasti.

tik kitas dalykelis ji labai apipukuoja kitus drabuzius biggrin.gif uzsidek angorini megztuka su kokiom g.gif juodom vilnonem kelnem biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
A man laaabai šilta šuns vilna laugh.gif wink.gif thumbup.gif Na, tik megztukas kąstų juodai, bet va kokiom kojinėm - super thumbup.gif clap.gif wink.gif
Atsakyti
Tikrai esu girdejusi, kad is suns vilnos kojines mezga. 4u.gif
Dar vienas mano pazistamas, auginantis Ciau ciau suni, sake is suns vilnos nusimegs dirza ant juosmens- atseit padeda nuo reumato. Kazin ar teisybe?
Atsakyti