Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl kūdikis dažnai čiaudi?


Dažnai čiaudo ,taip nosytė valosi naturaliai thumbup.gif
Atsakyti
Tai mazuciai ciaudo del tu paciu priezasciu kaip ir suauge smile.gif nuo dulkiu esanciu ore ir pan smile.gif
Atsakyti
maniskis irgi daznai ciaudo tai ligonineje dar kai buwom sesute mum pasake kad atseit cia normalu, tai waiko akutes prisitaiko prie oro juk pilwe jos buwo wandenyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gangyte @ 2007 08 28, 13:15)
Sveikos mamaytes,

Mano suneliui dar tik ryt bus menuo, bet labai smarkiai ir daznai ciaudo. Ar tai normalu, ar tai ligos pozymis? Parasykit prasau kas ka zinot. Aciu.


Tikrai neverta nerimauti, iki kokių dviejų mėnesių kūdikėliams valosi nosytė, jie turi čiaudėti (mes turime knygą V.Černiauskienė, A.Vingras "Pirmieji treji vaiko gyvenimo metai", tikrai nebloga knyga, verta turėti namuose), daug naudingos informacijos ir praverčia, kai nėr kada prisėsti prie kompo. smile.gif
Atsakyti
Mano mergyte ciaudeti pradeda kai truputi vesiau buna, cia pirmas signalas buna,kad jai salta smile.gif
Atsakyti
čiaudėja per dieną kelis kart.manau kad tai nieko tokio.
Atsakyti
Manasis ir ciaudo,klausiau dar GN tai sake nieko baisaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikutis ciaudo is kart kelis kartus, kitaip jam neiseina blink.gif pradejo nuo pirmosios savo gyvenimo dienos ir vis dar paciaudom (2 savaites)
Atsakyti
Ciau dedamas leliu naturaliai issivalo nosyte smile.gif daktare sake 4u.gif
Atsakyti
Maniske ir ciaudeja.Tai daktare pasake,kad vaikuciui bevalgant i nosyte pakliuna pienukas,todel jisai paskiau dirgina nosyte,ir lialius ciaudo unsure.gif .
Atsakyti
Gydytoja sako, kad nosytevalosi smile.gif
Atsakyti
labai dažnai čiaudo, manau valosi nosytė ir šiaip visokios dulkės alergizuoja todėl ir čiaudi natūrali apsauga
Atsakyti