Įkraunama...
Įkraunama...

kada užauga momenėlis?

8 mėnesiai, dar neužaugęs yra 2*1,5 cm dydžio
Atsakyti
Maziukui 5,5 men jau uzauges, o vyreniajam momenelis uzaugo kai buvo metu ir 10 men, ir sake medikai, kad tai visiskai normalu 4u.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad iki 1m.2men. mazdaug turi uzsitraukt. Pas musiske dar yra biski. Jai 11 menesiu. Musu gydytoja sako, kad jei lb greitai uzsitraukia, tai perdozuojama vitamino D. Bet man kazkaip atrodo, kad ne visada nuo to. Juk kai kurie ir gimsta jau su uzsitraukusiu.
Atsakyti
MUM 7 MENESIAI.IR DAKTARE SIANDIEN PASAKE KAD JAU UZAUGO MOMENELIS,NES JAU 2 AR 3 MEN BUVO APSITRAUKES.BET KAI PAKLAUSIAU AR CIA GERAI AR NE,TAI NIEKO TAIP IR NEPAAISKINO.BET CIA PASISKAICIUSI NUSIRAMINAU IR SUPRATAU KAD KIEKVIENAM VAIKUI SKIRTINGAI. biggrin.gif
Atsakyti
Mums 6 men ir dar neuzauges. Dar yra 1,5 cm. Bet gydytoja sake, kad viskas gerai, normalu. Suneliui kiek pamenu tokio amziaus jau buvo uzauges g.gif
Atsakyti
QUOTE(miix @ 2009 12 15, 15:38)
Mums 6 men ir dar neuzauges. Dar yra 1,5 cm. Bet gydytoja sake, kad viskas gerai, normalu. Suneliui kiek pamenu tokio amziaus jau buvo uzauges g.gif

Mums irgi taip PAT!
Atsakyti
mums jau irgi 6 men bet dar momenelis didokas(ir siaip gime su nemazu).gydytoja ramina ir sako kad nieko tokio g.gif ziuresim kaip cia bus unsure.gif
Atsakyti
Linksmu svenciu!!!
Atsakyti
Daktaras pasake,kad iki 1,5metu turi butinai uzaugti. Visiems skirtingai,iki 3men. turi kauliukai kurie aplink momeneli sutvirtieti labai.
Atsakyti
10 men. nei vienam neuzauges.
Atsakyti
mums 11men. dar nera visiskai uzauges
Atsakyti
QUOTE(Meškašunis @ 2009 08 16, 12:42)
Skaiciau, kad iki 1m.2men. mazdaug turi uzsitraukt. Pas musiske dar yra biski. Jai 11 menesiu. Musu gydytoja sako, kad jei lb greitai uzsitraukia, tai perdozuojama vitamino D. Bet man kazkaip atrodo, kad ne visada nuo to. Juk kai kurie ir gimsta jau su uzsitraukusiu.



drinks_cheers.gif , maniske gime su beveik uzsitraukusiu, menesiuko jau buvo pilnai uzsutraukes. niekas man nesake, kad tai yra blogai 4u.gif
Atsakyti