Įkraunama...
Įkraunama...

kada užauga momenėlis?

Mano 5 men vienam is dvynuku visiskai nebera momenelio, o kitam dar truputis like.Gud sako, kad tai normalu 4u.gif
Atsakyti
mums tuoj 8men, bet dar truputelis yra, taciau nemanau, kad cia kazkas blogo.....ateis laikas ir uzaugs ax.gif
Atsakyti
Mums 10 men. ir dar ne visai uzauges. blink.gif
Atsakyti
Mums 15 men. ir dar nera visiskai uzauges ax.gif
Atsakyti
mums 3.5 men ir pediatre pasake, kad per didelis ir paskyre pas neurologa.Bet kai pamate, kad susinervinau, tai pradejo raminti, kad beveik kiekvienam antram vaikui ta pati beda.Tai ko ji cia prisikabino.pati skaiciau,kad uzauga iki 1.5-2 metuku.Nu einam mas ketvirtadieni, paziuresim ka neurologas pasakis
Atsakyti
Man pediatras sake, kad iki 1,5 metu turi uzaugti, o ar per didelis ar ne nieko nesake, mums jau tuoj9 menesiukai thumbup.gif
Atsakyti
nu va, buvau pes neurologa, ta pasake, kad taip momenelis didokas, bet galva lig tai simetriska nu ir nusiunte darytu echoskopa.Kad ten uzsirasyt daugiau menesio laukti reikia, o po to su nuotrauka vel pas ja, tai ji pakomentuos. Tai kad tiek neleukti, tai varysiu diagnostikos centra, ten nors is karto ir pakomentuos.a pasake, kad momenelis kokiu triju cm, tai kaip ir per daug.paziuresim ka echo parodys
Atsakyti
QUOTE(aurelijamu @ 2009 03 13, 12:46)
nu va, buvau pes neurologa, ta pasake, kad taip momenelis didokas, bet galva lig tai simetriska nu ir nusiunte darytu echoskopa.Kad ten uzsirasyt daugiau menesio laukti reikia, o po to su nuotrauka vel pas ja, tai ji pakomentuos. Tai kad tiek neleukti, tai varysiu diagnostikos centra, ten nors is karto ir pakomentuos.a pasake, kad momenelis  kokiu triju cm, tai kaip ir per daug.paziuresim ka echo parodys


mus ziurejo echo 1 men ir 3 profilaktiskai. Ziuri ar skysciai nesikaupia. Mums 5 men ir momenelis neuzauges dar. Bet po visu tyrimu atsakymai tie patys - viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelijamu @ 2009 03 13, 12:46)
nu va, buvau pes neurologa, ta pasake, kad taip momenelis didokas, bet galva lig tai simetriska nu ir nusiunte darytu echoskopa.Kad ten uzsirasyt daugiau menesio laukti reikia, o po to su nuotrauka vel pas ja, tai ji pakomentuos. Tai kad tiek neleukti, tai varysiu diagnostikos centra, ten nors is karto ir pakomentuos.a pasake, kad momenelis  kokiu triju cm, tai kaip ir per daug.paziuresim ka echo parodys

musu momenelis buvo 5 x 5 cm kazkur, po menesio jau tik 4x4 cm, taip kad as nesijaudinu visai siai viskas gerai pas mumis buvo ir jokiu echoskoiju del momenelio nesiunte darytis.
Atsakyti
buvome mes echo padaryti nuvare i Grybus.Paziurejo, kad viskas gerai, jokiu ten skysciu nera, tik padaugino vit d.Pries tai gerem po du lasus, tai dabar savaite po 7, o po to po 6.Sake, kad pas kiekviena individualiai uzauga tas momenelis.geriausiai tai iki 18 menesiu, bet viskas dar priklauso ir nuo genetikos.Tai kaip ir apsiraminau.
Atsakyti
mum 9 men ir gydytoja sake kad per dideli turim, tikriausiai neuzaugs iki metu. bet cia normalu
Atsakyti
seip iki metu turetu g.gif
Atsakyti