Įkraunama...
Įkraunama...

kada užauga momenėlis?

tai va, o musu vyresniam jau uzauges buvo tik grizus is ligonines, pergyvenau be galo, bet zinokit, nieko tokio auga bernas protingas, imlus mokslams ir sveikas, ir jokio vit. D perdozavimo nebuvo, matyt genetiskai taip uzprogramuota buvo....
Atsakyti
dukrytei beveik 8 men,bet dar neuzauges 4u.gif
Atsakyti
Hm, maniskiui (1 menesiukas tik dar) nustate, kad abu momeneliai platus, didysis 7 cm blink.gif Galvytes apimtis 38cm. Literaturoj radau, kad buna 2,5-3,5cm. Neramu man. Sake nuvykt pas vaiku neurologa kai bus 3 menesiai. O kam nors buvo toks didelis?
Atsakyti
QUOTE(Saulau @ 2008 10 23, 13:51)
Hm, maniskiui (1 menesiukas tik dar) nustate, kad abu momeneliai platus, didysis 7 cm  blink.gif  Galvytes apimtis 38cm. Literaturoj radau, kad buna 2,5-3,5cm. Neramu man. Sake nuvykt pas vaiku neurologa kai bus 3 menesiai. O kam nors buvo toks didelis?

nesupratau blink.gif abu momenėliai?tai ne vienas būna?
Atsakyti
na musu jau sake visai mazytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 10 24, 19:30)
nesupratau blink.gif abu momenėliai?tai ne vienas būna?


Tai is viso 6 yra, tik iti labai mazyciai ir kliniskai nereiksmingi ir greit sukauleja. O kudikiams stebi didyji ir mazaji momenelius.
Atsakyti
O mums 1,3m. ir momenėlis liko, kaip mažojo piršto pusė nago mirksiukas.gif pas mus nemažas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Saulau @ 2008 10 26, 20:50)
Tai is viso 6 yra, tik iti labai mazyciai ir kliniskai nereiksmingi ir greit sukauleja. O kudikiams stebi didyji ir mazaji momenelius.

pirma kartą girdžiu bigsmile.gif kokia neapsiskaičius aš blush2.gif ačiū už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
Mums beveik 6men., bet momenelis pilnai dar nesuauges...Kai daremes ta tyrima per momeneli, daktare sake, kad momenelis gali buti suauges ir pas 3men. vaikuti, o kitam dar metu laiko nebus suauges-cia priklauso nuo to, kaip greit suaugo vaikucio tevams...Na bent jau mums taip sake... smile.gif
Atsakyti
kiek esu visur skaiciusi kad momenelis buna vienas vos virs kaktytes mastau.gif ir uzgyja per 18men ax.gif nezinau kaip del didumo bet zinau kad reik pergyventi kai idubes arba iskiles labai unsure.gif
Atsakyti
Mums 2,5 men. ir maumonelio beveik nelike verysad.gif
Gydytoja sake, kad jeigu galvyte auga nera ko nerimauti, liepe issaugoti kuo ilgiau MP, visiskai negerti vit D.
Kol kas galvytes apimtis normose, bet man vis tiek neramu unsure.gif
Gal kas nors buvo susidure su tokia situacija?
Atsakyti
manneurologe sake kad mano maziui maumenelis jau beveik suauges g.gif bet sake galvyte auga neblogai tai net nezinau ir ka galvoti g.gif
Atsakyti