Įkraunama...
Įkraunama...

kada užauga momenėlis?

Pas mus taip pat jau nedaug like,net nezinau,bet manau iki metuku dar neturetu uzaugti
Atsakyti
Teoriskai momenelis turetu pilnai suaugti iki 1,5 metuku. Mano suneliui jau yra 1,5 metu, taciau momenelis dar nera iki galo suauges. Be abejo, jis nera toks ryskus, koks buvo dar kudikelio, taciau apciuopti pirsto storio duobute vis dar galima. Taciau as del to ne kiek nepergyvenu, jei musu pediatrai nieko blogo tame neiziuri, vadinasi, problemos nera ax.gif .
Atsakyti
Maniskiui 7 men , o momenelis dar pakankamai didelis, manau kad visiems skirtingai, bet iki kokiu 2 metuku tai manau turetu uzaugti visiems
Atsakyti

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
MANO VAIKAS PATS GERIAUSIAS DIEDAS PATS BOLGIAUSIAS NETURIU KA PASIRENKT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelka: 05 balandžio 2008 - 19:04
Na mums dar taip pat neuzauges, pakankamai didelis, kartais idomu paziuret net ir keista kaip jis pulsuoja, nes pas mus dar plaukeliu mazai tad labai gerai matosi ax.gif
Atsakyti
Mums 8 menesiai ir momenelis jau tikrai pakankamai daug uzauges ax.gif Dar kokie 4 menesiai ir manau nebesimatys jo g.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 7.5men,bet mamonelis dar tebera didelis,mazai uzsitrauke.Zurnale skaiciau,kad geriausia,jog mamonelis usitraukia nuo 1.5 iki 2 metuku.O kam anksti uzsitraukia,tai buvo perdozuota vitaminoD. As ne kiek nepergyvenu,kad jis nesitraukia.Kuo veliau,tuo geriau.Dar sake drauge,kad vienam 3 metu vaikui mamonelis dar neuzsitrauke.Tai dakatare skyre vaistu ir mamonelis tada uzsitrauke
Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2008 04 10, 17:22)
Mano dukrytei 7.5men,bet mamonelis dar tebera didelis,mazai uzsitrauke.Zurnale skaiciau,kad geriausia,jog mamonelis usitraukia nuo 1.5 iki 2 metuku.O kam anksti uzsitraukia,tai buvo perdozuota vitaminoD. As ne kiek nepergyvenu,kad jis nesitraukia.Kuo veliau,tuo geriau.Dar sake drauge,kad vienam 3 metu vaikui mamonelis dar neuzsitrauke.Tai dakatare skyre vaistu ir mamonelis tada uzsitrauke

Ko tuose zurnaluose tik neraso g.gif Vadinasi turetume visi dabar laukti, kad momenelis iki 1.5 metu nesuaugtu, ne? doh.gif Jei suaugs, vadinasi vaikas gavo per didele doze vit. D ...
Kazkokie briedai.
Maniskei 1.2 metu momenelis jau buvo suauges. Ir nemanau, kad jai per daug buvo duodama vit D!
Atsakyti
Mums irgi sakė gydytoja, kad nuo 1,5 iki 2 metukų užauga drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano pirmam suneliui tai momenelis pilnai uzaugo 2metu.mes irgi is pradziu labai pergyvenom kad metu dar neuzauges,ejom pas neurologus,sake kad iki 2metu visiems uzauga
Atsakyti
Mums pilnai uzaugo tik 1.5 metu ax.gif
Atsakyti
Mums 10 mėn. ir momenėlis jau beveik suaugo mirksiukas.gif .
Pirmajam sūnui buvo maždaug 1 m., kai suaugo.
Atsakyti