Įkraunama...
Įkraunama...

kada užauga momenėlis?

QUOTE(endnote @ 2007 10 14, 23:36)
o mums jau uzauges  unsure.gif  unsure.gif


Taip greit? Na akivaizdu, kad viesiems skirtingai. Mums sumažėjęs, bet dar yra minkšta.
Atsakyti
Mes kaip tik šiandien apie tai su savo pediatre kalbėjom, mat mūsų sūnui jau beveik metukai, o momenėlis dar suaugęs.. Ji nuramino, jog tam dar yra laiko, geriausia, kai jis suauga iki 1,5 metukų. Ir pridūrė, jog daug geriau, kai jis suauga vėliau nei labai anksti. Atseit, kam jis suauga iki pusės metų, tada labai negerai kaukolės kauliukams.. Kadangi mums tas negresia, neklausinėjau, kas būtent tiems kauliukams negerai...
Atsakyti
mums visiškai suaugo pusantrų metų.
Atsakyti
Sveikos,
va ir man ta tema labai aktuali nes kiek nueinam pas daktara vis jis mum aiskina kad musu maumenelis per didelis, ir taip jau nuo kokiu 3men. Na as net nepamenu kaip didziajai buvo bet net kazkaip neuzsifiksavo ta beda del maumenelio. Neisivaizduoju kokio jis dydzio turi buti bet musu pediatrui visad labai uzkliuva ir vitamino d net liepe gert ne po 2lasus kaip priklauso o net padidino doze iki 6 lasu bet as jau tiek nebeduodu pasiziuriu kitu vaiku tie maumeneliai panasus kaip ir mano bet jiems nieko nesako daktarai. Bet vistiek galvoju gal tikrai kas negerai, bet girdejau jei per daug vitamino d duodi irgi labai blogai. Tai kaip zinoti kokio dyzdio turi buti tas maumenelis.
Atsakyti
O mūsų mažasis momenėlis dar nesuaugęs. Gyd. sako, kad iki 2 mėn. jau turėjo suaugt g.gif O kodėl nesuaugo ir pati nežino, sakė per 30 m. darbo dar su tuo nesusidūrė blink.gif Gal kam taip buvo? g.gif
Atsakyti
Mums irgi 5.5 mėn,vakar buvom pas gydytoją,sakė,kad jau beveik užaugęs bigsmile.gif ,turbūt tai labai individualu
Atsakyti
gydytoja sake kad iki metu turi suaugti...
Papildyta:
QUOTE(endnote @ 2007 10 14, 22:36)
o mums jau uzauges  unsure.gif  unsure.gif


labai negerai kad per greit uzauga, jis taip greit uzaugo greiciausiai del per dideles vitamino d3 dozes, jau geriau kad veliau uzaugtu,nei per anksti...
Atsakyti
As pries kelias dienas buvau pas neurologe, tai taip pat kalbejom apie momeneli ji sake, kad per anksti ir per velai suauges nera gerai kadangi mums dar nesuauges tai ir neklausiau kiek tas per anksti, o galutinis terminas 1,5 metai. Bet kiek suprantu kiek gydytoju tiek nuomoniu
Atsakyti
Manau kad iki metukų tikrai susitvarko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2008 02 03, 13:46)
Manau kad iki metukų tikrai susitvarko smile.gif


mums jau metukai ir 5 menesiai, momenelis dar neuzauges, koks 1 cm likes...
Atsakyti
Momenelio uzaugimas lygiai taip pat kaip ir dantuku augimas. Vieniems greiciau, kitiems leciau. Mano drauges sunui uzaugo per 3 menesius... O mano sunui pusmetis ir dar pakankamai didelis. g.gif
Atsakyti
Pas musu maziuka dar irgi visiskai neuzsitraukes, bet jau nedaug like,bet iki kol sueis 1-eri metukai,man atrodo nesuaugs g.gif
Atsakyti