Įkraunama...
Įkraunama...

kada užauga momenėlis?

kažkurioj temoj skaičiau kad kai kurių mamyčių vaikučiams jau užaugo momenėlis. o iš tikrųjų kada? neramu, nes mūsų prasta pediatrė nieko neaiškina... unsure.gif
Atsakyti
Kai grįžome iš gimdymo namų ir mus aplankė pediatrė paklausiau iki kada užauga momenėlis. Sakė maždaug iki 1,5 metukų. "bet jums iki kokių metukų užaugs". Nedidelis jis pas mus. Dukrytei jau beveik 10 mėnesių, bet dar ne visai suaugęs.
Atsakyti
na tikrai8 nera ko pergyventi, dar labai mazutis tavo vaikelis mirksiukas.gif , mano suneliui 7 menesiai ir dar toli grazu iki pilno uzaugimo ir as visiskai nepergyvenu schmoll.gif
Atsakyti
Mama sakydavo, kad užauga pilnai momenėlis kai pradeda vaikiukas kalbėti... Taip kad kokiu metukų mažiausiai reikia smile.gif Bet aišku kiekvienam individualiai... mirksiukas.gif nepergyvenkit smile.gif
Atsakyti
Dukrytei jau 1,1 metu,bet momenilis dar nesuauges.Buvau labai sunerimusi,tai pasiklausiau daktarytes ir ji sake,kad iki pusantru-dvieju metu tikrai suaugs.
Atsakyti
Esu girdejusi,kad suauga iki 3 metuku.
Atsakyti
Medui tuoj bus 10 men.bet momenelis dar nesuauges,nezinau kodel bet man net klausimu nekilo ar jis suaug...Vistiek anksciau ar veliau suags...Manyciau tikrai del to jaudintis nereik... irnesakyk.gif
Atsakyti
aciu mergos, kad nuraminot biggrin.gif
Atsakyti
Sake, gali iki 2metuku net uzsitraukinet ir tai nieko blogo.
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2007 07 28, 00:37)
kažkurioj temoj skaičiau kad kai kurių mamyčių vaikučiams jau užaugo momenėlis. o iš tikrųjų kada? neramu, nes mūsų prasta pediatrė nieko neaiškina...  unsure.gif


su tais pediatrais tikrai vienos bedos, musiske irgi kaip vandens i burna prisisemusi, ko bepaklausciau... siaip skaiciau kad momenelis uzauga vaikams iki pusantru metu, kai kuriems ir anksciau, na o jums dar tik 5.5, tai nepergyvenk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 29, 09:28)
Sake, gali iki 2metuku net uzsitraukinet ir tai nieko blogo.


drinks_cheers.gif Kiekvienam vaikui individualiai,bet tikrai dėl to jaudintis nereikia,tikrai užaugs,dar negirdėjau nei vieno atvejo,kad neužaugtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Herta: 29 liepos 2007 - 14:06
o mums jau uzauges unsure.gif unsure.gif
Atsakyti