Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(manoli @ 2007 10 04, 21:40)
As pirma nestuma beveik nevartojau vitaminu,tik pirma menesi,kai pagimdziau plaukai slinko kuokstais,oda labai issausejo ir pleiskanojo,prisidejo dar mazakraujyste.Vakar pasidariau testa-laukiuosi.siandien nusipirkau vitaminu Pregnacare ir gersiu visa nestuma,jei nepatiks pakeisiu kitais.


sveikinimai didžiausi thumbup.gif thumbup.gif
man pradėjo nagai lūžinėti, nors jie visada nebuvo stiprūs, bet kol kas mano ginas sakė gerti tik Magnį B6, sakė spėsi dar tų vitaminų prisigerti, tai ir negeriu g.gif
Atsakyti
As tai pries kompleksinius vitaminus, jie labai blogai pasisavina organizme rezultate naudos tik tiek kad lieka psichologinis pasitenkinimas, as geriau vitaminus ir gime sveikas vaikas.
Pirma nestuma geriau pregnacare ir mamavit ir dar kazkokius... o dabar su antru nieko tik folines rugsties pradzioje, o kai nestumo pabaigoje nustate mazakraujiste (101) tai pradejau gert gelezi, bet po savaites pakilo vos iki 103, tada numojau ranka i visas galimas alergijas ir suvalgiau 2 kg braskiu ir kelias stiklines zemuogiu... pakartojau krauja po sav tai pakilo iki 114, per ta antra sav negeriau gelezies... tai buvo galutinis nusivilimas vitaminais....

Pirmas vaikas vitaminizuotas gime tik cezario pjuvio pagalba, nes neapsiverte, ir dar visokiu kitokiu problemu turejom ir pieno nebuvo, o antras tai pats atejo i si pasauli be joki komplikaciju.... tikiuosi ir toliau augs sveikas ir toliau gers mamytes pieneli....
aisku gal cia sutapimas ir ne vitaminai kalti, bet geriau valgyt vaisiui ir darzoves o ne piliules is bonkutes....
Atsakyti
QUOTE(angelo @ 2007 10 05, 09:13)
As tai pries kompleksinius vitaminus, jie labai blogai pasisavina organizme rezultate naudos tik tiek kad lieka psichologinis pasitenkinimas, as geriau vitaminus ir gime sveikas vaikas.
Pirma nestuma geriau pregnacare ir mamavit ir dar kazkokius... o dabar su antru nieko tik folines rugsties pradzioje, o kai nestumo pabaigoje nustate mazakraujiste (101) tai pradejau gert gelezi, bet po savaites pakilo vos iki 103, tada numojau ranka i visas galimas alergijas ir suvalgiau 2 kg braskiu ir kelias stiklines zemuogiu... pakartojau krauja po sav tai pakilo iki 114, per ta antra sav negeriau gelezies... tai buvo galutinis nusivilimas vitaminais....

Pirmas vaikas vitaminizuotas gime tik cezario pjuvio pagalba, nes neapsiverte, ir dar visokiu kitokiu problemu turejom ir pieno nebuvo, o antras tai pats atejo i si pasauli be joki  komplikaciju.... tikiuosi ir toliau augs sveikas ir toliau gers mamytes pieneli....
aisku gal cia sutapimas ir ne vitaminai kalti, bet geriau valgyt vaisiui ir darzoves o ne piliules is bonkutes....


mano ginas irgi prieš kompeksinius vitaminus, sakė geriau viską atskirai, ir tik to ko trūksta, man trūko geležies, pagėriau mėnesį atsistatė hemoglobinas, folio rūgštį pradžioj iki 12 sav gėriau, dabar tik Magnį B6 ir daugiau nieko.
Turiu nusipirkusi PRENATAL, bet kai pasakiau ginui, tai ir pasakė, kad dar spėsi tų vitaminų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zipzip @ 2007 10 04, 20:03)
as jokiu vitaminu negeriau, gydytoja buvo israsiusi "mamavit" bet mane nuo ju pykindavo, tai ir negeriau  schmoll.gif
na tik pacioje pradzioje folio rugsti  smile.gif  ir veliau gal koki menesi magni  ax.gif
uztai valgau be proto daug vaisiu ir darzoviu  thumbup.gif


Mamavit jau iseme is apyvartos,nes rado jog neatitinka europiniu standartu(del daziklio E127). Kai pati suzinojau sia informacija,tai nunesiau nebaigta gert pakuote i vaistine,kad atkompensuotu.Tai paeme vitaminus ir grazino uz likusias kapsules pinigus....
Atsakyti
QUOTE(kiskute @ 2007 10 05, 06:31)
Mamavit jau iseme is apyvartos...



gal... as juos pries gera pusmeti bandziau rolleyes.gif siaip mano organizmas niekada nepriimdavo jokiu multivitaminu schmoll.gif
Atsakyti
o aš prieš pastojimą gėriau Mamavit, o šiandien nusipirkau Pregnaria. Tik kažin ar ne peranksti pradėsiu juos gert, nes skirtingos ginės man skirtingai aiškino.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2007 10 10, 15:45)
o aš prieš pastojimą gėriau Mamavit, o šiandien nusipirkau Pregnaria. Tik kažin ar ne peranksti pradėsiu juos gert, nes skirtingos ginės man skirtingai aiškino.


Ką tik grįžau iš savo gydytojo, sakė nereikia jokių vitaminų dar, magnį toliau liepė gerti ir pakanka. Klausau aš jo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artita: 10 spalio 2007 - 14:18
QUOTE(artita @ 2007 10 10, 15:17)
Ką tik grįžau iš savo gydytojo, sakė nereikia jokių vitaminų dar, magnį toliau liepė gerti ir pakanka. Klausau aš jo  ax.gif

Mano gydytoja kazkaip uzsiciklinus ant vitaminu, o shtai as besu grieztai pries ta sintetika schmoll.gif Tai iki siol buvau prisivertus viena pakuote Pregnacare ishgert, kol bert nepradejo, tada supykau rolleyes.gif ir nutraukiau. Daba geriu Magne B6, kalci ir zuvies taukus - vis ne multivitaminai ax.gif
Atsakyti
o mano giditoja be nuomones sake nori gerk nori ne
Atsakyti
pries kelias dienas nusipirkau Prenatal is Yuor life, bet namuose issistudijavus sudeti man kazkaip nelabai jie g.gif Tad siandien nusipirkau New Nordic, nes baisiai ju sudetis patiko thumbup.gif
Atsakyti
na nezinau kaip cia su tais vitaminais, bet man gine patare gert tai as ir geriu. Perku lietuviskus GAmtos namu "Prenetal Care". na man paciai kazkaip ramiau, nes tikrai maitinuosi tai nelabai sveikai doh.gif , tai sakau gal nors kiek vitaminai pades.
tiesa iki 13 sav. dar papildomai geriau folio rugsti
Atsakyti
panagrinejus kitus vitaminus, jodo irgi neradau sudetyje. visa sudetis panasi visu vitaminu- kalcis ir folio rugstis ir pan. lyg longvito vitaminuose maciau jodo lyg yra.
na tai tiek.
[/quote]

Jodo yra Jamieson laboratorijos vitaminuose nėštukėms Prenatal rolleyes.gif
Atsakyti