Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

Mergytes, o ko truksta kai plaukai slenka?? blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 02 12, 15:29)
Man tai gine kiso Elevit vitaminus. Bet tikrai nepirksiu ju ax.gif Mano visi tyrimai geri, tai specialiu vitaminu negersiu isskyrus folio rugsti ir kalci


Jeigu tyrimai geri, zinoma, kad nebutina gerti. As tai nutariau pabandyti tuos Elevit, nes nuo Pregecare mane pykina.

QUOTE(jurgytia @ 2009 02 13, 08:22)
As irgi skeptiskai ziurejau i tuos visus vitaminus ir negeriau, bet nezinau, ar nuo to priklauso ar ne, bet likus porai menesiu iki gimdymo pradejo labai trukti gelezies, nors tikrai maista valgiau visaverti. Taigi dabar geriu ne tik tuos visus papildus su vitaminais, bet dar ir gelezi. Gal nebutu pritruke, jei buciau nuo pat pradziu viska gerusi, ka gydytoja sake.  g.gif


Pas mane tris menesius irgi buvo puikus tyrimai, o dabar pasilpo, organizmas vis daugiau ir daugiau matyt reikalauja. Taigi pradesiu gerti vitaminus, zinoma, jei nepykins nuo ju.
Papildyta:
QUOTE(MissMartini @ 2009 02 18, 01:34)
Mergytes, o ko truksta kai plaukai slenka?? blink.gif  unsure.gif


B grupes vitaminu.

http://www.bioformule.lt/slinkimas.php
Atsakyti
QUOTE(MissMartini @ 2009 02 18, 05:34)
Mergytes, o ko truksta kai plaukai slenka?? blink.gif  unsure.gif


Man gydytoja sake, kad gelezies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2009 02 19, 05:19)



QUOTE(Fregata @ 2009 02 19, 17:00)
Man gydytoja sake, kad gelezies  ax.gif


Va cia geras doh.gif As pati link B grupes linkau g.gif o dabar susipainiojau galutinai blink.gif
Atsakyti
sutinku, kad del vitaminu yra skirtingu nuomoniu- ir ne tik Lietuvoje. man viena tokia sustra ginekologe sake, kad sintetiniu vitaminu be papildomu indikaciju nevartoti- tik folio rugsti- ja galima vartoti net iki nestumo pabaigos, aiii dar sake gerti vit E iki 12 sav- padeda geltonkuniui gaminti hormonus . mano uosviene dirbanti JAV medike liepe butinai gerti vitaminus nuo pat nestumo pradzios - bet ten JAV visi ir be reikalo vartoja l. daug vaistu ir vitaminu. siuo metu (17 sav) vartoju tiktai folio rugsti, bet planuoju pradeti gerti dar papildomai vit. kompleksus- kazkaip manau, kad maiste gali pritrukti kai kuriu vit. g.gif
Atsakyti
nemanau kad reikia save trucinti tais papildais jei valgai visaverti maista ir gauni visu reikalingu medziagu. Na bet jei neprisiverti isgerti pienuko kiek reik per diena ar varskytes nevalgai, mesos, tada jau aisku kas belieka g.gif
Nuo vitaminu moterys dazniausiai priauga daug svorio. Jie labai skatina apetita, ypac tie kur skirti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata K @ 2009 03 04, 10:47)
nemanau kad reikia save trucinti tais papildais jei valgai visaverti maista ir gauni visu reikalingu medziagu. Na bet jei neprisiverti isgerti pienuko kiek reik per diena ar varskytes nevalgai, mesos, tada jau aisku kas belieka  g.gif
Nuo vitaminu moterys dazniausiai priauga daug svorio. Jie labai skatina apetita, ypac tie kur skirti  nestuke.gif

gal ir tiesa del vitaminu ir svorio, as jau turiu +21kg doh.gif
Atsakyti
Aš vartojau Mollers Dobbel, nes organizmas gaudavo visus reikalingus 'geruosius' riebalus, nes jei jų trūksta, žmogus instinktyviai valgo riebų maistą, kuris nėra tiek naudingas, kaip omega 3 ir omega 6 riebalines rugštys. o be to žuvų taukai stiprina kaulus, nervu sistema.
Šiuo metu mano vaikui 7mėn, aš dar maitinu, ir kuo labiau kūdykis vystosi tuo svarbiau kad vystymasis būtų nuoseklus. Pasitariau su savo gydytoja, kadangi šiuo žiemą pas mus siaučia virusai, nėra šviežių vaisių, aš pati naudoju Mollers žuvų taukus, nes ten yra daug reikalingų ‚‘gerųjų‘ riebalų. Jų organizmas pats negamina, o galima gauti tik su maistu ar spec. maisto papildais. Pasirodo kad buvo atlikti tyrimai, kad vaikai kurie negaudavo reikalingų omega-6 riebalų rūgšties, vystėsi lėčiau, nei tie kurie su mamos pienu gaudavo pakankamai gerųjų riebalų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleuzkalnu @ 2009 03 04, 17:31)
Aš vartojau Mollers Dobbel, nes organizmas gaudavo visus reikalingus 'geruosius' riebalus, nes jei jų trūksta, žmogus instinktyviai valgo riebų maistą, kuris nėra tiek naudingas, kaip omega 3 ir omega 6 riebalines rugštys. o be to žuvų taukai stiprina kaulus, nervu sistema.
Šiuo metu mano vaikui 7mėn, aš dar maitinu, ir kuo labiau kūdykis vystosi tuo svarbiau kad vystymasis būtų nuoseklus. Pasitariau su savo gydytoja, kadangi šiuo žiemą pas mus  siaučia virusai, nėra šviežių vaisių, aš pati naudoju  Mollers žuvų taukus, nes ten yra daug reikalingų ‚‘gerųjų‘ riebalų. Jų organizmas pats negamina, o galima gauti tik su maistu ar spec. maisto papildais. Pasirodo kad buvo atlikti tyrimai, kad vaikai kurie negaudavo reikalingų omega-6 riebalų rūgšties,  vystėsi lėčiau, nei tie kurie su mamos pienu gaudavo pakankamai gerųjų riebalų smile.gif



Paskambinau as vienai draugei kuri pries kelis metus pati maitino leliuka, ji sakė taip pat naudojo Moller‘sa, dar pasikonsultavau su gydytoja. Man buvo idomu kodel butent zuvu taukai, pasirodo, kad mesoje yra zymiai zymiai maziau reikalingu riebalu rugsciu nei zuvu taukuose. Pamenu mane mama versdavo vaikysteje kiekviena vakara gerti zuvu taukus, nes du kartus buvau susilauziusi abi rankas, tai sake negersi lus ir trecia karta, skonis buvo nepaprastai slykstus, pradziai nusipirkau kapsulemis. O dar nesu labai stipraus regejimo, nenoriu kad man vaikiukai nuo mazumes nesiotu akinukus.. o ir as su dar vienu klecku pilvelyje noriu gerai jaustis smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Ar kuri bandete vitaminus Pregnacare Plus tab./kaps.N56?
Eurovaistineje tokiu nemaciau. Jie is to pacios serijos, kaip Pregnacare, tik dar su omega 3.
Kazin, kur ju klaipedoje galima isigyti? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti