Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(KenguRyte21 @ 2009 02 11, 11:51)
As dabar naudoju mamavita.Nepykina nuo ju manes.Nu veliau ziuresim rezultatus...Pagal tyrimu rezultatus.

as taip pat dabar naudoju mamavit smile.gif ir kol kas viskas thumbup.gif
Atsakyti
Prieš nėštumą rekomenduojama gerti Folio rūgštį, o pirmus 3 mėn ją gerti būtina. Paskui pasirinkimo klausimas, bet aš nenaudoju. Gydytoja sakė, kad pasaulyje dėl vitaminų yra labai aršios diskusijos ir tiek viena, tiek kita pusė turi stiprius argumentus. Aš nusprendžiau nenaudoti, nes kas mėnesį priduodu šlapimo tyrimus, kraują taip pat karts nuo karto patikrina ir kol rezultatai geri - neverta į save chemijos pumpuot smile.gif Juolab, kad mane net ne nėštumo metu nuo vitaminų pykina, o jau dabar tai visai būtų... taip pat bijau vaikučio alergijų.
Atsakyti
QUOTE(Cruella @ 2009 02 11, 13:46)
Prieš nėštumą rekomenduojama gerti Folio rūgštį, o pirmus 3 mėn ją gerti būtina. Paskui pasirinkimo klausimas, bet aš nenaudoju. Gydytoja sakė, kad pasaulyje dėl vitaminų yra labai aršios diskusijos ir tiek viena, tiek kita pusė turi stiprius argumentus. Aš nusprendžiau nenaudoti, nes kas mėnesį priduodu šlapimo tyrimus, kraują taip pat karts nuo karto patikrina ir kol rezultatai geri - neverta į save chemijos pumpuot smile.gif Juolab, kad mane net ne nėštumo metu nuo vitaminų pykina, o jau dabar tai visai būtų... taip pat bijau vaikučio alergijų.

man irgi sake tik folio rugsti
dar as geriu zuvies taukus , sake to pilnai pakanka
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 02 11, 19:21)
man irgi sake tik folio rugsti
dar as geriu zuvies taukus , sake to pilnai pakanka

na cia nuo gydytojos ir nuo musu paciu priklauso..
Atsakyti
Man tai gine kiso Elevit vitaminus. Bet tikrai nepirksiu ju ax.gif Mano visi tyrimai geri, tai specialiu vitaminu negersiu isskyrus folio rugsti ir kalci
Atsakyti
As irgi skeptiskai ziurejau i tuos visus vitaminus ir negeriau, bet nezinau, ar nuo to priklauso ar ne, bet likus porai menesiu iki gimdymo pradejo labai trukti gelezies, nors tikrai maista valgiau visaverti. Taigi dabar geriu ne tik tuos visus papildus su vitaminais, bet dar ir gelezi. Gal nebutu pritruke, jei buciau nuo pat pradziu viska gerusi, ka gydytoja sake. g.gif
Atsakyti
QUOTE(violeta_151 @ 2009 02 10, 14:36)
Chanele  man gydytoja patarė gerti Pregnacare vitaminus ir dar papildomai Omega3.  Sakė, kad vaikelis bus stipresnis ir sveikesnis.
Po kraujo tyrimo dar žiūrės ar man nieko netrūksta.


O kokius Omega 3 patare gerti? Gal jau kokius isigijai? As ziurejau vaistinej, bet ju ten labai daug visokiu firmu, visokiu doziu, kad net nezinau, kurie butu geriausiai.
Papildyta:
QUOTE(Cruella @ 2009 02 11, 13:46)
Prieš nėštumą rekomenduojama gerti Folio rūgštį, o pirmus 3 mėn ją gerti būtina. Paskui pasirinkimo klausimas, bet aš nenaudoju. Gydytoja sakė, kad pasaulyje dėl vitaminų yra labai aršios diskusijos ir tiek viena, tiek kita pusė turi stiprius argumentus. Aš nusprendžiau nenaudoti, nes kas mėnesį priduodu šlapimo tyrimus, kraują taip pat karts nuo karto patikrina ir kol rezultatai geri - neverta į save chemijos pumpuot smile.gif Juolab, kad mane net ne nėštumo metu nuo vitaminų pykina, o jau dabar tai visai būtų... taip pat bijau vaikučio alergijų.


Man viena gydytoja sake, kad vitaminus gali gerti, jei nori. Bet folijo rugsti 400 butina gerti, tai butina vaikui. Bet kadangi teko bendrauti ne su viena gydytoja, tai nuomones del vitaminu skiriasi. O sutampa tik del folijo rugsties. Tik jei geri spec.vitaminus nescioms, atskirai folijo nebereikia, nes jau ten buna.
Atsakyti
Visą nėštumą gėriau "Pregnacare". Man jie buvo thumbup.gif
O šiaip folio rūgštis ( jei kas geria tik ją) svarbiausia yra iki 12 nėštumo sav. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 02 12, 18:29)
Man tai gine kiso Elevit vitaminus. Bet tikrai nepirksiu ju ax.gif Mano visi tyrimai geri, tai specialiu vitaminu negersiu isskyrus folio rugsti ir kalci



Mane nuo "Elevit" isbere... visa nugara, kakla, galva. Aisku cia nera garantijos, kad butent nuo situ vitaminu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelee @ 2009 02 16, 22:59)
Mane nuo "Elevit" isbere... visa nugara, kakla, galva. Aisku cia nera garantijos, kad butent nuo situ vitaminu  ax.gif

Na nezinau, man ir nuo elevit viskas thumbup.gif buvo, tiek dabar nuo mamavit thumbup.gif . Visos esame skirtingos, tai ir reakcija i vitaminus skiriasi, kas tinka vienai, gali visiskai netikti kitai..
Atsakyti
As tai geriu gamtos namu Prenatal vitaminus, bet galvoju, gal kalcio atsargas reiktu pasididinti g.gif , gal Osteocare nusipirkti - tik kad jie apie 40 Lt kainuoja doh.gif . Ir is vis, kaip zinot kada to kalcio papildomai gerti reikia?
Atsakyti
Sveikutes smile.gif na man tai irgi liepe gert folio rugsti butinai,bei kalci smile.gif
Atsakyti