Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(atide1985 @ 2009 02 03, 11:38)
na taip reikia su gydytoja pasitarti.. bet man pati gydytoja sake gert vitaminus, cal, mg ir dar gelezi..


gydytoja vis tiek ziuri individualiai i kiekviena, konkrecius tyrimus vertindama, gelezi paskiria, kai hemoglobinas zemas, kai jau link mazakraujystes norma arteja, nors man labiau burokeliu-morku sultys padejo, o ne gelezies preparatai
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2009 02 03, 18:58)
gydytoja vis tiek ziuri individualiai i kiekviena, konkrecius tyrimus vertindama, gelezi paskiria, kai hemoglobinas zemas, kai jau link mazakraujystes norma arteja, nors man labiau burokeliu-morku sultys padejo, o ne gelezies preparatai

na del gelezies tai taip, bet kalcio ir magnio nemanau, kad butu per daug, nors ir vitaminus geriant..
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 02 03, 19:01)
na del gelezies tai taip, bet kalcio ir magnio nemanau, kad butu per daug, nors ir vitaminus geriant..


Papildomai gaunamas kalcio ir magnio kiekis turi būti optimalus ir atitikti natūralų jų santykį organizme – 2:1. Didelis kalcio kiekis gali sumažinti magnio pasisavinimą, nes abi šios mineralinės medžiagos žarnyno sienelėse transportuojamos tais pačiais kanalais. Dėl per didelio kalcio kiekio sąnariuose kaupiasi druskos.
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 14:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?

o man gydytoja atvirksciai liepe vartoti,ir dar patare kaskart kaitaliuoti vitaminus,t.y. viena menesi vienus gert,kita-kitus
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 14:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?



labas as lijana,noriu tau pasakyt,kad ir man viena kvaila daktare sake negerk jokiu vitaminu,bet jai nori kad tavo vaikutis butu stiprus ir sveikas tai gerk vitaminus spiceliai nesciai.nes su maistu vaikuciui nepakanka vitaminu,jam reik papildomai gaut.
Atsakyti
As nuo nestumo pradzios geriu Pregnacare, tyrimai geri buvo. Kai dabar nuejau pas gydytoja, ji pasiule pagerti Elevit, nes turi daugiau gelezies. Tai visa laime, kad nenusipirkau, o pirma intike paziurejau ju info lapeli. O ten raso, kad jie turi saveika su tiroksinu ir kartu negalima gerti. O as tai geriu tiroksina ir gydytoja tai zino. doh.gif Zodziu pikta pasidare, kad bruka viska, ka atnesa platintojai, nes kisa tuos reklaminius lapelius ir ne velnio neziuri, ka galima ir ko ne. doh.gif Pasirodo, kokie nauji vitaminai ir kisa pirkti, nors kazin ar jie buna geresni, nei pries tai vartoti. O kainos ju tai nemazos...
Tai likau prie savuju vitaminu Pregnacare. Dar nusipirkau Osteocare, nes i Pregnacare nera ideto kalcio, Pregnacare suderintas su Osteocare, kad esant poreikiui butu galima vartoti kartu ir neperdozuoti. Tik vartoti reikia skirtingu laiku, nes kazkurie Pregnacare esantys vitaminai neleidzia pasisavinti kalcio.

Masciau ir del omega 3, bet kazkaip baisu, kad nebutu visko per daug. Nors kai paskaitai, tai ju poveikis labai graziai aprasytas g.gif
Atsakyti
dabar vartoju tik folio rūgštį ir magnį, bei valgau be proto daug daržovių ir vaisių (nieko kito negaliu praryti - pykina). kažkaip netraukia prie vitaminų kol kas. ryt poryt eisiu tyrimų darytis, tai ginė patars reikia man čia ko gerti ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo putlute: 08 vasario 2009 - 19:55
QUOTE(iruncia @ 2009 02 04, 09:39)
o man gydytoja atvirksciai liepe vartoti,ir dar patare kaskart kaitaliuoti vitaminus,t.y. viena menesi vienus gert,kita-kitus

pirmuosius vitaminus man patare ELEVIT, bet man jie netiko-visa kuna niezejo doh.gif toliau isbandziau PREGNACARE -nuo siu pykino doh.gif dabar geriu PRENATAL CARE jau antra dezute-nuo situ lyg niekas nesidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
Man gydytoja iš karto net neatlikusi tyrimų liepė gerti Pregnacare vitaminus.

O šiaip kiekvieną dieną stengiuosi suvalgyti nors po vieną vaisių: kriaušę, obuolį, bananą, greipfrutą ar kitą vaisių. Na žinoma ir daržovių. rolleyes.gif
Atsakyti
gydytoja ir jokiu tyrimu nedarydma israse elevit, vartoju visa nestumo laika, kol kas patenkinta, plius sake papildomai gert kalci ir magni, pora menesiu pageriau ir nustojau, bijau kad perdaug nebutu, nes vistiek gi organizmas papildomai gauna is maisto
Atsakyti
Chanele man gydytoja patarė gerti Pregnacare vitaminus ir dar papildomai Omega3. Sakė, kad vaikelis bus stipresnis ir sveikesnis.
Po kraujo tyrimo dar žiūrės ar man nieko netrūksta.
Atsakyti
As dabar naudoju mamavita.Nepykina nuo ju manes.Nu veliau ziuresim rezultatus...Pagal tyrimu rezultatus.
Atsakyti