Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

Vitaminai gali skatinti apetitą, na o šis savo darbą dirba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2009 01 28, 14:47)
Nesamonė nuo vitaminų neauga, o nuo saldumynų tai tikrai. Kaip Jūs galvojate ar galima geležį ir kalcį gerti tą pačią dieną, kažkur girdėjau, kad kalcis trukdo įsisavinti galežį? nestuke.gif

galima, nes man sake gerti.. tai as geriu pries valgi gelezi, o po valgio vitaminus ir kalci smile.gif
Atsakyti
kaip del vitaminu livol multi total,ar geret kasnors?
man gydytoja siule elevit arba dar livol.kaina elevit ir livol zymiai skiriasi
Atsakyti
QUOTE(Vilkdage @ 2009 01 28, 22:54)
kaip del vitaminu livol multi total,ar geret kasnors?
man gydytoja siule elevit arba dar livol.kaina elevit ir livol zymiai skiriasi

nesu bent jau as apie livol net girdejusi.. geriau elevit, o dabar geriu mamavit
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 01 29, 11:13)
nesu bent jau as apie livol net girdejusi.. geriau elevit, o dabar geriu mamavit

Manai, kad mamavit geresni, ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 01 29, 11:43)
Manai, kad mamavit geresni, ar kaip? 4u.gif


visu ju sudetis panasi, as ir dabar dar mamavit geriu, nes maitinu dukriuka, tiesiog isgersi vienus, tada jau kitos firmos galima pirkt, kad nepriprastu organizmas prie vienu, geriau pakaitaliot. isbandziau daug rusiu, bet man nuo visu kietejo viduriai 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,
as tai naudoju elevit vitaminus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 01 29, 11:43)
Manai, kad mamavit geresni, ar kaip? 4u.gif

ne nemanau, kad geresni, bet taip kaip minejo, ju sudetis panasi. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
as tai del hemaglobino visada turejau problemu, nes ties zemiausia riba visada balansuodavau, kada dar jis skaitosi "normos ribose". Bet vasari, atsitiktinai tikrinantis sveikata, suzinojau, kad hemaglobino kiekis kraujyje tik 63, tai iskart visokie siuntimai i Klinikas pas hematologus ir pan., bet pasake tik tiek, kad turiu puse metu metu tardyferon gerti, kad atsistatytu atsargos. Ir kai pastojau, hemaglobino kiekis buvo jau virs 120, ir dabar tiksliai nepamenu, bet II trim. metu jos taip pat buvo apie 120-130, zodziu pagal mane - superinis, o dar nestumo metu, kai jis pakrenta, tai isvis super. Tai dabar (tiksliau nuo ~20 sav.) gydytoja liepe gerti Ca ir Mg iki 35-37 sav., o nuo III trim. dar savo nuoziura pradejau zuvu taukus gert. Bet kazkodel visgi galvoju gal vertetu tuos Elevit vitaminus pagert dar (dabar mums 32sav.), kad kokiu vit. maziukui nepritruku...
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2009 02 02, 20:00)
Sveikutes,
as tai del hemaglobino visada turejau problemu, nes ties zemiausia riba visada balansuodavau, kada dar jis skaitosi "normos ribose". Bet vasari, atsitiktinai tikrinantis sveikata, suzinojau, kad hemaglobino kiekis kraujyje tik 63, tai iskart visokie siuntimai i Klinikas pas hematologus ir pan., bet pasake tik tiek, kad turiu puse metu metu tardyferon gerti, kad atsistatytu atsargos. Ir kai pastojau, hemaglobino kiekis buvo jau virs 120, ir dabar tiksliai nepamenu, bet II trim. metu jos taip pat buvo apie 120-130, zodziu pagal mane - superinis, o dar nestumo metu, kai jis pakrenta, tai isvis super. Tai dabar (tiksliau nuo ~20 sav.) gydytoja liepe gerti Ca ir Mg iki 35-37 sav., o nuo III trim. dar savo nuoziura pradejau zuvu taukus gert. Bet kazkodel visgi galvoju gal vertetu tuos Elevit vitaminus pagert dar (dabar mums 32sav.), kad kokiu vit. maziukui nepritruku...


atsargiai nono.gif pasitark su gydytoja, nes tada papildomai kalcio ir magnio nebereikia, susidubliuos su vitaminais, ten jau paskaiciuota norma dienai, zuvu taukuose irgi vitaminu a ir d yra, taip kad atsargiai, tada reikia rinktis arba vienus papildus vartot, arba kitus
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2009 02 03, 04:00)
Sveikutes,
as tai del hemaglobino visada turejau problemu, nes ties zemiausia riba visada balansuodavau, kada dar jis skaitosi "normos ribose". Bet vasari, atsitiktinai tikrinantis sveikata, suzinojau, kad hemaglobino kiekis kraujyje tik 63, tai iskart visokie siuntimai i Klinikas pas hematologus ir pan., bet pasake tik tiek, kad turiu puse metu metu tardyferon gerti, kad atsistatytu atsargos. Ir kai pastojau, hemaglobino kiekis buvo jau virs 120, ir dabar tiksliai nepamenu, bet II trim. metu jos taip pat buvo apie 120-130, zodziu pagal mane - superinis, o dar nestumo metu, kai jis pakrenta, tai isvis super. Tai dabar (tiksliau nuo ~20 sav.) gydytoja liepe gerti Ca ir Mg iki 35-37 sav., o nuo III trim. dar savo nuoziura pradejau zuvu taukus gert. Bet kazkodel visgi galvoju gal vertetu tuos Elevit vitaminus pagert dar (dabar mums 32sav.), kad kokiu vit. maziukui nepritruku...


Mano neprofesionalia nuomone, gerk ka tau patare, o zuvu taukus pakeisk Omega3 (dha) gausi tik ta ko reikia leliaus (ir tavo) smegenims vystytis be jokiu kitu papildomu vitaminu kaip D ar E mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2009 02 02, 21:40)
atsargiai nono.gif pasitark su gydytoja, nes tada papildomai kalcio ir magnio nebereikia, susidubliuos su vitaminais, ten jau paskaiciuota norma dienai, zuvu taukuose irgi vitaminu a ir d yra, taip kad atsargiai, tada reikia rinktis arba vienus papildus vartot, arba kitus

na taip reikia su gydytoja pasitarti.. bet man pati gydytoja sake gert vitaminus, cal, mg ir dar gelezi..
Atsakyti