Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

Labas mamytes, noreciau su jumis pasikonsultuoti. Ar kuri nors veme nuo vitaminu? Laukiuosi 6menesiai, pradzioje geriau prenatal(your life)firmos, kiek geriau tiek vemiau, nutraukiau gerti pasibaige vemimai. mano akusere liepe jokiu vitaminu negerti jeigu geria jautiesi, pradejo gimda spazmuoti, pasiskaitinejau SM mamytes rekomenduoja prenatal care(gamtos namu) drauge atsiunte su vitaminu, vakar pradejau gerti ir vel po 10min apsivemiau doh.gif nebesuprantu ka daryti. geriu gryna gelezi nes siek tiek sumazejo viskas geraiorganizmas priima o vat su vitaminais net nz kodel, geriu kaip urodyta po pusryciu ryte, gal pabandyti vakare?
Prasau mamyte pagelbekite man, gal kam nors yra taip buve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tian @ 2009 01 08, 18:54)
norejau pasiklaust ar cia gydytojai rekomendavo kokius vitaminus pasirinkti ar pacios nusprendet? smile.gif


Man tai nieko nerekomendavo, bet as priesh nestuma geriau, tai pastojusi pasiklausiau ar galiu testi, tai sake go on.

Dar geriu darzoviu papilda, nes vistiek pakankamai negaunu, o ir viduriai nekieteja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MissMartini @ 2009 01 12, 07:31)
Man tai nieko nerekomendavo, bet as priesh nestuma geriau, tai pastojusi pasiklausiau ar galiu testi, tai sake go on. 

Dar geriu darzoviu papilda, nes vistiek pakankamai negaunu, o ir viduriai nekieteja mirksiukas.gif



O kur gauti to darzoviu papildo??? Vaistinese???
Pirma kart girdziu. Kiek kainuoja??? Koks tikslus pavadinimas???
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2009 01 12, 20:49)
O kur gauti to darzoviu papildo??? Vaistinese???
Pirma kart girdziu. Kiek kainuoja??? Koks tikslus pavadinimas???



As vitaminu vaistinese neperku blush2.gif Visi pas mane is AMWAY - Nutrilite. Jie be sintetikos ir tik per platintojus. Kaina uz 60 tableciu apie 130 Lt brangu, bet uz tai i toleta reguliariai vaikshtau.
Anksciau man kava su cigarete labai gerai suveikdavo, bet pastojusi nei vieno nei kito negalejau pernesti, tai teko ieskoti kitos isheities doh.gif
Jei noresi daugiau susinoti, rasyk i AZ, duosiu kontaktus LT.
Atsakyti
O ar galejo mane pradeti berti nuo vitaminu, visa veida kakla, krutine nugara.....?
Kai pati nustoja gert, tai ir berimas praejo. Geriu dbar tik folio rugsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(MissMartini @ 2009 01 13, 05:43)
As vitaminu vaistinese neperku blush2.gif  Visi pas mane is AMWAY - Nutrilite. Jie be sintetikos ir tik per platintojus. Kaina uz 60 tableciu apie 130 Lt brangu, bet uz tai i toleta reguliariai vaikshtau.
Anksciau man kava su cigarete labai gerai suveikdavo, bet pastojusi nei vieno nei kito negalejau pernesti, tai teko ieskoti kitos isheities doh.gif
Jei noresi daugiau susinoti, rasyk i AZ, duosiu kontaktus LT.



O.K. aciu uz info. Tikrai suintrigavai. Nes su tualetu tai man tikrai ne kas. Nu ne draugas jis man.

Drauge neseniai uzsisake indu ploviklio is tos firmos, tai gausiu kontaktus.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2009 01 10, 14:31)
Labas mamytes, noreciau su jumis pasikonsultuoti. Ar kuri nors veme nuo vitaminu? Laukiuosi 6menesiai, pradzioje geriau prenatal(your life)firmos, kiek geriau tiek vemiau, nutraukiau gerti pasibaige vemimai. mano akusere liepe jokiu vitaminu negerti jeigu geria jautiesi, pradejo gimda spazmuoti, pasiskaitinejau SM mamytes rekomenduoja prenatal care(gamtos namu) drauge atsiunte su vitaminu, vakar pradejau gerti ir vel po 10min apsivemiau doh.gif  nebesuprantu ka daryti. geriu gryna gelezi nes siek tiek sumazejo viskas geraiorganizmas priima o vat su vitaminais net nz kodel, geriu kaip urodyta po pusryciu ryte, gal pabandyti vakare?
Prasau mamyte pagelbekite man, gal kam nors yra taip buve 4u.gif


Na man taip nera, bet mano draugei buvo. ji gere pregnantcare ir tai pat vemdavo. Tai jei daktare liepe nieko negert. Dakteres zodziais jei vemi reiskia organismui nereikia jokiu vitaminu.
Atsakyti
QUOTE(futureta @ 2009 01 13, 23:39)
O ar galejo mane pradeti berti nuo vitaminu, visa veida kakla, krutine nugara.....?
Kai pati nustoja gert, tai ir berimas praejo. Geriu dbar tik folio rugsti  g.gif


Laisvai taip galejo atsitikti. Gal buvo kazkurio per daug, gal buvo per sintetiniai, gal organizmui nepatiko viskas vienama ir t.t. Gal reikia pabandyti butiniausius gerti atskirai?
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai db geriu gelezi, tai galvoju ar vitaminus dar reikia gerti, ar kol geriu gelezi reiktu nustot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 01 15, 10:31)
As tai db geriu gelezi, tai galvoju ar vitaminus dar reikia gerti, ar kol geriu gelezi reiktu nustot? g.gif


Aš taip pat geriu geležį bei vitaminus, nemanau, kad reiktų nutraukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 01 15, 12:52)
Aš taip pat geriu geležį bei vitaminus, nemanau, kad reiktų nutraukti  ax.gif

na tai reikes ir man toliau gerti vitaminus smile.gif
Atsakyti