Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

o as geriu Trioplan Pregna. Man labai patinka ir tinka. Sitie vitamin ai is 3 tableciu. Pirmos dvi geriamos ryte, 3-a geriama vakare. Pirma tablete sudaro multivitaminai reikalingi mamai ir vaikui, antra Omega3 rugstys, o trecia kalcis. negaliu kol kas skustis siais vitaminais ir kraujo tyrimai rodo, kad mano organizmas pakankamai visko gauna.
Atsakyti
QUOTE(Nete @ 2008 12 30, 10:02)
o as geriu Trioplan Pregna. Man labai patinka ir tinka. Sitie vitamin ai is 3 tableciu. Pirmos dvi geriamos ryte, 3-a geriama vakare. Pirma tablete sudaro multivitaminai reikalingi mamai ir vaikui, antra Omega3 rugstys, o trecia kalcis. negaliu kol kas skustis siais vitaminais ir kraujo tyrimai rodo, kad mano organizmas pakankamai visko gauna.


new Nordic multivitaminai ir geriami tokiu pat principu, t.y. trys tabletės per dieną viena ryte (vitaminai įvairūs) ir dvi vakare (mineralai). Taip yra todėl, kad viena medžiaga neslopintų kitos. Manau logiška 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2009 01 02, 09:45)
new Nordic multivitaminai ir geriami tokiu pat principu, t.y. trys tabletės per dieną viena ryte (vitaminai įvairūs) ir dvi vakare (mineralai). Taip yra todėl, kad viena medžiaga neslopintų kitos. Manau logiška  4u.gif

o ga zinot kokiu atsiiepimu apie elevit vitaminus?
Atsakyti
QUOTE(valiusa21 @ 2009 01 03, 16:37)
o ga zinot kokiu atsiiepimu apie elevit vitaminus?

na as kiek zinau nestuke.gif , dauguma geria elevit ir nesiskundzia smile.gif as taip pat smile.gif nors vaistinej patare ir mamavit ismeginti g.gif
Atsakyti
reikes ismeginti,taciau esu girdejus kad labai greitai priauga svoris,nes stipriai padideja apetitas nuo vitaminu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(valiusa21 @ 2009 01 04, 19:15)
reikes ismeginti,taciau esu girdejus kad labai greitai priauga svoris,nes stipriai padideja apetitas nuo vitaminu essen.gif

na aksciau as tai essen.gif ir vel essen.gif.. o dabar nors ir geriu vitaminus, bet essen.gif kazko nebesinori g.gif valgau, nes zinau kad reikia
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 01 04, 20:52)
na aksciau as tai essen.gif ir vel essen.gif.. o dabar nors ir geriu vitaminus, bet essen.gif kazko nebesinori g.gif valgau, nes zinau kad reikia



Valgyti reikia smile.gif Svarbiausia jausti saiką mirksiukas.gif Beto, vitaminai gal ir skatina daugiau valgyti, tačiau aš manau, kad tai yra psichologinis dalykas ir galima atsispirti ir valgyti tiek kiek reikia blush2.gif
Atsakyti
Aš geriu Pregnacare vitaminus ir kol kas viskas labai gerai 4u.gif
Atsakyti
aš taip pat geriu Elevit vitaminus, mano gydytoja sakė, kad jie geri, juose pakankamai visų medžiagų kokių dabar man reikia, ir mano visi tyrimai geri, taigi galvos nesuku ir kitais net nesidomiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 06, 22:13)
aš taip pat geriu Elevit vitaminus, mano gydytoja sakė, kad jie geri, juose pakankamai visų medžiagų kokių dabar man reikia, ir mano visi tyrimai geri, taigi galvos nesuku ir kitais net nesidomiu smile.gif

mes irgi Elevit geriam :)nesiskundziam 4u.gif
Atsakyti
norejau pasiklaust ar cia gydytojai rekomendavo kokius vitaminus pasirinkti ar pacios nusprendet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tian @ 2009 01 08, 10:54)
norejau pasiklaust ar cia gydytojai rekomendavo kokius vitaminus pasirinkti ar pacios nusprendet? smile.gif

na man gydytoja rekomendavo gert elevit, bet manau ju visu sudetis panasi, gi visi tie vitaminai sukurti nestuke.gif
Atsakyti