Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

man gydytoja patare vartot mamavit nes nuo pregnacare mane ir pykindavo ir isbere
Atsakyti
Kiekviena sgydytojas skirtingai rekomenduoja, man isvis rekomendavo tik folio rugsti gerti iki 15 sav., o po to nebegeriau nieko ... kadangi nuo vitaminu mane pykino, negalejau ju visai gerti doh.gif
Atsakyti
o as geriu pregnancare labai geri smile.gif
Atsakyti
smile.gif as irgi pregnacare geriu, labai geri tikrai,nei pykina nei ka
Atsakyti
as elevit geriu, tai man jie irgi geri, nei pykina nei ka smile.gif
Atsakyti
Gydytoja rekomendavo Elevit, bet kad juose yra vitamino A, kurio nerekomenduoja nestuke.gif , tai geriu Pregnacare ir esu jais patenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cykrė: 24 gruodžio 2008 - 10:28
As per pirma nestuma ir dabar geriu Pregnacare, man jie patys geriausi thumbup.gif
Atsakyti
Reikes ir man pabandyti juos smile.gif
Atsakyti
as geriu elevit, geriau pregnacare, bet ten nera kalcio, o elevit'e tas vitaminas A negeras? g.gif
Atsakyti
As geriu Pregnacare tik bijau is ryto gerti kad nepradetu pykinti,tai ryte isgeriu magni o po pietu vitaminus.
Atsakyti
O ką mamytės galvojat apie New Nordic multivitaminus Nėščioms ir maitinančioms moterims? Man vaistinėj labai juos rekomendavo, sakė tikrai gereni nei pregnacare tai ir nusipirkau juos. Tik kaina didoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2008 12 29, 18:33)
O ką mamytės galvojat apie New Nordic multivitaminus Nėščioms ir maitinančioms moterims? Man vaistinėj labai juos rekomendavo, sakė tikrai gereni nei pregnacare tai ir nusipirkau juos. Tik kaina didoka  g.gif

as apie tokius net nieko girdejus nebuvau g.gif
Atsakyti