Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

tai buvo gresentis persileidimas,gal del to taip daug liepe tu vit.gerti...
Atsakyti
Aš visą nėštumą vartojau Pregnacare vitaminus, juos rekomendavo ginekologė smile.gif Beje turiu likusią naują dėžutę, gal kam reikia, atiduosiu perpus pigiau nei vaistinėje, galioja iki 2009/12 (dar visus metus) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mama@: 08 gruodžio 2008 - 16:32
kadangi paskutinio kraujo tyrimo metu man nustate, kad man truksta gelezies, tai ir israse jos pagerti. Problema tame, kad darbo reikalais as turejau isvykti i siaures afrika ir man va neseniai pradejo pusti pilva, raizyt ir galu gale paleido vidurius. skambinau daktarei ir klausiau nuo ko, sako gali buti del pasikeitusiu klimatiniu salygu ar del tu paciu gelezies tableciu, arba del maisto, del vandens... Kaip visada milijonas priezasciu. Bet beda tame, kad cia as dar turiu likti kuri laika ir nezinau ar gerti man toliau gelezi ar nustoti? Kas labiau kenkia? Tikras galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
Iki 12 savaiciu geriau tik folio rugsti, o dabar pradesiu gerti Pregnacare vitaminus nesciosioms. Kadangi dabar ziema, nors ir parduotuvese pilna darzoviu bei vaisiu, taciau vitaminu kiekis jose yra gincitynas, tai teks pagerti nesciuju vitaminus. g.gif Paskui, jau ziuresiu. Manau, kad jau geriau sintetiniai vitaminai, nei jokiu is vis. mirksiukas.gif
Atsakyti
O man problema kad aš vitaminų gert negaliu, kraujo tyrimai prasti, tai gydytoja rekomendavo pregnacare. Vos pradėjus vartot prasidėjo stiprūs skrandžio skausmai, nors juos išgeriu pavalgiusi ir t. t. Nežinau kas čia darosi, gal kokius kitus bandyt nusipirkt ?
Gal kam nors taip buvo ?
Atsakyti
man iš pradžių buvo išrašę folio rūgštį gerti 30 dienų, o dabar išrašė elevit vitaminus irgi 30 dienų.ten sakė irgi įeina folio rūgštis tik mažesnė dozė ir šiaip labai įvairūs vitaminai rolleyes.gif
Atsakyti
Nei pirmojo nestumo metu, nei dabar antrojo, nenaudojau jokiu vitaminu apart Folio rugsti pacioj pradzioj ir nuo kokios 25 sav. Calcigran'a good.gif Tiesa, pirmojo nestumo metu, gine patvirtinus nestuma israse MammaVit, taciau nuo ju irvemdavau doh.gif Pasikankinus savaite, nustojau juos gert ir visi blogumai praejo thumbup.gif matyt mano organizmas visko pilnas ir jam papildomai nieko nereik hihihi.gif thumbup.gif
Atsakyti
Va buvau pas ginę. Bet pamiršau vitaminus nusinešt parodyt doh.gif
Anyway, sakė nieko negert, nes tyrimai neblogi, o nuo vitaminų labai apetitas išauga. Tik magnio paskyrė, kadangi šito truputį trūkumas.
Dabar beliko susitart su savim ir neėsti saldainių. Bet kai šventės ant nosies tai g.gif gali nesigaut blush2.gif
Atsakyti
Aš šiandien buvau pas ginekologę, tai sakė folio rūgštį gerti iki 12 savaitės (dabar 9), o paskui vitaminus pavartoti, nes žiemą reikia. O iš vaisių kuriuos maximose pardude nelabai galima tikėtis vitaminų...
Ai dar sakė, kad geležies trūksta, tai reikia valgyti jautienos, burokėlių ir kitokio raudono maisto biggrin.gif
Atsakyti
As gyvenu Airijoje. Cia gydytojai sako isvis nevartoti vitaminu nes organizmas turi pasisavinti vitaminus naturaliai is maisto.
Bet buvau pas ginekologa Lietuvoje. Sake nusipirkti pregnacare. Del gimdos susitraukinejimo liepe nusipirkti magnio.
Su pregnacare isejo tokia istorija kad vakare pavalgiusi isgeriau vitamina, gulejau lovoj ir vos spejau iki tuliko nubegti. Vemiau baisiau nei nuo alkoholio. Istorija su pregnacare baigta...
Magnis. Nusipirkau magvit. Ten parasyta kad gerti kasdien 3 kartus per diena po 2 tabletes. Ant isntrukcijos parasyta kad butent situos magnio vitaminus gerti butinai tik pasidtarus sugydytoju. Tai jei labai tartis su gydytoju reikia tai nejau galima gerti 3 kartus po 2 tabletes?
Zodziu kol kas tik trecia diena geriu po 2 tabletes per diena (isvis). Gimda tebesusitraukineja. Vitaminai nepadeda. Bet bijau padauginti. Mano pilvas ir siaip kazkoks skausmingas tai as isvis jau visko bijau...
Ar jus geriat magni? koki? ir kokiais kiekiais? Aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pugute @ 2008 12 13, 00:52)
Ar jus geriat magni? koki? ir kokiais kiekiais? Aciu wink.gif


Geriu Magnesium Diasporal. Patinka, kad ten miltukai, kuriuos reik užpilt vandeniu arba sultim ir pasidaro gana nešlykštus apelsinų skonio gėrimas thumbup.gif Tai tuo pačiu ir skysčių stiklinę sau užskaitau thumbup.gif
Magnio ten yra beveik 300 mg. Kažkur mačiau/skaičiau, kad tiek ir yra dienos norma. Ale dėl šito nesu tikra g.gif
Atsakyti
o mane nuo vitaminų žiauriai bėrė.Tiksliau nuo B grupės.Tai gėriau kai kuriuos elementus atskirai - magnį,kalcį,kalį ir geležį (kalio ir geležies specialiai dariaus tyrimus kraujo,tai gėriau tol kol reikėjo).
Aš net Magvit negalėjau gert,nes ten magnis ir b6,tai visa išberta vaikščiodavau doh.gif
Labai džiaugiuos,kad nėštumo laikas dėkingas buvo.Visą pavasarį ir vasarą šviežios uogos,vaisiai,daržovės thumbup.gif Manau organizmas daug ko gavo.
Atsakyti