Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

As geriau folio rugstu tik pacioje pradzioje, o siuo metu jokiu vitaminu nevartojau. jauciuosi gerai, kraujo tyrimai geri. Tai kodel tureciau siurbti sintetika? smile.gif
Beje, kai laukiausi pirmo vaikelio, intensyviai geriau ivairius vitaminus, bet deja, vis tiek buvo man ne viskas gerai ir vaikeliui ne viskas gerai. kiekvienos mamos pasirinkimas, ar vartoti vitaminus, o jei vartoti, tai kokius. Todel nesmerkime tu, kurios daro kitaip, nei mes pacios. O geriau pasidalinti patirtimi ir paremkime viena kita 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(omny @ 2008 11 12, 22:14)
As irgi, ir pirmo nestumo metu ir dabar.  4u.gif
Kekwienos ameninis reikalas gerti ar ne, lygiai taip kaip ir gydytojai - jeigu ju nuomone yra witaminams - NE - jie ir pacientams ju nesiulo, walgyk sweika maista uogas ir t.t.
Leiskit paklausti ka jus wadinat sweiku maitinimusi!? Kad prisipirksi maksimoj salotu pomidoru ir kitu darzowiu, darysi salotas ir jas walgysi tai cia jau gausi witaminu!?? Nejuokinkint su tokiais witaminais, gal kiek ir sweikiau nei cia mineti koldunai. Moksliskai yra irodyta kad per paskutinius 10 m witaminu kiekis darzowese yra zenkliai sumazejes. Taip kad jeigu pati neaugini, o perki tai toki ir "sweikuma" nusiperki. Gal tik sazine kiek ramesne nes stengiesi. Gerai kai organizmas wiskuo apsirupines ir nereikia papildomai nieko gerti, bet tikrai nemanau kad imanoma taip subalansuoti maista tinkamu laiku, kad waikelis gautu reikiama witamina ir atitinkama ju kieki. As uz witaminu gerima nestumo ir ne tik jo metu.  blush2.gif


O tuos kompleksinius vitaminus manote pasisavina ????? Sudetos visos medziagos kurios slopina viena kitos pasisavinima. Labai butu idomu suzinoti ar tie kompleksiniai vitaminai yra tik komercine preke (be jokios naudos) ar jie nors laseli duoda to, ko juos geriant zmones tikisi. Cia retorinis klausimas. Nemanau, kad nors vienas zmogus cia turetu teisinga atsakyma.

O jei jau ir pasisavina viska 100 proc kas juose buna - tai kas tada yra vitaminai ??? Saldainiai ar vaistiniai preparatai??? Jei manote kad saldainiai - tai galima juos gerti. As manau, kad vaistiniai preparati - juos gerti reikia tik tada kada reikia ir tik tuos kuriu TRUKSTA. Geriant juos siaip - cia tas pats kas gerti vaistus nuo galvos skausmo tam kad ryt nepradetu skaudeti galvos. Manau tiek. Bet cia tik mano asmenine nuomone. Aisku ji gali buti ir neteisinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fasion149: 30 lapkričio 2008 - 21:15
paskutinius menesiu geriu,Feroglobin,ir zuvu taukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2008 11 30, 23:18)
paskutinius menesiu geriu,Feroglobin,ir zuvu taukus wub.gif


Zinai, kad gelezis isisavinama tik su vitaminu C (ar cia ne gelezis?) , o zuvu taukuose daznai buna vitamino A, kuris yra net kenksmingas nestuke.gif (per didelis kiekis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fasion149: 01 gruodžio 2008 - 11:49
Man gydytoja liepė gerti Pregnacare vitaminus ir folio rūgštį, nors tyrimai visi geri. Aš galvoju ar man neperdaug folio rūgšties, nes vitaminuose yra 400 mcg ir dar išgeriu atskirai 400 mcg. O beto valgau daug vaisių, nes labai mėgstu...
Atsakyti
Man mama atitempė kažkokius vitaminus. "Pregna..." kažkoks, Kanados gamybos, firma berods Jamieson.
Na žodžiu, pasižiūriu aš jų sudėtį, ten gi rekomenduojamos paros normos surašytos. Tai B grupės vitaminų kiekis viršija tą paros normą nuo 2 iki 10 kartų!!! Įspūdingai taip atrodo berods B12 - 1000% RPN. Ne šimtas, tūkstantis %. Vitamino C ten irgi apie 250%, o aš lepesinus visokius ir taip per daug mėgstu ax.gif
Galvoju daba, ar temptis juos rodyt gydytojai, ar išvis pamiršt ir negert blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2008 12 02, 11:43)
Man mama atitempė kažkokius vitaminus. "Pregna..." kažkoks, Kanados gamybos, firma berods Jamieson.
Na žodžiu, pasižiūriu aš jų sudėtį, ten gi rekomenduojamos paros normos surašytos. Tai B grupės vitaminų kiekis viršija tą paros normą nuo 2 iki 10 kartų!!! Įspūdingai taip atrodo berods B12 - 1000% RPN. Ne šimtas, tūkstantis %. Vitamino C ten irgi apie 250%, o aš lepesinus visokius ir taip per daug mėgstu  ax.gif
Galvoju daba, ar temptis juos rodyt gydytojai, ar išvis pamiršt ir negert  blush2.gif

Aš tai sakyčiau, kad geriau tu juos parodyk gydytojai, o ji jau manau patars ar jie tinkami, ar ne smile.gif
Atsakyti
as tai jokiu vitaminu nevartoju,truputi geriau folio rugsti is pradziu,o db nieko ir jauciuosi pakankamai gerai 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes,

norejau paklaust, gal kam buvo israse pirmom savaitem gert vitamina E? Man paskyre gert - bet mastau kokiu pagrindu to reikia? Idomu pasidare g.gif Nes cia visoms kompleksinius israso, o man tik E ir foline.
Atsakyti
Sveikutes,as norejau pakausti ar neymanoma perdozuoti vitaminu,nestumo pradzioj turbut kaip ir visos geriau foly ir dar elevit vitaminus...atrode,kad normalu...o dabar prirase "YourLife-prenatal vitaminu",atskirai dar kalcio,magnio,cinko,D3,ir dar omega3 papildu ir dar kazkokiu Diasporal milteliu...kiekviena ryta atsikelus siaubas paima,kai tiek dezuciu pamatau sustatyta,neprisimenu kada paskutiny karta gvenime buciau visko gerus... man ydomu ar toks kiekis neperdidelis vaikucio organizmui? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solveiga88: 03 gruodžio 2008 - 11:41
QUOTE(Solveiga88 @ 2008 12 03, 11:40)
Sveikutes,as norejau pakausti ar neymanoma perdozuoti vitaminu,nestumo pradzioj  turbut kaip ir visos geriau foly ir dar elevit vitaminus...atrode,kad normalu...o dabar prirase "YourLife-prenatal vitaminu",atskirai dar kalcio,magnio,cinko,D3,ir dar omega3 papildu ir dar kazkokiu Diasporal milteliu...kiekviena ryta atsikelus siaubas paima,kai tiek dezuciu pamatau sustatyta,neprisimenu kada paskutiny karta gvenime buciau visko gerus... man ydomu ar toks kiekis neperdidelis vaikucio organizmui? unsure.gif


Nu kažkaip jau čia daugokai sakyčiau doh.gif tuose Yourlife vitaminuose gi yra jau berods kalcio, magnio ir cinko, nu nebent gimda apsitraukinėja tai tada dar diasporalis ax.gif o kažkaip vienu metu ir vitaminus ir Omega3 tai keista, nebent vienus išgėrus, padaryt pertraukėlę ir tada jau gerti kitus, t.y. žuvų taukus ax.gif jei tau taip gydytoja paskyrė, gali dar pasitart su kita ar su kokia supratinga vaistininke, ar tikrai čia toks kiekis reikalingas nestuke.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilexxx: 04 gruodžio 2008 - 11:32
Mano ginekologe perziurejo tyrimu rezultatus ir pasake, kad kraujas labai geras. Apie jokius vitaminus net neuzsimine, tik pasitikslino, ar tebegeriu foline rugsti.
Vakar buvau nestukiu pamokelej, tai kita gydytoja sake, kad jei kraujas geras, savijauta gera - nereikia jokiu chemiju! O visi tie vitaminai - A, B, C ir t.t. tik didina leliuko alergiju rizika. Sake geriau gert kalci, kuris tikrai lb reikalingas (dar geriau naturalus kalcis: pienas, varskyte, jogurtas), o i pabaiga ir maitinant - gelezi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoselis: 05 gruodžio 2008 - 09:52