Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

Kiek gydytoju - tiek ir nuomoniu. Vitaminus turetu paskirti po atliktu tyrimu. KAlcis + magnis + cinkas vienoje tabletyteje - tikrai ne pats geriausias derinys. Ir nenoreciau tiketi, kad ju visu triju truksta organizme vienu metu. Geriant vit., papildus apetitas pasidaro dvigubai didesnis, valgai bet ka ir bet kada, priaugi svorio.Nu tikrai nereikia vaisiui trigubo kiekio maisto nei kad buvo valgyta iki nestumo.
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2008 11 04, 22:06)
Geriant vit., papildus  apetitas pasidaro dvigubai didesnis, valgai bet ka ir bet kada, priaugi svorio.Nu tikrai nereikia vaisiui trigubo kiekio maisto nei kad buvo valgyta iki nestumo.


Dėl to apetito tai nelabai sutinku - man pavyzdžiui vitaminai visiškai to neįtakoja, kaip tik ko gero atvirkščiai, mažina apetitą.
Atsakyti
Mano nuomone geriau ne vitaminus/papildus vartoti, o valgyti maisto, turincio trukstamu elementu.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 11 05, 02:11)
Dėl to apetito tai nelabai sutinku - man pavyzdžiui vitaminai visiškai to neįtakoja, kaip tik ko gero atvirkščiai, mažina apetitą.


Apie apetita, a scia is savo patirties. Nes kiek esu pati gerusi kokius papildus - is saldytuvo neislysdavau. Bet keikvienas organizmas vis kitaip reaguoja.
Bet faktas, kad persistengti tikrai nereikia.
Atsakyti
Manau viskas priklauso nuo organizmo. Vienoms reikia papildomai vitaminu, kitoms - ne.
Kai laukiausi pirmagimes, mano kraujas buvo nusilpes, maniau, kad tai normalu del nestumo. Geriau gelezi, bet sakyciau atmestinai (tai isgerdavau, ta ne)... Gimus dukrytei ilgai teko jai "atstatineti" kraujuka. Jau daktare net buvo issigandus, bet viskas susitvarke (dukrytei buvo 1,2 m.) smile.gif .
Dabar besilaukiant nestuke.gif mano kraujas vel nusilpes, tad geriu vitaminus labai atsakingai...
Atsakyti
Pirmus du nestuke.gif sąžiningai vartojau vitaminus, stengiausi taisyklingai maitintis, bet vis tiek būdavo mažakraujystė. Su šiuo nėštumu taip pat. Vitaminų ne vartojimas yra tikrai ne vienintelis faktorius įtakojantis mažakraujystę. Be to vitaminai taip pat gali didinti riziką atsirasti kūdikio alergijai, nes jų sudėtyje yra tikrai per didelis kiekis B grupės vitaminų.
Geriu geležį tardyferon'o pavidalu biggrin.gif ir viskas po truputį gerėja smile.gif . O paskutiniame nėštumo trimestre pradėjau gerti ir vitaminus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaKate: 10 lapkričio 2008 - 10:50
Mano gydytoja, taip pat patare nevartoti kompleksiniu vitaminu. Geriau kuo maziau sintetikos,sake matysim eigoje nestumo ko truks, to pagersim ax.gif kaip supratau, tie kompleksiniai gali net maziuka elergizuoti...Nors kiek gydytoju-tiek nuomoniu matyt g.gif
Tai va,foline rugsti sake gerti visa nestuma,nes ji geras dalykas,o ir stiprina imuniteta-ir maziau "bacilos" visokios kabinasi smile.gif Taip pat geriu kalci, dabar dar tyrimus dariausiai -jei parodys kad kalio ir magnio truksta kraujyje-pavartosim ir ju.
O siaip,kaip ir daugumas-kemsu pilna burna vaisius ir darzoves
Atsakyti
QUOTE(Teira @ 2008 10 22, 15:25)
Iki 3 men geriau tik folio rugsti, po to vitaminus Elevit smile.gif


As irgi, ir pirmo nestumo metu ir dabar. 4u.gif
Kekwienos ameninis reikalas gerti ar ne, lygiai taip kaip ir gydytojai - jeigu ju nuomone yra witaminams - NE - jie ir pacientams ju nesiulo, walgyk sweika maista uogas ir t.t.
Leiskit paklausti ka jus wadinat sweiku maitinimusi!? Kad prisipirksi maksimoj salotu pomidoru ir kitu darzowiu, darysi salotas ir jas walgysi tai cia jau gausi witaminu!?? Nejuokinkint su tokiais witaminais, gal kiek ir sweikiau nei cia mineti koldunai. Moksliskai yra irodyta kad per paskutinius 10 m witaminu kiekis darzowese yra zenkliai sumazejes. Taip kad jeigu pati neaugini, o perki tai toki ir "sweikuma" nusiperki. Gal tik sazine kiek ramesne nes stengiesi. Gerai kai organizmas wiskuo apsirupines ir nereikia papildomai nieko gerti, bet tikrai nemanau kad imanoma taip subalansuoti maista tinkamu laiku, kad waikelis gautu reikiama witamina ir atitinkama ju kieki. As uz witaminu gerima nestumo ir ne tik jo metu. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omny: 12 lapkričio 2008 - 20:15
Siandiena specialiai paklausiau gydytojo ar reiketu gerti multivitaminus. O jis man ir sako, o kam to reikia, jei visi tyrimai geri? Sako, jei kraujo tyrimai parodys, kad kazko truksta va tada ir pagersi ko reikia, o dabar tik gerai ir sveikai maitintis. Man tik nestumo pradzioje buvo liepta gerti folio rugsti ir viskas.
Nors as pati nelabai noreciau vartoti multivitaminus, nes kai mano mama besilaukdama manes juos gere, as gimiau su didziausia elergija, del kurios nei skiepu nei jokiu vaistu negalejo duoti mazdaug iki kokiu 4 metu.
Taigi, dabar tenka susimastyti g.gif
Atsakyti
as tik pirmam ketvirti geriau mg, e, foli, kalci

dabar nieko negeriu - stengiuosi kuo ivairiau maitintis... ir tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(omny @ 2008 11 12, 21:14)
Leiskit paklausti ka jus wadinat sweiku maitinimusi!? Kad prisipirksi maksimoj salotu pomidoru ir kitu darzowiu, darysi salotas ir jas walgysi tai cia jau gausi witaminu!?? Nejuokinkint su tokiais witaminais, gal kiek ir sweikiau nei cia mineti koldunai. Moksliskai yra irodyta kad per paskutinius 10 m witaminu kiekis darzowese yra zenkliai sumazejes. Taip kad jeigu pati neaugini, o perki tai toki ir "sweikuma" nusiperki. Gal tik sazine kiek ramesne nes stengiesi. Gerai kai organizmas wiskuo apsirupines ir nereikia papildomai nieko gerti, bet tikrai nemanau kad imanoma taip subalansuoti maista tinkamu laiku, kad waikelis gautu reikiama witamina ir atitinkama ju kieki. As uz witaminu gerima nestumo ir ne tik jo metu.  blush2.gif

Labai teisingai parasyta, tikrai pritariu, kad musu siandieniniam "maximiniam" maiste vitaminu jau nerasta. Kiekvienos teise rinktis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(omny @ 2008 11 12, 19:14)
As irgi, ir pirmo nestumo metu ir dabar.  4u.gif
Kekwienos ameninis reikalas gerti ar ne, lygiai taip kaip ir gydytojai - jeigu ju nuomone yra witaminams - NE - jie ir pacientams ju nesiulo, walgyk sweika maista uogas ir t.t.
Leiskit paklausti ka jus wadinat sweiku maitinimusi!? Kad prisipirksi maksimoj salotu pomidoru ir kitu darzowiu, darysi salotas ir jas walgysi tai cia jau gausi witaminu!?? Nejuokinkint su tokiais witaminais, gal kiek ir sweikiau nei cia mineti koldunai. Moksliskai yra irodyta kad per paskutinius 10 m witaminu kiekis darzowese yra zenkliai sumazejes. Taip kad jeigu pati neaugini, o perki tai toki ir "sweikuma" nusiperki. Gal tik sazine kiek ramesne nes stengiesi. Gerai kai organizmas wiskuo apsirupines ir nereikia papildomai nieko gerti, bet tikrai nemanau kad imanoma taip subalansuoti maista tinkamu laiku, kad waikelis gautu reikiama witamina ir atitinkama ju kieki. As uz witaminu gerima nestumo ir ne tik jo metu.  blush2.gif


sveikas maitinimasis - tai paprasciausias maisto derinimas, kad gautum reikiamus vitaminus ir mikroelementus. Beto, reikia maista valgyti priklausomai nuo sezono ir regiono kur gyveni. Nebutina valgyti maksiminius pomidorus ziema, kad gautum tam tikrus vitaminus.
O beto, man net pati gydytoja patvirtino, kad kompleksiniai vitaminai nera gerai. Ka tu nori pasakyti, kad is viso nieko negauni su maistu, jokiu vitaminu ir mikroelementu??? Nejuokink.
As nevartojau vitaminu ir kol kas mano kraujo tyrimai yra geri. Taip kad ir nematau jokio tikslo to daryti.
Atsakyti