Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(INDIERA @ 2008 10 16, 18:23)
na man kazkokiu papildomu vitaminu neskyre nes sake kad yra vaisiu uogu. bigsmile.gif


Suprantama, kad tabletės tai sintetika doh.gif bet įdomu kiek turi suvalgyt uogų, daržovių, kad gautum reikiamą kiekį vitaminų bigsmile.gif
Atsakyti
Man pradžioj tereikėjo gerti folio rūgštį, o antram trimestre pridėjo kalcį-magnį-cinką pakaitomis su žuvų taukais (tiesiog kas antrą dieną), trečiam trimestre jau kasdien žuvų taukai ir kalcis-magnis-cinkas, taip pat prireikė kraują pastiprint geležimi ir folio rūgštimi .
Atsakyti
geriau folį, magnį, kalcį ir E
buvau gavusi nurodymą vartoti iki 16 sav.

dabar galvoju zuvu tauku palesti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2008 10 17, 19:40)
Suprantama, kad tabletės tai sintetika  doh.gif bet įdomu kiek turi suvalgyt uogų, daržovių, kad gautum reikiamą kiekį vitaminų  bigsmile.gif


Ne tiek jau ir daug. Sveikos mitybos principas yra 5 porcijos darzoviu ir vaisiu kas diena. Jei sio principo laikysies jokiu sintetiniu nereikes gerti. O porcijos dydziai tai jau ne tokie ir dideli kaip kai kurie is musu isivaizduoja. O beto pagalvok, jei tu geri sintetinius vitaminus ir valgai vaisius ir darzoves ar tu ju nepadaugini? Taigi, geriausia sveikai maitintis, o jei jau ko truks tai gydytoja pasakys ko pagerti. Juk tyrimus atlieka kaskart kai apsilankai pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2008 10 17, 22:45)
Man pradžioj tereikėjo gerti folio rūgštį, o antram trimestre pridėjo kalcį-magnį-cinką pakaitomis su žuvų taukais (tiesiog kas antrą dieną), trečiam trimestre jau kasdien žuvų taukai ir kalcis-magnis-cinkas, taip pat prireikė kraują pastiprint geležimi ir folio rūgštimi .



nenoriu gazdinti, bet trys vitaminai :kalcis , magnis , cinkas nedera tarpusavye. Tai skelbe net per radija. Tai as visai negeriu vitaminu, nes dirbtinai vitaminus kisti vaikiui negerai. Paskui gimes negales naturaliai is maisto savinis vitaminus. Jei gerai jauciamasi, kam tie vitaminai.... blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Fatimaallaa @ 2008 10 20, 00:53)
Ne tiek jau ir daug. Sveikos mitybos principas yra 5 porcijos darzoviu ir vaisiu kas diena. Jei sio principo laikysies jokiu sintetiniu nereikes gerti. O porcijos dydziai tai jau ne tokie ir dideli kaip kai kurie is musu isivaizduoja. O beto pagalvok, jei tu geri sintetinius vitaminus ir valgai vaisius ir darzoves ar tu ju nepadaugini? Taigi, geriausia sveikai maitintis, o jei jau ko truks tai gydytoja pasakys ko pagerti. Juk tyrimus atlieka kaskart kai apsilankai pas gydytoja.



pritariu, na nereikia visa nestuma valgyti picas, kebabus, koldunus.Sveikai maitinkimes ir nereiks tu vitaminu...
Jei truksta gelezies tai galima gelezi pagerti. KAm tie kompleksai... blush2.gif
Atsakyti
Iki 3 men geriau tik folio rugsti, po to vitaminus Elevit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuksus @ 2007 07 27, 11:48)
Buvau ir aš nustojusi vartoti, nes ginė pasakė jog nėra reikalo vasarą kai daržovių yra ir t.t.  unsure.gif  bet kraujas suprastėjo, tai vėl vartoju, manau, kad vartosi blogiau tikrai nebus  4u.gif  o be to ir magnį bei kalcį geriu, šito mano ginė irgi nesakė, nors man ne tik tirpsta rankos, bet ir raumenų spazmai prasidėjo  doh.gif

na as ir vasara ir ziema ir dar db geriu vitaminus nors iki gimdymo liko 12 dienukiu... tik geriu db jau maziau ju... pradzioj geriau tik folio rugsti veliau pradejau gerti elevit vitamionus dar po kiek laiko prie elevit paskyre osteocare (kalci), treciam trimestre kraujo tyrimas parode kad truksta gelezies tai pradejau vartoti floradix \skystaja gelezi, tiesa dar gan senokai vakarais geriu diasporal (magni) nes traukdavo meslungis veliau nustojau ji gerti vbet prasidejus pilvo skausmams ir kietejimuj vel ji pradejau vartoti taigi vartoju ji ir db + elevit tablete ryte isgeriu...zadu ir po gimdymo vartoti kazkokius pogimdyvinius vitaminus nes manau sunku gauti visu vitaminu su maistu taigi tenka rinktis pakaitalus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2008 10 17, 20:40)
Suprantama, kad tabletės tai sintetika  doh.gif bet įdomu kiek turi suvalgyt uogų, daržovių, kad gautum reikiamą kiekį vitaminų  bigsmile.gif


Priklauso kokios tos daržovės. Tarkim kokių juodųjų serbentų užtenka 100g per dieną. Pomidorai, sintetiniai agurkai, tropiniai vaisiai tų vitaminų turi mažiau, bet tradicinės daržovės (burokėliai, kopūstai, brokoliai ir pan.) turi daug tų vitaminų. Tiesiog reikia pirkti vietinės kilmės, geriausia turguj kur patys ūkininkai atveža.

Dar tiesa dėl uogų žiemą gerai yra pirkti šaldytus uogų mišinius. Šaldant vitaminai išlieka gana neblogai, o ir į tuos šaldymus dažniausiai varo vaisius sezono metu. Turint šaltiklį dar ir dabar galima užsišaldyti vėlyvų lietuviškų slyvų ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 30 spalio 2008 - 16:02
As kai tik baigiau gerti folio rugsti pradejau gerti Pregnancare vitaminus. Man juos ir odos gydytoja rekomendavo ir gine. Paskui kazkaip nuejau pas kita gine tai ji sako kam geri nereikia gi vasara ,ruduo, daug ir taip vaisiu darzoviu, pabandziau menesiuka negerti doh.gif tai taip plaukai slinkti pradejo, kad issigandusi vel pradejau gerti ir sakiau kad kai ir maitinsiu leliuka irgi gersiu tuos pacius vitaminus, nes gi vaikiukas pasiima visas jam reikalingas medziagas, o nestuke.gif mazai kas ir lieka, nors vaisius ir darzoves valgau kaip niekada anksciau nevbalgydavau. Uztat dabar kraujas geras ir nieko netruksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daliusia @ 2008 11 01, 18:01)
As kai tik baigiau gerti folio rugsti pradejau gerti Pregnancare vitaminus. Man juos ir odos gydytoja rekomendavo ir gine. Paskui kazkaip nuejau pas kita gine tai ji sako kam geri nereikia gi vasara ,ruduo, daug ir taip vaisiu darzoviu, pabandziau menesiuka negerti  doh.gif tai taip plaukai slinkti pradejo, kad issigandusi vel pradejau gerti ir sakiau kad kai ir maitinsiu leliuka irgi gersiu tuos pacius vitaminus, nes gi vaikiukas pasiima visas jam reikalingas medziagas, o  nestuke.gif  mazai kas ir lieka, nors vaisius ir darzoves valgau kaip niekada anksciau nevbalgydavau. Uztat dabar kraujas geras ir nieko netruksta  smile.gif


Na ne taip jau vaisius viska ir pasiima, jei mityba yra subalansuota. As geriau tik folio rugsti pradzioje, nes labai sunku pasisavinti reikiama jos kieki is maisto. Ir jokiu vitaminu negeriau ir negeriu, vien darzoves, vaisiai, uogos, riesutai ir kt. Ir iki siol mano tyrimai visad buvo geri, nei plaukai slinko, nei kojos rankos tino ar pan.
Atsakyti
O man Pregnacare nepatiko. Viskas ten ok, patogu gert, 1 kapsule per diena. Bet as pries pirkdama neapsiziurejau-neisigilinau i sudeti: pasirodo, kad kalio visiskai ten neideta, o magnio irgi nepilna rekomenduojama paros doze (lygtai tik 50proc.). Kaip man tai yra aktualus sie du elementai, nes sirdis labai smarkiai plaka ir traukia meslungis. O as geriau pregnacare ir sau buvau isitikinus, kad gaunu visu reikalingu medziagu...
Tai turejau papildomai dasipirkti Kali ir Magni.
Atsakyti
mano daktaras minejo, kad kai yra vienas vaikas - papildomai vitaminu gerti nebutina. na, tiesa sakant, gincytinas klausimas - vieni sako reikia, kiti sako ne, tad laukiantis vieno vaiko galima paciai spresti ka daryti (atsizvelgiant i kraujo tyrimus).
taciau jeigu buna dvynukai ar daugiau - tada jau butina gerti papildomai vitaminus. as pati geriu elevit pronatal ir daugiau nieko papildomai.
Atsakyti