Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(Puccha @ 2008 10 01, 11:28)
Mano šeimos gydytoja rekomendavo man mamavit vitaminus, bet mane nuo jų labai pykina doh.gif Tai kol kas negeriu. Nežinau ar mest juos į šalį ir pirkt kitus, ar bandyt gert pav. vakare, ar per pietus? Nes jei sugeriu po sočių pusryčių po kokios valandos pasidaro labai šleikštu.


pabandyk nypirkti "multivitaminai" nescioms ir maitinancioms materims "multivitaminai" ju toks pavadynimas nes kartais vaistiniai nesupranta ir pasiulo kitu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 10 01, 10:28)
Mano šeimos gydytoja rekomendavo man mamavit vitaminus, bet mane nuo jų labai pykina doh.gif Tai kol kas negeriu. Nežinau ar mest juos į šalį ir pirkt kitus, ar bandyt gert pav. vakare, ar per pietus? Nes jei sugeriu po sočių pusryčių po kokios valandos pasidaro labai šleikštu.

bigsmile.gif pažįstamas jausmas, mane kiek pamenu pykinu alei nuo visų vitaminų nėščiosioms.. išbandžiau daugybę, bet ryte būdavo už gero pusvaldžio išgertas vitaminas atsirasdavo tualete... doh.gif Dabar jau 4 mėn prasidėjo, o aš dar nesiryžau vartoti vitaminų.. Dar tenbegeriu Folį, nors manau jo jau nereikėtų gerti ir Osterocare geriu jei tik nepamirštu.
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 10 02, 08:42)
bigsmile.gif pažįstamas jausmas, mane kiek pamenu pykinu alei nuo visų vitaminų nėščiosioms.. išbandžiau daugybę, bet ryte būdavo už gero pusvaldžio išgertas vitaminas atsirasdavo tualete... doh.gif  Dabar jau 4 mėn prasidėjo, o aš dar nesiryžau vartoti vitaminų..  Dar tenbegeriu Folį, nors manau jo jau nereikėtų gerti ir Osterocare geriu jei tik nepamirštu.



O tu pabandyk vakarais gert. Man tai padeda.
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 10 01, 08:28)
Mano šeimos gydytoja rekomendavo man mamavit vitaminus, bet mane nuo jų labai pykina doh.gif Tai kol kas negeriu. Nežinau ar mest juos į šalį ir pirkt kitus, ar bandyt gert pav. vakare, ar per pietus? Nes jei sugeriu po sočių pusryčių po kokios valandos pasidaro labai šleikštu.


Nemanau, kad verta ir toliau gerti juos. Jei ismeti, reiskias tavo organizmas ju nepriima. Pakeisk kitais, jei ir nuo kitu vemsi, tai gal paprasciausiai tau ju ir nereikia tada.
Atsakyti
Aš vat dar pasidomėjau tais žuvų taukais ir paklausiau gydytojos. Tai man ji pasakė, kad gerti galima ir netgi labai naudinga, bet būtinai reikia pirkti tokius kurie skirti nėščioms moterims, ne paprastus.
Atsakyti
Viena menesi geriau pregnacare siek tiek isbere, dabar nusipirkau prenatal ir kalcio, ziuresim kaip dabar bus...
Atsakyti
as ir geriau folio rugsti ir valgiau daug vaisiu bei darzoviu... 4u.gif
Atsakyti
As tai naudoju ,,Pregnacare''.Man jie patinka ir tinka!!!
Atsakyti
na man kazkokiu papildomu vitaminu neskyre nes sake kad yra vaisiu uogu. bigsmile.gif
Atsakyti
Taip yra vaisiu uogu, tik didelis klausimas ar mes pirkdami pomidora is tiesu valgome sveika produkta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitara @ 2008 10 16, 18:05)
Taip yra vaisiu uogu, tik didelis klausimas ar mes pirkdami pomidora is tiesu valgome sveika produkta  blink.gif



tu teisi Lietuvoje galbut ir iskyla tas klausimas del produktu kokybes, bet pagalvok pati vitaminai gi irgi sintetika ir tenai nera nieko naturalaus.
Atsakyti
kadangi pastojau rudenį, tai gyd man rekomendavo jokių vitaminų negerti, taigi aš pirmus du trimestrus geriau tik įvairių daržovių sultis iš ryto, bet trečiame trimestre, kai leliukas labai intencyviai pasisavina iš mamos viską, gyd siūlė vartoti vitaminus, o ir jau pavasaris buvo...
aš gėriau New Nordic multivitaminus nėščiom
Atsakyti