Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(Norina @ 2008 09 11, 17:49)
Čia vienareikšmio atsakymo manau niekas nepateiks. Faktas kad farmacijos kompanijoms tai yra biznis ir jie visaip stengsis įrodyti vitaminų naudą. Mano asmeniška nuomone bet kokie papildai ar vitaminai turi būti naudojami tik tada jei jų trūksta. Gydytoja ko gero atliko kraujo tyrimus, jei viskas ok, to pakanka.


jo tyrimai buvo atlikti ne tik poliklinikoj, bet ir ligoninej, ir viskas gerai. Na bent jau man nepasake, kad kazkas yra negerai ar kazko ten truksta. Nors as ir pati jauciuosi labai gerai (neskaitant to fakto, kad pykina). Turiu omeny, jokiu pozemiu, kad truktu kazkokiu vitaminu. Buvau pas stomotologa ir su dantukais tvarkoj. Gal del to, kad tikrai daug ivairiu vaisiu ir zaliu darzoviu valgau(cia vos ne mano pagrindinis maistas, nes daug ko negaliu).
Atsakyti
O man gine sake ,kad visalaika gerciau vitaminus doh.gif
Atsakyti
Kai as 2 men. negeriau vitaminu, tai pas mane nukrito hemaglobinas doh.gif ir dabar niekaip negaliu jo pasikelti iki normos doh.gif
Vat ir supras zmogau, kada juos gerti o kada ne doh.gif
Atsakyti
Ar geriate papildomai kalcio? Nuo kurio mėnesio geriausiai tai daryti. Man dabar 4 mėn. 4u.gif i
Atsakyti
[quote=megė,2008 09 14, 12:24]
Ar geriate papildomai kalcio? Nuo kurio mėnesio geriausiai tai daryti. Man dabar 4 mėn. 4u.gif i
[/q


Man gine sake gerti Super Kalci nuo 32 savaites
Atsakyti
As tai dabar geriu MAGNESIUM Diasporal 300 - saugo nuo prieslaikinio gimdymo ir persileidimo.Salina raumenu meslungi. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
o man gine paskyre gerti "Mamavit", o seimos daktaras pasake, kad dabar gerciau folio rugsti ir vit E. Tai kuris cia teisus??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke27 @ 2008 09 15, 08:06)
sveikutes  4u.gif
o man gine paskyre gerti "Mamavit", o seimos daktaras pasake, kad dabar gerciau folio rugsti ir vit E. Tai kuris cia teisus??? g.gif



As budama 8 savaiciu geriau Folio rugsti o vitaminus pradejau garti nuo 13 savaiciu
Atsakyti
QUOTE(Naujoke27 @ 2008 09 15, 08:06)
sveikutes  4u.gif
o man gine paskyre gerti "Mamavit", o seimos daktaras pasake, kad dabar gerciau folio rugsti ir vit E. Tai kuris cia teisus??? g.gif

labas,man daktare taip pat iki 12savaiciu patare gerti tik folio rugsti,o veliau pradet vartoti vitaminus nestuke.gif .
Atsakyti
QUOTE(Naujoke27 @ 2008 09 15, 09:06)
sveikutes  4u.gif
o man gine paskyre gerti "Mamavit", o seimos daktaras pasake, kad dabar gerciau folio rugsti ir vit E. Tai kuris cia teisus??? g.gif


Labas,
as pradejau gerti FOLIO RUGSTI kai buvo 6 savaites. Poto geriau ELEVIT. Pries savaite baigiau gerti MAMAVIT. Na o dabar geriu MAGNESIUM DIASPORAL 300

P.S. tavo vietoj dabar gerciau MAMAVIT ax.gif
Atsakyti
geriu vitminus pregnakare i kuriu sudeti neieina vit A. todel kad taip norima isvengti neisnesiotu ir nesveiku kudikiu. na o internete raso kad vit A yra butinas nesciosioms kad negimtu nesveiki ir neisnesioti kudikai. tai kur tiesa?
Atsakyti
QUOTE(jurgitux79 @ 2008 09 17, 13:26)
geriu vitminus pregnakare i kuriu sudeti neieina vit A. todel kad taip norima isvengti  neisnesiotu ir nesveiku kudikiu. na o internete raso kad vit A yra butinas nesciosioms kad negimtu nesveiki ir neisnesioti kudikai. tai kur tiesa?


Tiesa tai ta kad jie patys nežino. Dėl to vitamino A buvo daryti tyrimai su žiurkėmis kurie parodė jog dideli vitamino A kiekiai kenksmingi, bet reikalas tas, kad dozė vitamino A buvo naudota labai didelė ir neaišku kiek tai galioja žmonėms, nes fiziologija tai visgi skirtinga.

Vitaminas A, kaip ir kiti vitaminai yra reikalingas, bet su visais vitaminais yra dvejopos komplikacijos: vitamino trūkumo sukeltos ir vitamino pertekliaus sukeltos. Plius kai kurios mineralinės medžiagos turi patekti į organizmą tam tikru santykiu, pvz. jeigu gaunama per daug kalcio, tada nepasisavinama geležis ir krenta hemoglobino kiekis.
Atsakyti