Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

Sveikos mamytės,
skaitau ir džiaugiuosi, kad jums nereikia vartoti vitaminų, o štai aš geriu net 6 rūšių doh.gif , labai trūksta geležies (geriu visokiais pavidalais), žuvų taukus, vitaminą E, folio rūgšti, vitaminus neščiosioms ir magnį verysad.gif. Ginė dar sakė laukim pavasario-vasaros prasidės šviežios daržovės uogos, tačiau niekas nepasikeitė todėl ir tenka vartoti tiek daug tų sintetinių vitaminų unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2008 06 26, 21:35)
Va idomu dar kazkas rase del svieziai spaustu sulciu, nes as taip pat megstu pagerti apelsinu sulciu, kazin ar galima  g.gif eisiu si savaitgali pas gine, paklausiu ir parasysiu.


as rasiau, man idomu bigsmile.gif butinai paklausk, as jei nepamirsiu irgi pirmadieni paklausiu savo gyd. cool.gif
manau, svarbu nepadauginti, negerti kasdien dideliais kiekiais ax.gif

QUOTE(zose123 @ 2008 06 27, 09:17)
idomu ar jie netinktu nescioms, anotacija skaiciau , bet neradau nieko, kad butu galima ar negalima naudoti nesciosioms, gaila kad neatsimenu pavadinimo, dabar esu sunui nupirkus SPIRULINO rusisko, viskas 100 % naturalu, reiks gydytojos pasiklausti ar galima nescioms, nes mano vaikui sutvarke imuniteta, o sintetiniu jam vit pirkti nenoriu, taip pat ir sau
dabar geriu gelezi mazom dozem, profilkatiskai, kadangi labai vemiu ir valgau mazai, o raudonos mesos ir uogu negaliu valgyti ir viskas. mane daug gydytoju perspejo del  vit nesciosioms, sako geriau gerk atskirai kai ko truksta nei tuos vit nescioms, sako, ten farmacijoje dideli pinigai vaiksto, tai ir giria kas netingi, kad kuo daugiau ispirktu, o naudos mazai


as tai nevartociau preparatu, kuriuose aiskiai neparasyta tinka nestuke.gif ar ne, nes gali buti ir vienas koks komponentas, kurio vartoti nerekomenduojama...susirask anotacija vaisto internete ir pasiskaityk mirksiukas.gif
o del farmacijos, tai juk kiekvienam vaistui tokie dideli pinigai priklauso ir gydytojai kazka labiau "stumia", nesiulydami pacientui rinktis, ar tai butu nestumo vitaminai, ar bet kas kitas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sekretore @ 2008 06 27, 13:41)
as rasiau, man idomu  bigsmile.gif butinai paklausk, as jei nepamirsiu irgi pirmadieni paklausiu savo gyd.  cool.gif
manau, svarbu nepadauginti, negerti kasdien dideliais kiekiais ax.gif


Buvau pas gydytoja mirksiukas.gif sake galima kas diena isgerti po stikline svieziai isspaustu sulciu, tik reikia keisti, pvz. viena diena - apelsinu, kita-morku, kita-burokeliu ir t.t. bet galima kiekviena diena po stikline! Be to sake valgyti braskiu, salotu, visokiu kitu darzoviu, vaisiu, arbuzas sake labai gerai, nes valo inskstus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti, ar geriat kuri nors "Calcigrana"? Arba "Super Cal - Mag - Zinc", "Super Cal - Mag"? Man reikia tyrimui, amzius turetu buti (30-45 metu) smile.gif
Atsakyti
Kas liečia burokėlių sultis, nieko šlykštesnio nesu gėrusi nors prisidėjau medaus ir citrinos sulčių išsispaudžiau, bent jau man buvo taip bjauru schmoll.gif bet prisiverčiau išgerti puse litro, nes hemoglobinas buvo nukritęs ir reikėjo jį pasikelti. O šiaip gyvenime labai mėgstu ir burokėlių sriubas ir jų salotas thumbup.gif
Atsakyti
man irgi gine nerekomendavo gerti jokiu vitaminu,sake ir taip sintetikos per akis gaunam,na,tik gelezi,nes truksta ir cal-mag-zin,veliau sake zuvies taukus reikes gert smile.gif
Atsakyti
QUOTE(judzin @ 2008 08 05, 09:55)
Sveikos, norejau paklausti, ar geriat kuri nors "Calcigrana"? Arba "Super Cal - Mag - Zinc", "Super Cal - Mag"? Man reikia tyrimui, amzius turetu buti (30-45 metu) smile.gif


Reikia sudalyvauti diskusijoje, kuri truks dvi valandas. Dalyviui mokama 100 Lt. Diskusija vyks rugpjucio 8d. Jeigu kam idomu, parasykite man asmenine zinute, atsakysiu i visus klausimus, bei paaiskinsiu viska issamiau.
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Kas geriate geleži gal galite patarti būtent kokia, nes man šiandien irgi paskyrė, tai nežinau kokia nusipirkti.. 4u.gif
Atsakyti
IRMUTE,sakai,kad " Ginė dar sakė laukim pavasario-vasaros prasidės šviežios daržovės uogos, tačiau niekas nepasikeitė todėl ir tenka vartoti tiek daug tų sintetinių vitaminų "
Tu laukiesi,būsi mamytė,o taip paprastai vartoji sintetiką ? kelių gydytojų nuomonę išklausei,kad esi įsitikinusi,jog tavo mažyliui reikia sintetikos tokiais kiekiais doh.gif ? vit e [dl-alfa] sintetinio visiškai negalima vartoti schmoll.gif .Nėščioms tik tokoferoldas d -alfa,tai yra natūralus vit e,kuris pagamintas iš kviečių gemalų aliejaus ir spaustas šaltuoju būdu.Tik natūralus jis yra anioksidantas,kuris neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį,dar jis apsaugo nervų ir raumenų ląstelių membranas,prailgina raudonųjų kraujo ląstelių gyvavimo laiką,pagerina vit a įsisavinimą smile.gif Patariu nuoširdžiai - mesk tuos sintetinius vit ir apsaugosi daug daugiau savo mažyli nestuke.gif thumbup.gif
Papildyta:
Dėl žuvų taukų- tai nėščiosioms yra būtina gerti ,o ne laukti,kol kas nors pasakys.Natūralius.Pagamintus iš lašišų raumenų,nes ten susikaupia mažiausias kiekis nuodingųjų medžiagų.Deje,jau niekas nebegali pasakyti,kad vanduo vandenyne yra labai švarus schmoll.gif Aš pati visą laiką,o ypatingai nėštumo metu domėjausi ką gerti,iš ko kas pagaminta,kur ir kaip. Tyrimai parodė,kad OMEGA -3 yra būtinas smegenų ir akių vystymuisi naujagimiams.Nėščiai moteriai yra būtina gauti riebiąsias Omega -3 rūgštis,kad teisingai vystytųsi kūdikio nervų sistema [IR MAMYTĖS ] .o jeigu trūksta šių rūgščių-gali būti įvairiausių tolimesnio vystymosi problemų [mane informavo dvi gydytojos ].Dar gali būti sunku vaikeliui susikoncentruoti,įsiminti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilyteee:) @ 2008 08 05, 16:30)
man irgi gine nerekomendavo gerti jokiu vitaminu,sake ir taip sintetikos per akis gaunam,na,tik gelezi,nes truksta ir cal-mag-zin,veliau sake zuvies taukus reikes gert smile.gif

as nestumo matu geriau polivitaminus.... dabar mano mazylis alergiskas ir labai didele tikimybe, kad jie itakojo alergija mazyliui.... taigi, busimos mamytes -pasistenkit labai jau negerti situ pilivitaminu, geriau jau atskirai pagerti tu, kuriu truksta...
Atsakyti
QUOTE(*Virginija* @ 2008 09 11, 11:28)
as nestumo matu geriau polivitaminus.... dabar mano mazylis alergiskas ir labai didele tikimybe, kad jie itakojo alergija mazyliui.... taigi, busimos mamytes -pasistenkit labai jau negerti situ pilivitaminu, geriau jau atskirai pagerti tu, kuriu truksta...



Va ir noriu paklausti ar vis tik reikia gerti vitaminus nestumo metu? Kai paklausiu daktares ji man sako valgyk daugiau vaisiu ir darzoviu zaliu. Patys geriausi vitaminai. Bet is kur zinoti ar ko truksta. Is karto geriau tik folio rugsti, o dabar nieko. Stengiuosi tik sveikiau maitintis. Bet vis tiek idomu ar vis tik reikia ar nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2008 09 11, 16:18)
Va ir noriu paklausti ar vis tik reikia gerti vitaminus nestumo metu? Kai paklausiu daktares ji man sako valgyk daugiau vaisiu ir darzoviu zaliu. Patys geriausi vitaminai. Bet is kur zinoti ar ko truksta. Is karto geriau tik folio rugsti, o dabar nieko. Stengiuosi tik sveikiau maitintis. Bet vis tiek idomu ar vis tik reikia ar nereikia? g.gif

Čia vienareikšmio atsakymo manau niekas nepateiks. Faktas kad farmacijos kompanijoms tai yra biznis ir jie visaip stengsis įrodyti vitaminų naudą. Mano asmeniška nuomone bet kokie papildai ar vitaminai turi būti naudojami tik tada jei jų trūksta. Gydytoja ko gero atliko kraujo tyrimus, jei viskas ok, to pakanka.
Atsakyti